Help !!! Пълнеж за Френски еклери???

  • 8 841
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 674
Ако не прочетете  нищо в темата  след неделята, значи еклерите ми  са сатанали пълен провал... Joy
 Hug

аааааа не  Naughty само смей да не пуснеш изпробваната рецепта. ама цялата, еклери, крем, заливка  Crossing Arms  Mr. Green Hug

Добре... Hug  ....ама да не ме биете после с тигана по главата ако не ви харесат... Crossing Arms Joy

# 16
  • Шумен
  • Мнения: 403
моля те моля те, непременно кажи как е минала процедурата по приготвянето на френската сладост Simple Smile аз, но особено моята половинка ще сме ти мноооого благодарни за споделения опит  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 674
Момичета.....мале..не издържах до неделя. Дднес почивах и направих еклерите...А крема стана УНИКАЛЕЕЕЕН!!!  ooooh!Фантазия!!! Heart Eyes

Точно какъвто го исках...трявба да пробвате този крем...като сладолед е !!! Heart Eyes 

Много ви благодаря момичета за рецептите!!!      bouquet

Много съм щастлива... Heart Eyes Уффф....пак  отиде ми талията "НА кино"... Crazy Mr. Green Joy

Отгоре с шоколада малко мацах с четката  на  гьотере... Crazy малко беше се втвърдил шоколада...ама пак се получи вкусно!  Blush

Ето ги моите еклерчета...  chef





Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 01:55 от ЧервеноВинце

# 18
  • Мнения: 27 524
Роза, радваме се за теб и за щастието ти  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 674
Блонди...ами то си е за радост...то голям зор докато намеря рецептата за този крем!   Crazy

Предполагам че и ти си щастлива  като си готвила нещо с часове и ти се е получило вкусно... Wink

# 20
  • Мнения: 27 524
Разбира се  Simple Smile
Особено ако съм се прецакала поне два пъти преди това, както се е случвало  Crazy

# 21
  • Мнения: 1 679
ЧервеноВинце, напиши моля те и рецептата за еклерите.   bouquet
 
 

# 22
  • у дома
  • Мнения: 1 581
ЧервеноВинце, напиши моля те и рецептата за еклерите.   bouquet
 
 

страхотно изглеждат  Hug  bouquet

ама освен самата рецепта за еклерите, напиши и кой точно крем направи  Praynig Mr. Green аз имам рецепта за еклери, но все пак искам и твоята  Mr. Green

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
розке по коя рецепта го спретна това разкошество? страхотни са, има да те карат сега да повтаряш всяка неделя!  bowuu  chef  bouquet

# 24
# 25
  • Мнения: 3 674
Момичета...днес съм поспаланка, и докато стана...  Crazy Иначе аз  вече закусих с любимите ни  еклери. Heart Eyes

Гледам че  blueeye® вече ви е помогнала с отговора...за което и благодаря Hug

Ей и да се похвалите.  Laughing  Много обичам да гледам кой какви  вкусотии е наготвил    chef

Приятен ден!   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 679
ЧервеноВинце, blueeye®, благодаря ви    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт