LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да питаш

  • 62 608
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 916
...
Днес си взех поръчката от 27.01 /от пощата/ и съм много доволна!
Чантата Найк мислех че е по-малка, но то се оказа че е по-скоро малък сак отколкото чанта.....въпреки всичко много ми харесва.
[...

Ох, и аз я чакам тази чанта на Найк  Peace гледам, че сега са ги вдигнали на 30 евро  Shocked

# 616
  • Мнения: 346
днес ходих на варненската митница,беше пълно с колети,имах известие за моя
това елече ме изненада приятно,в бяло и черно,другите са обсъждани

# 617
  • Мнения: 1 425
Момичета ето една оферта, която са ми пратили на мен. http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=tr … 2090105RO02160209
Маха доставката и пише, че маха 20евро при поръчка на 55 евро но нещо не мога да намеря продукти който да поръчам за да ми махне 20 евро.
Иначе доставката я маха без проблем.

# 618
  • Мнения: 45
здравейте дами
някой си беше поръчвал една раничка черна, с човка и крачета оранжеви нещо като пингвин
може ли линк че нещо немога да я намеря
благодаряви

# 619
  • Мнения: 1 425
Някой взимал ли е такава туника и пола в големите размери (168,174) като за нас?Впечатления?


И още нещо да попитам-някой има ли такава поличка в малките размери-дали ластика отгоре е стегнат или да взимам номер по-малка
А този топ дали е много късичък и широк?
Аз чакам туниката, но е синжо, трябва да дойде или тази седмица или другата. Ако изчакаш ще ти дам резултати.
Бях поръчала една лилава от децката пак, размер 174 е супер за мен. По принцип поръчвам 36/38

# 620
  • Мнения: 635
И аз имам известие за варненската митница - поръчката от 15.01,

# 621
  • Мнения: 1 425
Моля,който беше получил едни 5 червени чанти подарък би ли споделил каква материя са и кой код бешя.Също и какво поръча?
Някой получил ли е кутията за бижута?Как изглежда?
За кафявия тренч какви стоки поръчахте,защото не ми приема кода?Не пухенката,а сатенения тренч!

Получих чантите с код 49646. Бях поръчала 3 потничета за сестра ми (едното беше от La minute mode, другите супер обикновени, от намаленията) и една туника. А материята на чантите .... не знам точно как се води  Embarassed май промазан плат. Бях пуснала и снимка: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219630
Моля те кажи ми тази ролкичка хубава ли е, че я пуснах за моята малката?

# 622
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
Какъв подарък е : MENAGERE?

# 623
  • Мнения: 4 435
Може ли някой да ми помогне с интернет банкирането на ПИБ?Регистрирах се,днеска бях в банката,попълниха някакви неща от личната карта,праснах един подпис  Mr. Green и казаха че е готово.Обаче сега като си влезна в регистрацията,пак нищо не става като се опитам да тегля сертификат.Какво се прави? Rolling Eyes  bouquet
Обади се на този телефон на банката: 0800 11 011 ще ти обяснят стъпка по стъпка какво да правиш......имам банкиране, но вече съм забравила какво точно беше с тегленето на сертификата....и аз също имах някакъв проблем, обаждах им се и бяха много любезни като ми обясняваха къде и какво точно да направя
 Peace


Мерси.  bouquet Аз питах,защото ме беше срам да звъня,ама май ще трябва да се престраша. Mr. Green

# 624
  • Мнения: 733
Моля те кажи ми тази ролкичка
хубава ли е, че я пуснах за моята малката?

Много!  Peace Тъничка е (точно за горещо лято), свежи цветове - аз много я харесах!

# 625
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 842
здравейте дами
някой си беше поръчвал една раничка черна, с човка и крачета оранжеви нещо като пингвин
може ли линк че нещо немога да я намеря
благодаряви

http://www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=3 … p;SecIntRef=00001

# 626
  • Мнения: 893
Може ли някой да ми помогне с интернет банкирането на ПИБ?Регистрирах се,днеска бях в банката,попълниха някакви неща от личната карта,праснах един подпис  Mr. Green и казаха че е готово.Обаче сега като си влезна в регистрацията,пак нищо не става като се опитам да тегля сертификат.Какво се прави? Rolling Eyes  bouquet
Обади се на този телефон на банката: 0800 11 011 ще ти обяснят стъпка по стъпка какво да правиш......имам банкиране, но вече съм забравила какво точно беше с тегленето на сертификата....и аз също имах някакъв проблем, обаждах им се и бяха много любезни като ми обясняваха къде и какво точно да направя
 Peace


Мерси.  bouquet Аз питах,защото ме беше срам да звъня,ама май ще трябва да се престраша. Mr. Green

Славче, и аз имам проблем...но явно е от браузърите ми...пробвах на опера, на мозила, на експлорера, не ми се получава...все някаквуи грешки..
Затова звъня в банката и си питам  bouquet
Аз съм с Виза Електрон на ПИБ

# 627
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Може ли някой да ми помогне с интернет банкирането на ПИБ?Регистрирах се,днеска бях в банката,попълниха някакви неща от личната карта,праснах един подпис  Mr. Green и казаха че е готово.Обаче сега като си влезна в регистрацията,пак нищо не става като се опитам да тегля сертификат.Какво се прави? Rolling Eyes  bouquet
Обади се на този телефон на банката: 0800 11 011 ще ти обяснят стъпка по стъпка какво да правиш......имам банкиране, но вече съм забравила какво точно беше с тегленето на сертификата....и аз също имах някакъв проблем, обаждах им се и бяха много любезни като ми обясняваха къде и какво точно да направя
 Peace



Мерси.  bouquet Аз питах,защото ме беше срам да звъня,ама май ще трябва да се престраша. Mr. Green

Няма какво да те е срам. Всичко ще ти обяснят и за двата браузъра къде, как и какво да направиш.  Peace

# 628
  • Мнения: 767
Днес получих колет над 2кг . Толкова се надявах, че е от 29.12, но ... се оказа от 17.1.
получих: полата на волани от 3Е - 36 номер, който ми заспа(интересно, че 38 на дъщерята също стана на мен, на нея не)и така имам 2 поли различен цвят;черна пола , която някой много искаше и аз му обещах, но тя е също 36 номер; детската пола с ластика и копчета по него - стои страхотно; кадифеното сако от 7,98Е в бежово - елегантно е, въпреки че ръкавите са малко широки, за сметка на това не можеш да си вкараш ръцете в джобовете;една жилетка на Naf-Naf с ангора в зелено със златни нишки - прекрасна е и лот от мъжки блузки с къс ръкав, които идват малко големки, но са много мекички. Ако намеря линкове, ще пусна.

# 629
  • София
  • Мнения: 2 076
дали има и други в "кюпа" като мен. имам 3 акаунта и само от един поръчвам. пращат обаче кодове само на другите два, които не използвам. някой знае ли защо? може би с другия знаят че редовно пазарувам ли  newsm78

това имам днес : http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=cfe2a7b5e2dd1ca1f1

Общи условия

Активация на акаунт