Как ще коментирате тази новина от дир.бГ?Майка може ли да направи това?

  • 3 917
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 302
имам чувството,че родителите не казват истината.
горкичкото детенце.дано го намерят живо и здраво.


# 16
  • София
  • Мнения: 3 840
Това ми напомня за приказката "Хензел и Гретел".  Sad

# 17
  • Мнения: 4 585
За съжалени не е приказка. И двегодишно дете няма шансове да оцелее.
И ДАЗД си вдигнаха гъзовете да отидат да видят колибата, в която живеят.
Защо чак сега?
Абе тоя да не си е продал детето да се е напил с парите?
И да ни прави на маймуни през зимата?

# 18
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Баща забрави 2-годишното си дете в гората
18 февруари 2008 / News.dir.bg
Над 35 полицаи от Хасково и Симеоновград и две кучета издирват цяла нощ 2-годишно момченце от Симеоновград.
32-годишната майка на загубилия се Божидар се обадила в полицията в 21 часа в неделя и детето е обявено за общодържавно издирване. Бащата на Божидар го взел със себе си да пасат овцете в гориста местност край Симеоновградския военен полигон. Около 17. 00 ч. бащата си тръгнал, като забравил за детето, което било оставено до торбичката с храна. По-късно се върнал на същото място, но момчето го нямало.
Днес в търсенето се включи и ловната дружинка, която познава добре района.
Все пак, не знам дали видя репортажа снощи, за какъв баща и за какво семейство става въпрос. Аз се съмнявам, че това е най-лошото което би могло да се случи на детенце от такъв коптор. Изобщо не ми е ясно за какво ги създават тези деца.

# 19
  • Мнения: 61
 Praynig дано намерят мъничето живо и здраво, а родителите на съд
такива безотговорни хора друго не заслужават, но има една приказка
"разни хора, разни идеали" За съжаление има и такива хора способни на такива неща

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Къде са давали репортаж? Бащата пуснат ли е от ареста? Нали го бяха прибрали?
Толкова хора да го търсят, плюс две следови кучета.... малко самО дете, ако е живо представяте ли си как пищи?
И как го е оставил до торбата с храната? Храната не е ли взел със себе си? После пък писаха, че евентуално детето е паднало от гърба на татко си. Че то ако падне ще се разплаче, милото. Онзи как не го е чул? То в самите статии информацията е противоречива.
Ох.
Може пък да са го продали на някой осиновител.

# 21
  • София
  • Мнения: 15 466
За случая с детето с мотора знаех още на 14-ти.По една случайност си пиша по скайпа с едно момиче от Костенец, приятелка на майката.И моята първа реакция беше как така ще купят такова нещо на 9 годишно дете. Ами искало било.Тогава попитах ако поиска наркотици, кола ,самолет или кораб или тях ли ще му купят. Важното е , че родителите доста са се уплашили и са преосмислили това, дали да му изпълняват и занапред нереалните желания. Надявам се детето да се възстанови без последствия за здравето му, все пак травмата е доста тежка - счупен череп.
За двегодишното детенце се надявам да го намерят живичко. Praynig

# 22
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Няма ли някъде новини за мънинкото?
Цяла нощ съм го мислила, нали и аз имам син на 2годинки - та в такива диви условия то си е още бебе...Милото, какво ли е станало с него?

# 23
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Милото, какво ли е станало с него?
досега рових из новините в нета, нищо ново не открих...много ми е мъчно за дребосъчето Tired

# 24
  • Мнения: 102
Кога най-накрая ще почнат да защитават правата на децата и да контролират условията,в които живеят!!!
Трябва спешно да се озапти така нареченото ромско население,дори да се кастрира ,за да престанат да роят деца,които да страдат!Боли ме сърцето,като слушам всеки ден на какви страдания са подложени.....
Правата на кокошките защитават,а децата?! ooooh!

# 25
  • Мнения: 765
Кога най-накрая ще почнат да защитават правата на децата и да контролират условията,в които живеят!!!
Трябва спешно да се озапти така нареченото ромско население,дори да се кастрира ,за да престанат да роят деца,които да страдат!Боли ме сърцето,като слушам всеки ден на какви страдания са подложени.....
Правата на кокошките защитават,а децата?! ooooh!
И аз мисля, че някой най-накрая трябва да направи нещо. Тези хора не могат да бъдат родители. Хич не ме интересува дали са роми , цигани, турци или българи. Двегодишно дете е това, мама му стара! Отишъл да пасе овце! Забравил го! Не може да си забравиш детето в гората. И в МОЛ-а не можеш. Тъпаци. Цяло чудо ще е , ако е живо. Жестока съдба. Нищо, те после нали ще си направят ново...

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От вчера сутринта непрекъснато отварям дир-а с надеждата да прочета нещо положително по случая. Уви... Невъзможно е да е оцеляло само в гората цяла нощ на този студ. Остава надеждата, че все пак не е открито и мъртво- има шанс да е попаднало на по-добро място (има версия, че е продадено).

# 27
  • Мнения: X
Грехота ми е на душата,ама тоя баща като гледам нищо чудно  нарочно да го е забравил детето...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И жандармерията се е включила:

http://www.focus-news.net/?id=n890271

Друго не можах да намеря. Съобщението е от 10:28 часа.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт