До мамите,които искат второ дете...

  • 6 103
  • 181
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 320
Ne sum otgovorila na tozi hubav vapros, za6toto az mnogo iskam 2-ro dete, no moqt saprug ne dava duma da se kaje po tozi vapros. Spored nego edno e stiga i mnogo slojna situaciq 6te nastupi s o6te edno-angajimenti, razhodi i t.n. Ina4e mislq, 4e ve4e ni e vreme za 2-ro - 4 godini sa dobra razlika, ama nqma da me ogree.newsm10

# 151
  • Мнения: 596
3-4 години ми се струва добра разлика в годините между двете деца Peace

# 152
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
3-4-5 години  Grinning
Затова гласувах 4 години. Peace

# 153
  • Мнения: 4 965
За първите 2 - минимална разлика (радвам се, че при моите няма такава). За 3-то - 7-10 г. по-късно. Евентуално, за 4-то - като първите 2.

# 154
  • София
  • Мнения: 1 603
Гласувах - 2 години. Ако ще забременявам отново, предвид моята възраст, няма да мога да си позволя 8 години разлика  Mr. Green.

# 155
  • Мнения: 622
Много искам 2-ро бебче даже и 3-то Grinning затова мисля,че 1-2 години ще е хубава разлика, да си растат заедно децата.

# 156
  • Мнения: 3 334
ами аз съм за голямата разлика........................поне 7 години Peace

# 157
  • Мнения: 219
Ще видя съвсем скоро, живот и здраве, какво е да имаш разлика между децата си от 5,6 години.
Но сега обяснявам на дъщеря ми за бебето, тя уж ще иска да помага. Ще видим...
За разликата от 1-2 години смятам, че също е хубава, но ако има кой да ти помага, а не да се крещи и травмира по-голямото дете.

# 158
  • Мнения: 137
Много искам 2-ро бебче даже и 3-то Grinning затова мисля,че 1-2 години ще е хубава разлика, да си растат заедно децата.

При мен между първото и третото разликата ще е 3 г. и половина  Mr. Green

# 159
  • Мнения: 238

При мен между първото и третото разликата ще е 3 г. и половина  Mr. Green

О-о как хубаво звучи. И аз искам така, но ми се струва трудно без помощ. За сега ще гледам след две години да съм вече с две хлапета, но ще видим.

# 160
  • Канада
  • Мнения: 494
Гласувах за 3 години разлика.Защото се гледаме съвсем самички-бабите са на хиляди километри.Ако имах помощ обаче,бих се навила и на по малка разлика.Поне всичко минава на веднъж за родителите,а и за малките е по добре,защото са им еднакви интересите:)Обаче.............много често,това какво ние искаме и планираме въобще не е от значение при тези неща-поне аз така мисля:)

# 161
  • Мнения: 1 900
Аз съм навита за 2 години разлика, понеже за 1 вече изпуснах влака.  Mr. Green
Според мен е хубаво за децата да растат заедно, вярно по трудно е с две малки деца, но пък наведнъж минава и заминава. Peace

# 162
  • варна
  • Мнения: 147
Около 2г.Без да искаме така се и получи-децата ни ще са с 2г.2м. разлика Simple Smile

# 163
  • София
  • Мнения: 72
Исках деца с малка разлика 1- 2 години. При нас разликата ще е точно 2 години.

# 164
  • Мнения: 207
мисля че 3 години разлика е добре

Общи условия

Активация на акаунт