Баба Марта наближава, АПРИЛчето все по-силно шава!

  • 12 408
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 269
Здравейте , отново .

Изписаха ми антибиотик Аугментин , личната каза , че бил най-подходящ за бременни. Гадна работа , но по-добре така отколкото да се влача още 10 дена болна.

Емма , честит рожден ден, да си жива и здрава и щастлива мама през април.

# 16
  • Мнения: 19
здравейте и  от мен,

За пловдивската среща единствено  се сещам за златна круша долу което  е за нешпушчи а дриимса става задимено  горе. във верди  също има за непушачи, за друго  не се сещам
ако имате идеи казвайте.





# 17
  • Мнения: 354
Здравейте, въпросът е да уточним какво ни се хапва на срещата  Joy, иначе "Златната круша" става.
Ние бяхме на доки и бебо расте и хубавее, вече е цели 2 кила, отговаря на една седмица повече - 34та и след като вляза в март мога спокойно да раждам  #Crazy стреснах се!
Магнерот-а го спираме, че да не пренося все пак. А, да, най-важното: обърнал се е малкия мъж както трябва bowuu
Много хубава темичка, браво   bouquet

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Eй, Танцен, чудесни новини!  Hug
Златната круша става. В Неделята също е приятно. Последния път бях там на срещичка от курса в Торакс и много ни се радваха на коремчетата  Laughing

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 17:26 от Lara1

# 19
  • Мнения: 90
 Аз също съм за Златната круша, там и масите са по-големи.  bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Честит рожден ден на Емма! Много щастие ти желая и здраво и хубаво момченце през Април!

Честита месечинка на Дари! Леле колко бързо мина този месец, сякаш вчера се роди. Не знам какво казват докторите, но според мен Дари си наддава повече от добре. Дано така да продължава и скоро да си бъде у дома!

Tiffany разбира се, че не се сърдя. Даже ми е много приятно  Hug

за промивките - това всъщност не са истински промивки, по-скоро разтвора се слага в едно пластмасово шише и с него се поливаш отдолу вместо с вода. Задължително е ако имате шевове. Нали се сещате, че в родилните домове няма бидета  Wink

veni_b Идеята за багаж от две части е много добра! Това предполага и наличие на неразсеян татко наблизо.

А пък за списъка аз бих махнала категорично шишетата. Не, че ще ми натежат толкова, но наличието на шише подръка доста изкушава младата майка да му го набута на бебенцето в устичката, за да се нахрани повечко. Особено ако има някоя акушерка отстрани да повтаря, че "кърмата още не е дошла или е малко, или пък бебенцето е спаднало на тегло".  А почне ли се веднъж със шишето, обикновено така се и продължава.
За сметка на шишетата, моето предложение за включване в списъка е шоколад. Смятам, че това е нещо от изключителна важност в първите часове след раждането  Peace

kalli Какви са тез изпълнения от тебе? Май доста си се понатоварила.

# 21
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Танцен браво за хубавите новини. Hug
Тифани поздравления за темичката  bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
За срещата в Пловдив- според мен са подходящи Златната круша и Густо- и в двете на долния етаж не се пуши и има за хапване, а пък за сладкарница- Бътерфлай на втория етаж е за непушачи, широко и нешумно Peace Май от всички места, на които сме се събирали повече от 2 бременни, в тези се оказва най-подходящо Peace   

# 23
  • Мнения: 2 751
kalli Какви са тез изпълнения от тебе? Май доста си се понатоварила.
Да, признавам си  Outta Joint Така се случи по стечение на обстоятелствата - и психически и физически  newsm78

Сега обаче Кало замина с баба и дядо на Боровец и аз лежа и мързелувам  Mr. Green Хич ме няма по мързелуването, но изооообщо не се оплаквам  Mr. Green Crazy

Днес д-рката ми предписа Тотема ампули, понеже й казах, че съм страшно отпаднала и само ми се лежи  newsm78
Другата седмица ще правя и изследвания, да видим дали не е от хемоглобина.

Аз още не знам къде ще раждам, така че ще приготвя повече неща в сака, а ако трябва - ще махам.  Peace

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ехо, момичета, как стееееее  Hug

# 25
  • Мнения: 167
Здравейте,

Благодаря ви за пожеланията.

Да ви кажа как приятно ме изненада Дари днес,като ми казаха че е 1400.Това е с 50 гр. над мойте очаквания.Толкова много се радвам и се моля наистина да продължава все така и да празнуваме следващата месечинка в къщи.

Приятна вечер Hug Hug Hug

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Здравейте,

Благодаря ви за пожеланията.

Да ви кажа как приятно ме изненада Дари днес,като ми казаха че е 1400.Това е с 50 гр. над мойте очаквания.Толкова много се радвам и се моля наистина да продължава все така и да празнуваме следващата месечинка в къщи.

Приятна вечер Hug Hug Hug
Чудесни новини! Нека расте и скоро се гушка при мама и тате!

# 27
  • Мнения: 319
tanzen твоят малък мъж добре върви.....а нашият го настига Laughing

И аз си имам списък за болницата......днес даже си купих "гащи" за болницата- 5 бр. за 4,50 лв. Търсих и сутиен за кърмачки,но модела който имаха в магазина беше  #Crazy не ми допадна!!!Малко по малко ще стягам багажа........

# 28
  • Мнения: 6 713
SLADKA MAMA, страхотни новини за малката Дари!!! Hug

# 29
  • Мнения: 794
Здравейте, момичета!
Аз вече станах  #Crazy с тия колички!
Миналата седмица харесах Mag Ingland Duo, която върви с кошче за кола от типа:
Обаче се оказа, че това кошче наистина ще е само за кола, защото няма напълно легнало положение и не се препоръчва новородено да стои в него повече от 2 часа.

Днес разглеждах Chipolino и по-точно моделите с отделно зимно кошче, което се вади и количката става лятна. Тази вариант ми се видя добър, защото кошчето може да се ползва и за колата, а пък и бебето може да спи в него във всекидневната и когато е при бабите.

Обаче пък Чиполино били чупливи  иса по 16 кг - демек тежички...

Давайте съвети, че направо не знам... Мъжът ми вече се цупи, че не мога да избера... Той настоява за първата количка, че уж родителите му и сестра му я били харесали. Добре, ама аз ще я бутам...

Много се радвам за малката Дари!!!

За пловдивската среща: в Крушата е добре, ама в 3 ч. е рано за пици, ако сме обядвали. Да я направим по-късно - към 5 часа?

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 20:50 от asja

Общи условия

Активация на акаунт