Коремните преси

  • 2 009
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 782
Темата е интересна. аз също си мисля,че имам проблем с кръста, защото когато правя коремни преси ме заболява. Когато се сетя пиша числа,това поне го умея.Явно си трябва да се правят доста упражнения. Има обаче и още нещо, някъде тук лятото бях чела,че не трябва да се правят много коремни преси,защото разширявали твърде ханша. Вярно ли е това?

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
ani_4ka това изказване "не трябва да се правят много коремни преси,защото разширявали твърде ханша "направо уби рибата hahaha hahaha
Коремните преси и ханша първо нямат нищо общо,ама незнам и физиологически как би се получило  newsm78 newsm78
При три деца пак имам тесен ханш въпреки многото кормни преси,които имам зад гърба си  Joy Joy

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
тези коремни преси на които си вдигаш краката във въздуха са ми леко неудобни защото постоянно се местя напред назад и като направя 10-15 и съм стигнала до вратата вече  #Crazy Joy

защото така ти е по-лесно.Организмът сам си търси лесното,но....ти трябва да му се противопоставиш  Laughing
Сложи ръце встрани и не вдигай прекалено краката,защото е излишно,само докъдето усещаш натоварването Peace

Аз вдигам краката до 40 градуса и повдигам леко таза и обратно надолу,не трябва да отпускаш,мускулите трябва да останат съкратени през цялото време.Трудничко е но си заслужава  Hug

# 18
  • Мнения: 3 782
ani_4ka това изказване "не трябва да се правят много коремни преси,защото разширявали твърде ханша "направо уби рибата hahaha hahaha
Коремните преси и ханша първо нямат нищо общо,ама незнам и физиологически как би се получило  newsm78 newsm78
При три деца пак имам тесен ханш въпреки многото кормни преси,които имам зад гърба си  Joy Joy
За мен е по-добре да не е вярно. Значи трябва да се взема в ръце ooooh!

# 19
  • Мнения: 4 678
Koремните преси разшеряват талията.Ако си мислите, че чрез коремни ще отслабните в тази област ,жестоко се лъжите.Коремните кактто и всички мускулни групи при тренировка растат..Затова не злоупотребявайте с тях  bouquetЕдин път седмично е достатъчно да ги тренирате  bouquet

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Koремните преси разшеряват талията.Ако си мислите, че чрез коремни ще отслабните в тази област ,жестоко се лъжите.Коремните кактто и всички мускулни групи при тренировка растат..Затова не злоупотребявайте с тях  bouquetЕдин път седмично е достатъчно да ги тренирате  bouquet


аз тук не съм съгласна с Поци

коремните мускули са единствените,чиито мускулни влакнасе  възстановяват прекалено бързо така,че веднъж в седмицата не е достатъчно ако искаме релефче  Hug

# 21
  • Мнения: 4 678
AКо искаш релефче прави кардио,не коремни Peace Joy
Вие плочките си ги имате,просто махнете мазнотията която ги скрива Peace
А това става с кардио и правилно хранене,не с лашкана с коремни преси  bouquet

# 22
ееее с това последното изказване въобще не съм съгласна newsm11 smile3534 момичета  подкрепете smile3533

# 23
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Малка възглавничка под пъпа е нормална за жена.Това е хормонално заложена и се казва женски тип.Големината и също зависи от ражданията и възраста.Мазнините поддържат правилен менструален цикъл.Ако си много слаб спира ти мензиса, ако си много дебел също.
Повреме на бременност правите мускули леко се разделечават, но след това се прибират и не е необходимо кой знае какво.Другото е сланина.Освен в подкожието сланината е и между червата.

# 24
  • Мнения: 4 678
ееее с това последното изказване въобще не съм съгласна newsm11 smile3534 момичета  подкрепете smile3533

 newsm10 Успех newsm10
Повече няма да се меся  bouquetподкрепяйте се колкото си искате  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 19:15 от Поци

# 25
  • Мнения: 831
поци-аз в момента съм в режим за отслабване,ала много започнах да увисвам около коремната област в дома си разполагам с колело тренажор-някакъв съвет,моля  bouquet

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 036
С кардио само не става да направиш хубав корем, трябва и хранителен режим. Аз се усещам, че имам много малко за сваляне от коремчето, отдолу е супер стегнато  newsm39
А каква е тази швейцарска топка?

# 27
  • Мнения: 484
За малко ви оставих и вие се изпокарахте Simple Smile
Да започнем отзад напред -  ето швейцарска топка.
После, може би наистина коремните преси увеличават талията, но не мога да си представя колко много трябва да се направят, за да се получи този ефект, щом моята не се е разширила.
Peneva, съжалявам, но не мога да те подкрепя - Поци е прав. За да се види колко плочки имаш, трябва да се махнат мазнинките отгоре с кардио и разумно хранене. Проблемът при жените е, че ако намалят дотолкова мазнините в тялото си, че да им се виждат всички стегнати мускули, започват хормонални проблеми. Фаткт е, че при мъжете минималният процент на мазнините в тялото е 5%, а при жените -11 - 12 %. По-надолу не бива. Аз лично предпочитам да съм здрава, отколкото да ми се виждат всичките плочки по корема (аз нали знам, че са си там Wink, пък и една, две са достаъчно )
Rivela, може би сваляш твърде бързо?
Tarlio, може и да е нормална тази възглавничка, но не съм съгласна, че зависи от възрастта и ражданията. Пример: аз и моя приятелка. На една и съща възраст сме, имаме по едно раждане (моето е 2 години по-късно от нейното), моето е секцио, нейното нормално. Моята "възглавничка е 3-4 пъти по-малка от нейната.

# 28
# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 036
В ТИМ, където тренирам има такива топки, но никой не ги използва. Може да се престраша аз да съм първата.  Mr. Green А как точно се използва? М/у краката ли се слага и я притискаш, и по този начин не се усеща напрежението в кръста?
Това за хормоните не бях много сигурна, но имах упасения. По принцип м...... ми е много слаба, а и откакто тренирам повече май съвсем ми е намаляло кръвотечението. И друго, което забелязвам, че ако тренирам повече, първо гърдите ми зачезват.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт