май 2006

  • 13 174
  • 307
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 145
Наше Светейшество нема кво да каже ни в "кърмаческия", ни в "Дюкан"  Mr. Green
Пий си айрияна, аз отивам да си сипя бира. Кат отслабнеш ми се обади да ми кажеш Наздраве  hahaha

# 61
  • Мнения: 136
Аз отново да се извиня все така ме хващате , че доста време не съм ви навестявала. newsm78 За оправдание не се сещам, но обещавам да се реванширам. Дано да има оцелели тук, които още да ни помнят с щерка ми Адела. Обръщам се почти като към динозаврите Mr. Green - С най-прекрасни чувства.
Да споделя малко за нас и по конкретно за Адела. Все още не сме намерили подходящото детско заведение в което макар и временно да оставяме малката на грижите на непознати.  Стоически издържах Интернет гаврата със всички Софийски деца и родители. Дори имам 27-ми пореден номер за някои ОДЗ, е в други сме под номер 120. Да са живи и здрави свекито и свекър ми, които идват всяка сутрин през седмицата около 9 и поемат малката.  Майка ми се включва петъко-съботните вечери, че да се наситим на нощен живот. Аз продължавам да работя / май споменах, че не съм спирала /, но моята работа позволява по-свободен режим... Има начин да си работя и от в къщи, когато не съм в командировки разбира се.
Адела е изключително самостоятелно, любвеобилно, контактно и любопитно дете. Обожава от 11 месечна всички видове детски центрове и ги посещава с удоволствие. Дори имаме периоди от по седмици да изкарваме там следобедните часове от 17- 20 часа - аз с лаптопа на по бира "работя" ,атя се забавлява с каките.
Проговори много рано, а сега си реди изречения. Заканва ни се, поръчва си какво да й се сервира за ядене, с коя играчка да спи, какво да и се обуе, облече. Постоянно казва "Обичам те" Баба си нарича Бабче, като така я разтапя.... Деденце- дядо. Единствено има проблем с "Р" - малко го изфренчва.
Разказва ми вечер как е минал деня й - без подканване. С невероятни подробности и изрази от типа " "запецна ръкава" с което ме просълзява. Все още спим в спалнята всички заедно, като нейното легло е залепено до нашето без преграда. Кърмя я, твърдейки, че от 5 месеца се отбиваме Laughing
Не заспива сама, а с приказки и песни. Знае 5-6 стихчета и песнички, от които с много малки подсказки си ги казва сам сама.
Изкарахме и 2 по-сериозни болежки, при които се наложи да пие антибиотик. Едната август -отравяне с риба, а другата преди седмица - бронхит. Дори и болна е все така луда, не се спира и за миг.
Спирам до тук, че като заговоря за нея..... знаете как е....
Ще се постарая да съм по-редовна тук.
Целувки на прекрасните ви ангелчета....Видях снимките!!!!!понеже няма как да изчета пропуснатите темички Толкова красота има в "майските" им очички Hug

Ох...снимки

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=220979

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 00:22 от Екатерина

# 62
  • София
  • Мнения: 2 671
Как да не те помним, Екатерина! Радвам се, че се разписа!
Я, пусни по-скорошни снимки да видим Аделка!

# 63
  • Мнения: 136
Е, Руми.... за теб знаех, че помниш Laughing
Все пак Невенка разказва за Косьо, той си й е слабост  Wink

# 64
  • Varna
  • Мнения: 503
 Даниеле, браво. току що гледах репортажа по НТВ.
 Ето и кафенце, моля.
 
  Екатерина добре сте се завърнали при нас с Аделка.

# 65
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 537
Даниеле и съпруг са гости при Бареков Peace

Екатерина,естествено,че те помним Hug


Иночка,марси за кафето Heart Eyes

# 66
  • Плевен
  • Мнения: 973
 Поздравления Daniele за смелостта, отговорността и активната гражданска позиция! Браво!   bouquet

# 67
  • Мнения: 225
Добро утро ,момичета!
Станах точно на време,за да гледам Даниеле по БТВ-браво на нея !Още като чух за случая и бях сигурна,че няма да мълчи!Поздравления!/и много бяхте сладки Simple Smilebouquet
Тази Адела много порастнала бе-прилича на голямо момиче/показвай ни я по-често да не се учудвам Mr. Green/
Ние сме добре.
Нещо ми се скапа слънчевото настроение-ще пиша после пак/като ми мине/

# 68
  • Мнения: 937
И аз гледах Даниеле тази сутрин - браво   bouquet само така дано най-сетне спря тая простотия по болниците.
Екатерина радвам се че се завърна сред нас - ето още едно говорещо мъниче, нашия речник е доста беден все още но пък не млъква, а колко е музикална просто нямам думи като и доскучае и почва да си пее и танцува нещо си там. Нямам търпение да проговори съзнателно вече и да има обратна връзка така да се каже. Казват ми че в яслата Мариса не яде, освен плода и хляба на обяд и по малко от филийте, в къщи първата й работа е да седне на масата и се почва *папум папум* и отказва манджите предпочита кис. мляко, краставица, царевица, кис. краставички някви такива неща, а си е около 13кг. да му се неначудиш  newsm78 на това дете от какво расте и наддава - абе да е жива и здрава пък яденето както дойде. Подочувам, че може да имаме пролетно тържество и нямам никакво търпение да ви кажа от сега мисля от къде да си намеря камера за да не изпусна нищо от това СЪбИТИЕ ох майчини неволи.
И аз ще взема да вида къв е тоя Дюкан имам едни 5кг и е крайно време да ги  #2gunfire, макар че предишните 5 ги свалих с режим на д-р Байкова (диетолог) и сега си ям, а си ги държа и все отлагам да боря и другите 5.
Хайде лек ден на всички и се възползвайте от тези няколко по топли дни да се разхождате!!!

# 69
  • София
  • Мнения: 248
Да взема и аз да се разпиша, че ще ме виждате и помните само от и по срещи  Joy
Ние сме добре - аз на работа, детето на ясла. Моето отроче все още не говори, но прави опити да пее и то постоянно - след градинка и танцува и пее, ама нищо не разбирам  Joy иначе и съчетания ми прави  Joy
Поздравления за Даниеле за гражданската позиция  smile3501 Репортажът от снощните новини го гледах в Нитерата, сега чакам да качат и сутрешният блок, за да ги видя, че точно тогава водих детето към "градинката".
Да кажа и аз - много добре си изкарах на срещата - то си личи и от снимките де - как грея. Но аз забравих фотоапарата и ........много ме е яд. С две ръце съм за среща на 1.03 при Мими - ако ни иска де  hahaha
Добре завърнали се на Екатерина и Адела. Екатерина, като четох колко говори и как се оправя Адела ми хрумна да ги съберете с Георги на Пилето - по нейните разкази на срещата и той е напред с материала - и децата ще се гледат сами  Peace
Велиска, какво пак те ядоса, мила?
Люси, Тери възстановява ли се?
Лек ден  bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 248
Галя, а пък аз съм в чуденка - как така като на яслата Стоянчо всичко си изяждал и в къщи като се прибере иска да яде почти веднага - е количествата са минимални ама снощи си е изял всичко на 3 пъти та, при всичкото това ядене е 10 кг  newsm78

# 71
  • Мнения: 271
Добро утро, момичета!

Аз се поизгубих, ама просто при нас няма нищо ново.

Благородно ви завидях за срещата и се радвам, че сте си изкарали страхотно.

Браво на Даниеле за куража! Жалко, че не можах да я гледам, но после ще си пусна сутрешния блок по Нетера-та.

Сиска, Руми, съгласна съм с вас за дюканската тема. Аз спазвам този режим от четири месеца, но така и не се записах в темата, защото някакси не ми хареса да се "отчитам" за свалените килограми пред "пчелата-майка", а ако имам питане да бъда порицана за невежеството. И тук е момента да се похваля, че тръгнах и на фитнес и с помощта и на Дюкан свалих цели 18 кг. Е, има и още за сваляне, че те моите хич не бяха малко на старта.

Пожелавам ви спорен и слънчев ден!

# 72
  • Мнения: 4 370
Добро утро!
Аз нали поспивам до късно и изтървах Даниеле в сутришния блок. Дори незнаех че ще я дават. Неде, можеш ли да ми пратиш линк.  Peace

Екатерина, радвам се че се разписа.

Не знам дали се писа в тази тема, но аз да кажа пак. Надя (на Сиска сватята) е бременна!  Heart Eyes Очакваме я скоро и тя да се разпише!

П.П. Неде, те лелките така казват, че да не се занимават много много.
Лони, моите поздравления за упоритостта!

# 73
  • София
  • Мнения: 248
http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=179&bm=2
За всички снощните новини. По късно и сутрешният блок.

# 74
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 537

Не знам дали се писа в тази тема, но аз да кажа пак. Надя (на Сиска сватята) е бременна!  Heart Eyes Очакваме я скоро и тя да се разпише!

 

Ани,бившата сватя/виждам,че имар чете Mr. Green/ май пак ще е майска мама,ама не съм особено сигурна,но и желая леко бременеене и здраво бебе на финала.А,дано пък вземе дасе разпише и тя Praynig

Добро утро, момичета!

Аз се поизгубих, ама просто при нас няма нищо ново.
. И тук е момента да се похваля, че тръгнах и на фитнес и с помощта и на Дюкан свалих цели 18 кг. Е, има и още за сваляне, че те моите хич не бяха малко на старта.

 


Четете Аркова и се дивете Mr. GreenАко,някой не е разбрал ние с Таня ще ставаме фиданки,ама не се знае кога Blush
Лони,имаш моята искрена възхита за страхотния резултат.А въпросната дама е изтрила информацията на първа страница-ле-еле става страшно,когато някой се взема на сериозно Crazy


Велиса, я се разпишете като хората Naughty
Чао до после,въпреки протеста на Божа,че иска в мол-а ,а не в парка денс съм непреклонна  :mrgreen:

Общи условия

Активация на акаунт