Препоръчайте Кухненски робот

  • 8 130
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 708

е точно този е моя и съм твърдо "против".  Mr. Green

Добре, а кой Браун мислиш че е по - добър  newsm78 , все си мислих че като марка Сименс е по - качествена и затова съм се насочила натам

# 16
  • Мнения: 3 634
Той е качествен, но не е удобен. Бих си избрала уред, който на едно място се поставят шейкъра или купата. Сега заема доста място. В шейкъра, ако сложиш 1л течност и с пяната започва да излиза. Има доста приставки и ножове, но те вършат почти еднаква работа. Една салата зеле и моркови неможеш да си направиш. В купата пък трябва да слагаш големи количества, че ножовете не кълцат. Наложи се отделно да си купя и пасатор, защото пък чопърът (не е от комплекта) не става за пюретата. Кухнята ми е лудница от уреди, а резултата е никакъв. Бих си купила по-компактни. Избирам Браун заради качеството на мотора.

# 17
  • Мнения: 609
Браун!!! Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 44 229
Товя е едно от най-ненужните неща вкъщи...за мен няма изобщо смисъл покупката на такова чудо...

# 19
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Tefal  Peace

# 20
  • Мнения: 314
Моят е Тефал Калео ,всички приставки се слагат в една кутия ,върху която се слага робота ,имам и цитрупреса ,старичък е вече 6 год,обаче не е мръднал ,недостатък за мен е че нямам шейкър ,ама едно време кво съм мислила  Thinking. Иначе плзвам го за салати ,за кълцане на месо ,използвам за пасиране храната на малката , меля ядки , тесто за палачинки .Абе общо взето го ползвам по4ти всеки ден ,за мен си струва - е не прили4а на малките чопърчета един лук да нарежеш , ама пък примерно лятото беля домати ,слагам ги и хоп за 2-3 минути доматен сок с семките .

# 21
  • Мнения: 183
Здравейте! И аз съм пред дилема какъв робот да избера.Някой има ли този модел -
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013359 , ако може да сподели впечатленията си. Благодаря  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 634
Както казах и преди с 2 конзоли ми заема много място, а и моят не може да работи едновременно. Сега бих си купила с една. Огледах се в уред за варене на пара.  Mr. Green

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Както казах и преди с 2 конзоли ми заема много място, а и моят не може да работи едновременно. Сега бих си купила с една. Огледах се в уред за варене на пара.  Mr. Green
седи си ми така на рафта и го ползвам 2-3 пъти годишно.Незнам дали е добра инвестиция

# 24
  • Мнения: 65
Iiv, аз си взех такъв модел на Philips, за който питаш (http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013359) преди няколко месеца и засега съм доволна. Купата и каната са доста големи , което от една страна е добре(събират по-голямо количество продукти), но пък и заемат повечко място(което за мен не е проблем). Капаците им са с едни бутони (система, която се нарича click and go) и се закрепят много лесно. Общо взето има всичко, което на мен ми беше необходимо. Ако те интересува нещо по-подробно, само питай Simple Smile

# 25
  • Мнения: 183
Iiv, аз си взех такъв модел на Philips, за който питаш (http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013359) преди няколко месеца и засега съм доволна. Купата и каната са доста големи , което от една страна е добре(събират по-голямо количество продукти), но пък и заемат повечко място(което за мен не е проблем). Капаците им са с едни бутони (система, която се нарича click and go) и се закрепят много лесно. Общо взето има всичко, което на мен ми беше необходимо. Ако те интересува нещо по-подробно, само питай Simple Smile

А малките представки за нарязване на фигурки ли са ? Иска ми се да нямам нужда и от ренде Бьорнер  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 65
Ами не, да ти кажа те са по-скоро като фигурките на обикновеното ренде - за по-едро и по-дребно настъргване, рязане на колелца с различна дебелина, но за някакви по-интересни фигурки няма опция.

Общи условия

Активация на акаунт