LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да питаш

  • 62 389
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 667
very nice, моля, дай размерите и снимка на пуловера.

Половината от стойността на поръчката ми с кръгли цени ще ми връщат с чек.  Cry

# 781
  • на пистата
  • Мнения: 5 868


Половината от стойността на поръчката ми с кръгли цени ще ми връщат с чек.  Cry

защо newsm78

# 782
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
също така в предната тема се обсъждаше варината, че новите колети  затрупват старите и започват обработката от тях, а старите си лежат необезпокоявани отдолу, докато не им дойде реда.

# 783
  • София
  • Мнения: 109
Момичета, някой дали вече е получил тези панталонки

Искам да ги поръчам за едно момиченце, което в момента е 94см. Колебая се м/у размер 94 и 102. Взимала съм блузки на ОКАУ и са били умалени... Не знам дали е така и при панталонките... Благодаря на всеки, който ще ми отговори   bouquet

# 784
  • Мнения: 1 745
Ейй,в поръчката от 24.01. имах подаръци за леля ми,която днес има рожден ден.  Close Кой знае кога ще дойдат тия поръчки.Ама аз се чудя и друго-защо не пускат поръчките по дати-примерно днес да пуснат всички от 10.02. утре-от 11.02. или ако не са смогнали да си изчистят от 10-ти тия.Не мога да им хвана системата нещо...  newsm78 Ама ми се струва тъпо едни да чакат от 15,а други да получават от 25.  Thinking

Защото причината  не е във французите, а в нашите моткави пощи и митници   #Cussing out

В Пловдив още в петък имаше много редутски колети, но бяха казали на една съфорумка, че ще ги обработват най-рано понеделник (вчера)  #Crazy

Еее,те пък прекаляват!  #2gunfire Аз вече всяка нощ сънувам,че получавам колети,а те си бъркат в носовете и пият кафета.  #Cussing out Нашата поща е малка,та се надявам,че нямат много работа и ги обработват бързо,ама последната пратка беше пътувала 10 дни от София до тук (15 км.  Close ).Нямам думи направо...  Close

# 785
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Днес получих известие за митница и се надявам да е за поръчката от 21.01!!!

Ще отида и до банката да ми направят справка за прословутите поръчки от 28,29, за да видя дали са си изтеглили парите или са ми блокирани! Peace

# 786
  • Мнения: 354
Момичета от Пловдив, до коя дата стигнаха колетите. И мен са ме "съжалили" и са дръпнали паричките, така че сега остава да чакам Hug

# 787
  • на село
  • Мнения: 3 965

здравейте имам поръчки от ла редут от 10.02,11.02 и от 14.02 кога да чакам да пристигнат newsm78
може ли някой да ми каже нямам търпение #2gunfire

Ай стига де, като видя такъв пост и издивявам  Twisted Evil,
аз чакам първата си поръчка от 14.01 и още не е дошла, те за февруари напират  ooooh!.

# 788
  • Мнения: 1 761
Продавам я за 20 лв
цвят бледо лила
за ръст 174 страхотна е но ми е тясна на д.....то Embarassed
Рукавите се махат с цип и става елек

http://www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=3 … f=&SecIntRef=

Моля който я иска нека пише на ли4ни, не в темата, ще е по ред на ли4ните  bouquet

# 789
  • Мнения: 1 712
Аз получих вчера за 18.01 и 24.01,но тази от 12.01 я няма(тя ми е най-голямата)
Ама ще чакам какво да се прави.Проблема наистина е в нашите пощи.Обработването е явно хаотично! Sad

# 790
  • София
  • Мнения: 843
Момичета, някой дали вече е получил тези панталонки

Искам да ги поръчам за едно момиченце, което в момента е 94см. Колебая се м/у размер 94 и 102. Взимала съм блузки на ОКАУ и са били умалени... Не знам дали е така и при панталонките... Благодаря на всеки, който ще ми отговори   bouquet

102 въпреки, че тяхните неща са по-големички по- принцип. А и до лятото / може и за сега да става/ едвали ще е още 94 см. и като сложиш аванс и за памперса....... 

# 791
  • София
  • Мнения: 109
Мерси Persia!    Hug bouquet

# 792
  • Мнения: 1 761
в4ера взех мала от пощата от 27.01
а имам поне 15 по ранни на поща и митница

# 793
  • София
  • Мнения: 10 331
Момичета, някой дали вече е получил тези панталонки

Искам да ги поръчам за едно момиченце, което в момента е 94см. Колебая се м/у размер 94 и 102. Взимала съм блузки на ОКАУ и са били умалени... Не знам дали е така и при панталонките... Благодаря на всеки, който ще ми отговори   bouquet

Светле, по мое мнение, при панталоните е обратно! Аля носи панталони и пуловери 102, а тениски и блузки с дълъг ръкав 114-126  Shocked при ръст 102-103

# 794
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Определено панталоните си отговарят на см.И аз като Надето купувам 102 панталони,а 114 блузки

Общи условия

Активация на акаунт