Чорапогащник при момченца?

  • 4 152
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 660
Обувам му, като излизаме навън, не знам да има специални за момчета Thinking

Вкъщи не търпи ни чорапи, ни гащи, ни пантофи Rolling Eyes...

И предполагам, че му е дискомфортно от сърбеж, защото често иска да му чеша крачетата, а през чорапогащника е трудно,

# 46
Слагам си на синчето и то не се сърдеше до скоро,но някой му казал в домчето,че само момичетата носят чорапогащи и сега имаме проблем.Когато обаче е зверски студ сам го пожелава,не е специален за момчета.....

# 47
  • Мнения: 1 371
Слагам, като излиза навън.

А за чорапогащник за момченца..... Моля, някой, който има - да го снима и постне тук! Да влезе в модата и моето хлапе.  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 4 292
Слагам му в студените дни когато излизаме. Вкъщи не. Напоследък обаче категорично отказва да му обличам чорапогащник кагато ходи на градина. Казва, че само момичетата носели, а той не бил момиче.  Laughing

# 49
  • Мнения: 122
Аз откакто е дошла зимата му слагам на малчо памучни чорапогащници и му е много добре.вкъщи понякога го оставям по чорапогащник и блузка и е мн.удобно ,като излизаме слагам отгоре космонавта и готово.

това за специални за момченца конструирани не съм чувала и ми с евижда пълна глупост,най много в разцветката да е разликата.защото какво може да им е различното ,докато бебетата са с памперс?

# 50
  • София
  • Мнения: 17 592
Никога не съм му слагала чорапогащник, няма и да му сложа. Аз също никога не нося чорапогащник под панталон - е, от как имам думата за обличането си - а спомените ми от подобно облекло в детството ми са кошмарни, ужасно е, отвратително, дори и момиченце да беше, много щях да се замисля дали изобщо да й обличам подобно нещо докато не почне да носи рокли, а под панталон - никога. Ако става дума за много тънко панталонче, слагам ританки отдолу - главно, понеже ги имам, но такова нещо се случва мноого рядко. Общо взето, в къщи си ходи с една дреха отдолу, навън - с космонавт или дебел термопанталон, пак без чорапогащници, ританки или каквото и да било, освен чорапки отдолу.

# 51
  • Мнения: 5 940
Бебоците ви не свалят ли  чорапките? Ако е по чорапи, синът ми ще е нон стоп с поне един в устата и бос крак Laughing

# 52
  • Мнения: 1 900
Ние сме с ритънки,  чорапогащник не сме ползвали, но може да взема да пробвам,
ако сложа само чорапи веднага ги изхлузва.

# 53
  • Мнения: 3 634
Има разбира се чорапогащник за момчета. С допълнително парче между краката, като някои модели мъжко бельо - за бижутата.  Laughing Мисля, че това е и по-удобният вариант за памперс, а се отваря и повече место за пупичката. Ако не слагате чорапогащник какво му обувате под грейката?

# 54
  • София
  • Мнения: 3 064
Ако не слагате чорапогащник какво му обувате под грейката?

Нищо, само чорапи!

# 55
  • Мнения: 1 586
Когато е студено,му слагам чорапогащник,не съм забелязала да го дразни. PeaceПреди слагах ританки но с чорапогащника е много по-удобно!

# 56
  • Мнения: 3 634
Ако не слагате чорапогащник какво му обувате под грейката?

Нищо, само чорапи!

Не му ли е студено?! На нас крачетата са ни ледени.  Sad

# 57
  • София
  • Мнения: 6 269
Обувам му чорапогащник. Дори вкъщи, но тук е много студено. Не съм чувала за специални за момченца, но виж, трудничко му намериш в подходящи момчешки цветове. А и ако е само по чорапки вкъщи, това означава да е винаги бос, защото изпитва невероятно удоволствие да си хапе чорапите или да си ги маха. И е много добър в това  Mr. Green Иначе купувам винаги памучни дрехи.

Има разбира се чорапогащник за момчета. С допълнително парче между краката, като някои модели мъжко бельо - за бижутата.  Laughing Мисля, че това е и по-удобният вариант за памперс, а се отваря и повече место за пупичката. Ако не слагате чорапогащник какво му обувате под грейката?
Къде иам такива чорапогащници? newsm78

# 58
  • Мнения: 1 479
Обувам и на двамата.Купувам едноцветни памучни чорапогащници да ги "врьзвам" в тон с дрехите.

# 59
  • Мнения: 789
Слагам му чорапогащник,но когато е наистина много студено,и само когато излизаме.Ако е по-меко времето(да не е мразовито),му обувам по-дълги(до коляното) памучни чорапи. Не съм забелязала да му дразни чорапогащникът,но този,който е специално за момченца,е добра идея.И аз не бях чувала,но ще потърся.

Общи условия

Активация на акаунт