Заздравители за нокти

  • 57 988
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 768
Подкрепям за ОПИ  Peace
Тази серия заздравители Nail Envy има 5 разновидности в зависимост от ноктите-оriginal,matte,dry and brittle,sensitive and peeling i soft and thin.
Аз имам последния за меките нокти и съм доволна определено.Но в щатите  са значително по евтини.



то кое не е?  Mr. Green  колите колко са евтини там...  ooooh!

Аз Nail Envy го взех от Делфин, онзи ден. Т.е. прясна ми е информациата за цената.

# 16
Верно е,повечето неща са мноого по евтини.....аз например това го взех за 10-11$..а лаковете има са по 7-8$,както и да е.
Нормално е да е по скъпо в БГ, защото марката е американска,както например Керастаз е с по високи цени Thinking

# 17
  • Мнения: 2 631
Този Perfect откъде го купувате? Това марката ли е или модела  Grinning
И аз искам да си взема някакъв заздравител, защото след последнирте изкуствени нокти преди 2 месеца ходя все с къси. Само ми се чупят  Confused

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
След ноктопластиката ноктите ми се белиха ужасно.Само перфект 3 в 1 ми помогна и то неочаквано бързо,за 2,3 седмици. Peace

# 19
  • Мнения: 1 179
Този Perfect откъде го купувате? Това марката ли е или модела  Grinning
И аз искам да си взема някакъв заздравител, защото след последнирте изкуствени нокти преди 2 месеца ходя все с къси. Само ми се чупят  Confused

Заздравителите на Перфект ги има в почти всеки козметичен магазин. Аз от едно много невзрачно магазинче на пазара си го купувам.

# 20
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Момичета всичко изчетох, явно сте доста запознати.

Купих си масло за нокти на Икаров - уж за омекотяване на кожичките и за заздравяване на ноктите.
Имам нерви да се мажа, обаче ...
Заздравяване не знам дали се получи ... мажа се от две седмици, сигурно е още рано да се каже, но кожичките ми определено не се омекотяват. Даже имам чувството, че са станали много остри и твърди. Да не говорим, че ми се разраниха половината кожички точно под ноктите ( там където са най-финни и обикновено се разраняват при пране на ръка с прах за пране сетихте ли се)   newsm78

# 21
  • Мнения: 2 414
Аз преди ползвах маслото на Икаров,но спрях,защото маникюристката ми ми каза,че от него плочката се омазнява много и лака издържа много по-малко време. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 578
Момичета, тази марка Перфект, каква е по произход?В момента ползвам един заздравител - All in One и съм страшно разочарована. Не само, че ноктите ми се цепят още повече, а на всичкото отгоре ми станаха и жълти - проблем който не съм имала никога. Ползвам само качествени лакове, така че не вярвам да е от някой от тях...Пих и витамини, ама те имат и друг ефект - напълняване...и ги спрях...Някой ползвал ли е на Артдеко заздравител?

# 23
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Аз преди ползвах маслото на Икаров,но спрях,защото маникюристката ми ми каза,че от него плочката се омазнява много и лака издържа много по-малко време. Rolling Eyes

аз в интерес на истината сега не се лакирам много така че не ми пречи, стига това да е единствения проблем  newsm78

някой друг има ли някакви впечатления

в инструкцията пише да се избърше след 20 минути а аз не го бърша, дали пък в това не е проблема  newsm78

# 24
  • Мнения: 2 414
Аз преди ползвах маслото на Икаров,но спрях,защото маникюристката ми ми каза,че от него плочката се омазнява много и лака издържа много по-малко време. Rolling Eyes

аз в интерес на истината сега не се лакирам много така че не ми пречи, стига това да е единствения проблем  newsm78

някой друг има ли някакви впечатления

в инструкцията пише да се избърше след 20 минути а аз не го бърша, дали пък в това не е проблема  newsm78
Не мисля,че това е проблем.Аз използвах една опаковка и не видях кой знае какъв резултат,но ноктите ми се повлияха добре.В смисъл те по принцип са здрави,но растяха по-бързо и укрепнаха още повече.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 563
Аз ползвам само на Перфект 3в1 втвърдител и съм много доволна. Освен, че заглажда неравностите, заздравява и самия нокът, което е най-важното.

И аз съм мн доволна от него  Peace а също и от aктивния заздравител пак на Perfect

# 26
  • Мнения: 2 631
Вие ме объркахте!!!
Е те колко вида заздравители са на Perfect??  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 236
kafe, около 4-5 вида са - в зависимост от проблема (срещу нацепване, неравности, заздравител, втвърдител...) със сигурност си ги виждала в търговската мрежа, има и такава марка цветни лакове за нокти - Perfect
Вчера си взех Активния заздравител и имам въпросителна - през колко време го нанасяте, има ли схема някаква или само преди лакиране с цветен лак newsm78

# 28
  • Мнения: 1 179
Аз лично всеки ден слагам, независимо дали се лакирам или не.

# 29
  • Мнения: 529

Такъв ми препоръчаха за нацепени нокти, бил много ефикасен.
Срещу скромната цена от 42лв, би трябвало да е. Rolling Eyes

Има и по-малки шишенца.

Общи условия

Активация на акаунт