Битак за дрехи в Димитровград

  • 72 546
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 322
Благодаря за отговорите Simple Smile

# 16
  • Мнения: 28
На пазара има всичко!!! На мен ми допада да си купувам дрехи от там....особено от масите  на "Йонона".

А относно чалгата- ами вижте само в София и Пловдив колко поп-фолк клубове има и сами преценете къде се слуша най-много чалга. Всъщност в слушането и няма нищо лошо- въпрос на вкус.

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 926
Момичета, хайде който е по -запознат да ми каже долу -горе къде са разположени
щандове с дрешки на GAP  и NEXT, че да не се лутам.

# 18
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Въпросният "битак" за дрехи вече не е като беше в миналото - сергийки, липса на пробни и т.н. Вече почти всичко е под формата на малки магазинчета. Има много хубави дрешки, но има и боклуци. Повечето от турските дрешки, които се продават там, съм ги виждала и по магазините с едни надценки  #Crazy А да не говорим, че един ангунг, който го зърнах наскоро в един прехвален български сайт, съм го виждала там на много по-ниски цени. Аз лично съм  доволна. Имам много сполучливи попадения  Peace

# 19
  • Мнения: 389
На въпросния "Битак" мога ли да отида и да си пазарувам дрехи на дребно!?!? Или никой няма да ми обърне внимание, щом пазарувам само по 1-2 дрешки?  Ако може някой просветен да ми отговори! Защото като прочетох темата, сякаш ми се иска да се поразходим до Димитровград, но бих искала да съчетая разходката с едно пазаруване на дрехи, щом е толкова евтино!

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 926
GOLDEN_LADY -може, да.
Ние ходим 1-2 пъти в годината, обикновено в събота или неделя,
за петъка знам, че предимно търговци на едро пазаруват.
Аз също имам доста добри неща от там, на малката съм купувала дрехи и бельо много добро качество, но са на една Пловдивска фирма, на GAP дрешки така и не съм улучила.

# 21
  • DE
  • Мнения: 967
Само един пример ще ви дам. Един колан си харесах в Бургас - струваше 38 лв.
Купих си го от пазара за 4 лв.  Laughing

# 22
  • Мнения: 389
НелиСА , благодаря за отговора!  bouquet

# 23
  • Мнения: 648
Нелиса, за съжаление ми е трудно така да ти опиша къде да гледаш за ишлеметата- на Топтана има две хубави маси, но кажи ми точно как да ти ги локализирам Crazy, на едната централна улица, която води към Автогарата също има 2 маси за много хубави детски дрешки. Моят хит обаче е една маса, странично от Спортната зала, на която предлагат ишлемета на "Oshkosh"- шият ги за Щатите и каквото остане от платове и щампи го правят за пазара- е те там съм взимала на дъщеря ми спортен екип долница и горница, плюш за атрактивната цена от 3 лв Mr. Green Блузки по 2 лв и то с бродерии, апликации, които на Приморско гледах по 10 лв. Там понякога и има хубави нещица за по- големи. Струва си да се иде Peace

# 24
  • на село
  • Мнения: 3 926
Nadejdica - сега като влизам от автогарата, напред е една по -широка улица,
в дясно, са сергиите наредени покрай пътя
и площадчето на Спортната зала,
тези в ляво мисля, че се падат към ж.п. линията / ох, хич ме няма в обясненията/,
Аз точно от една сергия, която е в пътечката между Спортната зала и павираната улица
съм купувала хубави неща, да не би и там да са тези на ишлеме.

# 25
Може ли някой да ми каже на пазара в Димитровград има ли дрехи на по известни марки.Благодаря ви предварително

# 26
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Аз живея на 100км. от Димитровград и много често посещаваме пазара.В неделя е най добре да се отиде,но рано защото пазара приключва към 13:00-14:00 часа.Разликата в цените от пазара и магазина е огромна-минимум 50%отгоре е в магазините.Има както турска стока така и китаиска и българска.Аз лично съм купувала много ,много сполучливи неща и така като се замисля нищо несполучливо,а полувината гардероб ми е от там LaughingНе че няма боклуци...има,но ти си избираш какво да купиш.
Ако ми остане време ще снимам най  сполучливите си покупки да ги видите . Simple Smile


Може ли някой да ми каже на пазара в Димитровград има ли дрехи на по известни марки.Благодаря ви предварително
Може да се намерят но по принцип са с някакъв малък дефект. Sick

# 27
  • Мнения: 1 666
На пазара в Димитровград човек може да направи страхотен удар, стига да попадне или да знае къде са качествените и хубави неща. Аз лично съм си запомнила така няколко маси, от които пазарувам за малкия бельо, анцузи, блузи, тениски, абе всичко, направо за без пари... а после се случва да ме питат "ау, това е много хубаво, колко струва" и като кажа 3лв(примерно) от Димитровград и гледам изумени физиономии. Но е факт - 2 пъти годишно обновявам гардероба на детето за не повече от 100-200лв и като казвам обновявам имам предвид всичко - от чорапи и бельо до горни дрехи.
Но според мен е по-добре да се ходи  в събота сутрин, защото е по-спокойно и има стока. В неделя някои от нещата вече са изчерпани като номера и отделно, че е и голяма лудница.

# 28
  • Мнения: 189
Аз съм от димитровград и имам маса на пазара най -добре е да се идва в неделя защото към настоящият момент тогава всички търговци работят , а ако някой има нужда от помощ насреща съм . Само питайте като сте пазарували кой сектор и кой номер е масата , ако мога да помогна съм насреща

# 29
  • Мнения: 189
Може ли някой да ми каже на пазара в Димитровград има ли дрехи на по известни марки.Благодаря ви предварително
какво имаш предвид или коя

Общи условия

Активация на акаунт