Баба Марта наближава, АПРИЛчето все по-силно шава!

  • 12 416
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Браво на Дари Hug
Ася, аз бях писала и преди за Чиполино. Когато сестра ми роди и подарих точно такъв модел на Чиполино с отделен кош за новородено. Още в началото се счупи в движение и сестра ми за малко да пребие Рая. Това се случи и с нейна приятелка по-късно. А какви разправии имаше покрай гаранцията, тия от сервиза са кошмар просто. Според моите наблюдения са изключително некачествени колички. За другата марка нямам впечатления.

# 31
  • Мнения: 100
Сладка мама,много се радвам за Дари,за вас!! Praynig HugДано върви все по-положително напред и към къщи Peace!!!Успех!!
Ася,аз имах Чиполино Бевърли-комбинирана.
Не беше лоша,доста време я тиках по баири и къде ли не ,и все още е здрава(сега я продавам втора ръка,запазена е).Но е много тежка наистина-13.5кг.Само поради тази причина сега си търсех по-лека и също толкова удобна количка.Спрях се на Маг Инглънд Принцес-и даже вече е в къщи Mr. Green(пуснах й снимки в албумчето).Много ми допадна,само 9.5кг е,комбинирана,с въртяща се дръжка-тоест мога да съм лице в лице с бебо-или с гръб-според потребността.

# 32
  • Мнения: 23
asja аз съм си харесала Peg Perego  Peace,
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3471
Сравнително леки са - 8 кг.във вида в който е на линка, а към количката може допълнително да се закупи столче за кола.
Лошото обаче е, че излизат малко по-скъпи - количката в този вариант - летен с чувалче за по-студено време е 642 лв, а столчето излиза около 300 лв, та общо ще се върже на приблизително 1000 лв.  Thinking
Има и комбиниран вариант на тази количка - лятна количка+столче за кола+зимен кош за новородено, но нещата там вече отиват към 1300 лв.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1021

# 33
  • Мнения: 100
Сега забелязах,че съм си купила същата количка като на Тиквичка,само че в друг десен Wink.Съвпадение. Laughing
Относно цената-предимство е ,че е по-ниска-взех я за 244лв.от Штъркела във Варна.Отделно си купих дъждобранче към нея за 9лв. и това е всичко-общо 253лв.Столче за кола взех отделно.Мисля че само шезлонгче ми липсва,но може би по-нататък ще си избера.

# 34
  • Мнения: 209
Страхони новини!  Браво на малката Дари!
SLADKA MAMA, дано в най-скоро време да се гушкате двечките в къщи!  Hug

# 35
  • Мнения: 100
Честит Рожден Ден ,Емма!!!Пожелавам ти всичко най-хубаво!!  bouquet
Честити рожденици  на Теди и на Кокетка,макар и на патерици!  bouquetМного да ви радват,по-малко да ви ядосват!! Peace
И за да не се окаже ,че си пиша сама Crazy-стига толкова за днес!
Бай-бай!И всичко най!!Весело настроение ви желая!!

# 36
  • Мнения: 6 713
Момичета, имам газове от един-два дена и запек, така ме боли корема #Crazy

Плюс това пия желязо, че ми е нисък хемоглобина, пък той май още повече запича Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 319

Момичета аз доооооооста ще се отклоня от темата ни,но искам да ви поканя да станете виртуални зрители на нашата сватба ,която се състоя на 28 април 2007г.  Тази година АПРИЛ двоен празник ще празнуваме Laughing

Сватбен клип #0 и Сватбен клип #1 са наши,има наши снимки и въс Фотографии Peace
                                      Приятно гледане!!!


                                  http://www.fotevstyle.com/videoprod.htm

# 38
  • Мнения: 137
И моята количка беше Чиполино Бевърли Вип и съм много доволна от нея- голям кош Марти спеше в нея и на 2 годинки т.е 15 кг и все още е здрава.Но наистина е тежка, но като станат по големи децата не мисля че има разлика колко е тежка  количката, все пак трябва да е удобно на детето.
Сладка мама това че Дари наддава толкова бързо е прекрасно.Колко кг трябва да стане за да я изпишат?Пожелавам ти изписването й да е твоя подарък за 8 март
 Лурдес желязото запича със сигурност, добре е да ядеш нещо разхлабващо според мен

# 39
  • Мнения: 794
Извинявам се за тъпия въпрос, но КАКВО Е ПОРТБЕБЕ?

# 40
  • Мнения: 319
Извинявам се за тъпия въпрос, но КАКВО Е ПОРТБЕБЕ?

Ето на тези две неща казват  Порт бебе!!!

# 41
  • Мнения: 23
Емма ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН мила с малко закъснение!!!  newsm59
Бъди здрава, щастлива и много обичана! Желая ти през Април да гушнеш най-сладкото бебче!  newsm51

veni-b както винаги даваш много ценни съвети!   bouquet Това за багажа от две части наистина е страхотна идея, аз не бих се сетила, то няма как де, нали ще ми е за първи път  Embarassed Хубаво е, че имаме мами като теб с повече опит, че да ни святкате за разни хитринки  Peace

milenaq - това с кръвта е ужасно! Не можах да разбера какво ти е? Едва ли са зъби щом са ти изписали Аугментин... Дано не е нищо сериозно и скоро да се оправиш  Hug

Сладка Мама БРАВО НА ДАРИ!!!  smile3501

# 42
  • София
  • Мнения: 289
СЛАДКА МАМА аз се присъединявам към пожеланието на Caradchova - дано наистина това да е твоя подарък за 8 март Simple Smile Браво на Дари.

Ние днес купихме спално комплектче, термометър, шампоянче за коса и тяло и олио на Бюбхен Simple Smile И сега остана само леглото да дойде и количката (надявам се другата седмица ) иии сме готови за бебо Simple Smile
Моята количка ще бъде Пуки на Чиполино, аз съм чувала само добри отзиви за марката и затова се спрях на нея, само до скоро се чудех за модела.

Сисе все забравям да ти пиша по повод червеното костюмче в чест на таткото цесекар Simple Smile Радвам се че ти хареса Simple Smile Нашият тати много държи попринцип ако може да намерим и костюмче дето е на ЦСКА ама ....уви няма, видяхме едно комплектче само ама за доста по-голямо детенце и затова аз реших да му угодя и да взема все пак нещо червенко, пък то не е казано че като е момче задължително трябв да е само синьо, аз много харесвам червения цвят. Както каза той "Да си знае от малък, да не се обърка нещо после ида изневери на отбора" Simple Smile Луда работа Simple Smile Мъже... Simple Smile

Приятна и спокойна вечер Simple Smile

# 43
  • Мнения: 6 713
asja, според сайта на Чико (на френски) ето това е порт-бебе: http://www.chicco.fr/scheda_prodotto.asp?menu=on&art=05.0675 … &idSezione=43

caradchova, какво разхлабващо е добро според теб?

Емма, Честит рожден ден newsm59!!! Мислех, че съм те поздравила, ама съм забравила Embarassed. Много забравям, ужас! doh

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 22:31 от ЛУРДЕС

# 44
  • Мнения: 137
Лурдес, плод на гладно , сурови зеленчуци , пълнозърнестни храни , много влакна , от ядките орехи  белен слънчоглед ,печена тиква ,прясното мляко да е топло , мед,  мюсли, агнешко месо, чушки , зеле , фреш, компот
 избягвай белия хляб,кисели мляко,нишесте , тестените изделия , биквити, шоколад  , сухари и солети

Дано да ти помогне тази информация Peace

Сисе гледах клип 1 много е хубав

Общи условия

Активация на акаунт