Декупаж 16

  • 35 471
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Здравейте момичета  Hug ,
поздравявам ви за красивите неща, които сте сътворили напоследък /аз не пиша, но ви гледам  Mr. Green / и по-специално Шошката за прекрасната изложба. Подочух /попрочетох/ и за магазинчето на Кампари - искам да и пожелая много, много успех  Hug .
И имам една голяма молба към вас:
В нашия град, Пазарджик, отново ще има базар, великденски, който ще се проведе на 18 и 19 април.
Искам да помоля вески, който има възможност и желание, да ни помогне. Ще ви бъдем много благодарни 
Heart Eyes
Лек ден на всички  Peace

# 226
  • Мнения: 440
dadusq аз си купих пластмасови поставки за 0.75/малки и 0.85лв./големи,но това са едрови цени от склад
looloo -(Сега се сетих да кажа, че синият ми комплект е с плат. Това с случай, че не сте забелязали  ) - значи затова имах някакво особено неопределено чувствоо като го гледах newsm78
Големината на огледалото е някъде 20х25х50 ,всъщност то се води поставка за телефон

# 227
  • Мнения: 1 266
 Колко много усет сте вложили момичета, за сега само Ви наблюдавам.Поздравления и за оригиналните творби на Шошката.
Бих искала да науча отmadlena техниката на правене на пеперудите с брокат и начина им на боядисване -с акрилни бой ли е.Имам някакви предположения , че е използвала пласмасова бутилка , но нека все пак тя да издаде ако е възможно. Как така е огънала материяла , за да изглеждат пеперудите литнали.Извинявам се че се интересувам , но в момента правим с дъщеря ми подобни от кърпи и ми е много любопитно.

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
viola2003 техниката е на Беладона аз само плагиатствах но ще ти обясня, изрязваш пеперудите от салфетка, намираш си пластмасова бутилка без релеф и лепиш отгоре, като изсъхне изрязваш и в случая аз мацах неопределено с контур с брокат, изкривяват се на пламъка на свещ, но с това се справих отвратително и затова изглеждат едни такива измъчени, все едно имат гърчове ..........  Twisted Evil

# 229
  • Мнения: 1 143
Здрасти, банда!
Минавам само, за да отбележа, че не съм ви забравила! Много ви благодаря за милите думи!  Hug    Нямам никакво време в момента и затова не се вясвам  насам. Видях обаче едно огледало-шедьовър  smile3501, едни плато-декупажни произведения, чиято майсторка си проси аплодисментите, барабар с черно-бялата бутилка и розовя комплект (всъщност цялата серия е много добра). Поздравления за малкия майстор!  bouquet
mimes, радвам се, че на някого съм била полезна  Laughing
Прекрасната кратунка на Лаленцето май ще се превърне и мое вдъхновение, направо ме зарази. Само не знам от къде да си намеря такава.

Сега спешно трябва да направя един мини-сервиз и довечера ще го снимам преди да съм го дала. 
(Вече си имам поръчки  Wink  - вие сте виновни  Flowers Sunflower)




И понеже виждам, че още никой не се е разписал след мен, да покажа въпросния комплект, който сколасах да направя. След маковете следват лалета   Laughing http://www.snimka.bg/album.php?album_id=217450&photo=46

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 23:37 от shoshkata

# 230
  • Мнения: 1 698
Шоши, прелестни са  bouquet

# 231
  • Мнения: 278
Шоши, страхотен е новият комплект, също толкова, колкото и стария Grinning
Благодаря ти за топлите думи.
Радвам се за тебе, но не ни забравяй Simple Smile Wink

П.П. Абе, момичета, какво стана с интернетският ни магазин? Някой се беше ангажирал с нещо или не помня добре...
Може пък и да се бъркам newsm78

Лек ден на всички Hug

# 232
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Здравейте момичета, от доста време не съм писала във форума.Гледам от време на време, когато се вредя на компютъра, какво сте сътворили. Прекрасни неща правите. Поздравления за всички.   bouquet  bouquet  bouquet
Шошка, изумителна изложба, направо ме вдъхнови.
Лооло, не се подценявай и твоите творения стават за изложба. Радвам се,че сподели за спрейовете с ефекти.
Мираж, огледалото е направено с финес. Личи професионализма
Белладона, ще гледам да се вкюча и аз в изложбата, имам някой идейки. Прекрасни поставчици.
Ето и нещо от мен,не съм кръстила крака през това време,но си вкарвам и други страсти, освен декупаж. Joy
От тук натам: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=168809&photo=60

# 233
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Браво  valary Peace ,
най ми хареса първата бутилка   bouquet

Белладона, ще гледам да се вкюча и аз в изложбата, имам някой идейки
Ще се радвам да се включиш в базра  Hug !!! Имаме нужда от твоята помощ !

viola2003 техниката е на Беладона аз само плагиатствах

Не е и моя - краднах я от някой тук, ама вече не си спомням  Hug

# 234
  • Мнения: 106
Лулу много се радвам,че била ти полезна Simple Smile
Шошката комплект е страхотен!!!Честита за поръчки  bouquet
Валари и аз много харесах бутилки,от какво направени обемни цветя?
Аз реших да пробвам да работя и с дъски
   

# 235
  • Мнения: 1 266
 JoyВалари у вас май нямате вече свободна повърхност-огледала, куфари, ботушки, рамки.Много оригинални идеи имаш и всичките ти произведения са с нещо запомняще се.А шишетата ти с теменужки са много свежи като идея
Порозгледах и твоите творения-уший ми и на мен такова тоалетче  bowuuтъмно синя рокля с златен контур, защото на теб ти стои просто перфектно.
Мадлена много ме развесели отговора ти-направих веднага асоцията с гърчеш се червей, а пеперудите ти са толкова ефирни , благодаря.

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Момичета аз също моля за подкрепа на нашият ПЪРВИ БЛАГОТВОРИТЕЛЕН БАЗАР в Бургас, знам че не спите за да творите, така че при желание сигурно ще можете да подкрепите повече от един Базар   bouquet

# 237
  • Мнения: 278
Валари, чудесни са. И на мене най-мнго ми хареса първото шише  bouquet
Би ли обяснила стъпка по стъпка се се е получил крайният резултат, моля те
Дадуся добре са се получили дъските. Особено тази с розите много ми допадна Simple Smile И аз имам една дъска, специално купена за целите на декупажа, ама вече половин година (дори повече) отлежава и като гледам скоро няма да я огрее Laughing Laughing

# 238
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет, момичета!  Hug
Аз се позагубих, защото детето малко болничко, та нямам нужната енергия и заряд да творя, но засега нещата се нормализираха, та вече ще съм на линия.  Wink
Миражче, много ми харесва поставката за телефона! Направо ми останаха очетата в нея!  Hug Heart Eyes
Валари, Дадуся, Шоши, страхотни неща сте натворили! Браво!  Hug Hug Hug
Ние също ще правим Великденски базар, та и аз да помоля за помощ от ваша страна!  Wink Hug Кой каквато продукция може и му е на сърце да изпрати, ще сме благодарни!   bouquet Heart Eyes Hug Ако проявявате интерес, моля пишете ми на ЛС!  Grinning
Искам отсега да пожелая на всички момичета, които подготвят благотворителни базари за Великден в различните градове- Успех!    bouquet

# 239
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Валари, чудесни са. И на мене най-мнго ми хареса първото шише  bouquet
Би ли обяснила стъпка по стъпка се се е получил крайният резултат, моля те
Дадуся добре са се получили дъските. Особено тази с розите много ми допадна Simple Smile И аз имам една дъска, специално купена за целите на декупажа, ама вече половин година (дори повече) отлежава и като гледам скоро няма да я огрее Laughing Laughing
Върху тъмно шише тампонирах със златна акрилна боя.После има едно фолио златно и сребърно,дето го продават на метър. Лепи се, където искаш,после се маха горния слой фолио и остава само златното.След това с акрилен лак лепих ламен жълт конец за шиене. Трябваше със сешоар веднага да суша,за да залепне конеца,че много се разместваше. Теменужките са от т.нар. крадната технология на Белладонна.Аз лично лепя мотива върху кутии от бонбоните,дето ги има по магазините.Изрязвам и после нагрявам на свещ.После слепвам 2-3 пласта мотивчета, със силикон и накрая върху шишето.Дано си ме разбрала. ooooh!
Синята рокля със златния контур, съм я шила на сестра ми,тя е модела с хубаво тяло Rolling Eyes
Дадуся мисля и аз да си крадна идеята с дъските newsm78, много ми харесаха. Peace

Общи условия

Активация на акаунт