боядисване на косата?!

  • 2 114
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 107
Не е доказано, че е опасно с каквато и да е боя - просто никой не си прави експерименти с бременни  Wink
Друг е въпросът как ще ти е най-добре на теб. Аз съм куриоз - в началото - амонячна - два поредни пъти не хваща! Минах на безамонячна - хвана идеално 3 пъти, но сега, когато искам да се разкрася преди раждането - не хваща нито амонячна, нито безамонячна Angry

# 16
  • Мнения: 3 200
Цитат на: sladka hapka
От добри фризьори знам, че след къносване не се получава добро покритие с боя. И още нещо - подхранващата къна е натуралната,която почти не се предлага у нас. На нашия пазар има оцветени къни, които могат дори да навредят.


И аз съм го слушала това за боядисване след къносване, но аз го правя редовно, и ме хваща перфектно. Не знам, явно си зависи от косата.

# 17
  • Мнения: 6 164
А къде са тези индийски магазини с истинска къна?

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Цитат
Вчера си купих къна и мисля да ползвам нея,а след около месец ще си купя безамонячна на Лореал

Върху къната няма да хване после боята.
А по темата-няма проблем с боядисването. Най-много да не те хване заради хормоните.

# 19
  • Мнения: 1 666
Вчера си купих къна и мисля да ползвам нея,а след около месец ще си купя безамонячна на Лореал.Пък и въобще не изглеждам зле в момента за да си правя експерименти.В интерес на истината никога не съм ползвала къна така че ще ми е за първи път,но имам много познати които ползват.Според тях къната подхранва косата.Ето че не само че не вредиш но и правиш нещо полезно за себе си.
Още нещо - къната все пак е растение, затова през бременността трябва да се внимава. Може да направиш алергична реакция. Затова първо си мацни в свивката на лакътя, изчакай 24ч. и тогава я мажи на главата си. Че една моя позната какъв обрив си докара на скалпа от къна по време на бременност, защото слушаше бабини деветини, които я убеждаваха, че боята е вредна!

# 20
  • Русе
  • Мнения: 659
Една приятелка си боядисваше косата, докато беше бременна с безамонячна боя - напълно безвредна е; тя нямаше друг избор, защото косата й отрано е започнала да побелява

Общи условия

Активация на акаунт