Въпрос за занимални Варна

  • 52 261
  • 174
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
И аз се записвам, макар догодина да сме в Предучилищна група.
Само да кажа, че съм много доволна от занималня "Слънце" в центъра, зад църквата Св. Никола. Валентина беше там миналата година само за месец, но беше незабравимо преживяване за нея.. Не знам обаче какви са цените тази година, но мисля да говоря с тях за лятото поне за два месеца да бъдем при тях отново.

# 16
  • Мнения: 62
Може ли телефон за връзка на занималня "Слънце". Благодаря

# 17
  • Мнения: 140
И аз се записвам, макар догодина да сме в Предучилищна група.
Само да кажа, че съм много доволна от занималня "Слънце" в центъра, зад църквата Св. Никола. Валентина беше там миналата година само за месец, но беше незабравимо преживяване за нея.. Не знам обаче какви са цените тази година, но мисля да говоря с тях за лятото поне за два месеца да бъдем при тях отново.
Благодаря че се включи.Всяко мнение е полезно. newsm51

# 18
Ние миналото лято имахме същите триумения в периода между градината и училището. Ходихме с "Родни балкани"една смяна, но групите там са по 35-40 деца.
Тази година съм си решила проблема обаче. Една приятелка се хвана и организира малка лятна занималня с екскурзии, пикници, игри, английски, плаж и всякакви такива забави. Гледах й програмата и много ми хареса. За по две седмици са смените. Тъкмо ще има разнообразие. Ще бъдат в читалище "Асен Златаров" в Чайка.
Тя го прави за първи път, но се познаваме добре и като знам какъв слънчев и всеотдаен човек е, сме си я избрали като вариант за лятото.

# 19
 Здравейте,от един новобранец във форума! Аз си реших проблема по следния начин - ще го водя в детски кът "Тралалеж", намира се в т.к. Елитис до Практикер. Вчера бяхме там и касиерката ми обясни, че разработват някаква промоция за заетите родители и цените ще са от 4 до 9 лв. на ден, като за 9 лв. е 12 часа престой. Заведението пък разработвало и детско меню, от което ти можеш да заявиш какво ще яде детето ти. Синът ми е първи клас, но през ваканциите няма кой да го гледа, сега през априлската ваканция ще го пращам там и ще ви пиша впечатления. Grinning

# 20
  • Мнения: 13 512
Ти май не си чела колко негативни мнения имаше във форума за този ТАралеж.
Или май реклама правиш?!

# 21
  • Мнения: 10
Здравейте мамчета,
Аз съм управителката на занималня Слънце.
Лятото децата са при нас целодневно и нямате грижа за храната. Водите ги гладнички сутрин и си ги вземате нахранени като приключите работа.
Водим ги всеки ден на разходки, след като се наобядват, защото преди това четем или се занимаваме с разни майсторлъци.Ще им правим и отбори по ориентиране. Много е забавно.

Но каквото и да ви казват,  добре е да дойдете и да се уверите, че обстановката е добра за детето.

Ето ви и сайт с цени: www.slancevarna.hit.bg
Ако пък нещо не ви е ясно или удобно , направо ми звънете : 0895643962
Не го премайте като реклама, просто тук намерих няколко мнения за занималнята и реших , че не е зле да имате инфо директно от мен.

Ако няма на кого да оставите дребосъците за пролетната ваканция, пак сме насреща.



# 22
  • Мнения: 84
Здравейте от ДЦ"Слънце".
Разгледах ви сайта доста весел и цветен.
Имам един въпрос : През лятната ваканция сформирате ли група от деца които са преди първи клас?
В смисъл въпросът ми е насочен към това каква ви е програмата за децата в по голяма възраст а именно 7год.
Задавам тук въпросът си за да може вашият отговор да се прочете от много майки които ги интересува а не всяка една да звъни
на GSM-ма ви Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 159
Мами, по инициатива на няколко майки, ще си направим за лятото Игралница-занималница точно за бъдещи и настоящи първолаци. Simple Smile
Уговаряме си помещение в "Чайка". Ако някой иска да се присъедини към нас, пишете на лични или ми звъннете на 0889656789

# 24
Здравей,Глезла! Сигурна ли си за тази промоция в "Тралалеж"? Звучи ми изгодно сега за ваканцията, защото ми е близо.

# 25
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
  bouquet

# 26
  • Мнения: 140
quote author=monda link=topic=267913.msg10726731#msg10726731 date=1238472094]
Ти май не си чела колко негативни мнения имаше във форума за този ТАралеж.
Или май реклама правиш?!
[/quote]
еее не се нападайте де! Peaceвсяко мнение е полезно   bouquet[

# 27
  • Мнения: 140
нещо не ми се получи цитата newsm78

# 28
  • Мнения: 10
Здравейте от ДЦ"Слънце".
Разгледах ви сайта доста весел и цветен.
Имам един въпрос : През лятната ваканция сформирате ли група от деца които са преди първи клас?
В смисъл въпросът ми е насочен към това каква ви е програмата за децата в по голяма възраст а именно 7год.
Задавам тук въпросът си за да може вашият отговор да се прочете от много майки които ги интересува а не всяка една да звъни
на GSM-ма ви Peace

Здравейте didiani,
Децата които са над 7 години имат списък с книги, които трябва да прочетат и сборници от задачи по математика, които повечето учителки посочват в края на годината за упражнение. Правим си нещо като читалня за тях.Събираме списъците и набавяме книгите. Обикновено търся издания от нашето време по антикварите, не знам дали от сантименталност или наистина, но ми се струва, че са по-добри. (Така , че разровете си старите кашони с детски книги, е моя съвет. Grinning )
За първокласниците е най-добре да са на групички за да четат на глас и да се редуват, за да си увеличат броя на думите в минута и да добият увереност.
А за предулищната (преди или след нея ) заниманията са индивидуални за всяко дете , защото са на различни етапи. Някои могат да четат гладко и да смятат до 10 , на други са им трудни още чертичките и хващането на химикала и трябва да се изгладят тези неща, за да няма подигравки после в училище.

# 29
  • Мнения: 84
ДЦ Слънце благодаря много за изчерпателният отговор!!!
  bouquetСъс сигурност ще сте полезни на много майки от Варна.
Мен ме интересуваше обучението на деца след предучилищна група дали ги подготвяте за първи клас.
Това което вие предлагате за мен е идеалният вариант за лятото - хем детето ще играе с други деца ;хем ще учи.
Ще сте ми много полезни защото си имаме и момченце на 2год.;което не ни оставя с каката да учим спокойно.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт