София - Горна Баня

  • 4 516
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 77
Оооо мойта горичка е супер. Аз съм нагоре в планината. Живот и здраве ще видите! Общо взето цялата бременност ми мина вкъщи, тъй като в началото заминах в чужбина при мъжа ми и напуснах работа. След това там си намерих, но трябваше пак да си се приберем в България и така си останах без работа. Така че от 6 месеца си почивам. И съм студентка разбира се... даже съм при вас в ОК. В НБУ уча.

С най-голяма удоволствие бих се включила още сега във вашите разходки! Бройте ме и мен!

А за шофирането... голяма страст ми е и без кола определено не мога!

А вие на колко години сте? Аз май съм най-мъничка. Simple Smile На 20 съм, след 1 месец ще порасна с една годинка  Sunglasses



# 46
  • Мнения: 169
Емануела, каква специалност си в НБУ , редовно ли учиш. аз също сам там, икономика -ДО. дано да се оправи времето по бързо и да можем да се срещнем всички заедно.
лек ден момичета. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 77
Аз съм същата!!! Simple Smile 2ра година. Сега, ако кажеш, че сме заедно.... Shocked




# 48
  • Мнения: 169
не , аз сам малко по стара , сега ще сам 8 семестар.

# 49
  • Мнения: 77
ахаммм, ясно!!! На теб лекциите кога ти започват? Май стартират на 28.02? Ако са ти тогава може да измислим нещо и да се видим! Simple Smile



# 50
  • Мнения: 169
ЕМАНУЕЛА, НЯМАМ ПРЕДСТАВА КОГА ЩЕ МИ ПОЧНАТ ЛЕКЦИИТЕ, НО КОГАТО ИЗЛЕЗАТ ГРАФИЦИТЕ НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ НЕЩО КОГАТО НИ Е ОДОБНО И НА ДВЕТЕ ДА СЕ ВИДИМ.

# 51
  • Мнения: 77
Ок. На мен ми започват на 28ми, поне така пише в календара и предполагам и ти си тогава!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 348
Как мислите, ще чакате ли пролетта или да се насочим към определяне на среща?

# 53
  • Мнения: 77
Аз съм "за" определяне на среща!!! Само кажете кога и къде! Simple Smile

# 54
  • Мнения: 169
определено по добре да не чакаме сланцето да изгрее от "запад" Grinning. кои ще предложи място и ден за среща? Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 2 348
Kika, твоето хлапе по кое време спи? Може ли да спи навън в количката?
 Аз не мога преди 10(до тогава спим  Blush ), а след това няма проблем. По принцип хлапето спи един път след обяд, но няма да се съобразявам с това, защото съм сигурна, че все един час поне ще издържи, а когато много му се спи, заспива в мен.
 Също така ще ми бъде най-приятно в заведение, но там синчето ще иска да пипа всичко, а навън всичко му е позволено. Но все пак ако предпочитате заведение, ще дойда.

# 56
  • Мнения: 169
аз предпочитам на вън защото малката много негодува когато е в количката и тя не друса. иначе няма проблем по кое време-ние нямаме режима на хранене, може да спи и на вън. само ме притеснява как ще стигнем до ГБ ако се разберем там да се видим ама ще измисля нещо.

# 57
  • Мнения: 77
kika_86, аз мога да мина да ви взема и да отидем навсякъде. В такъв случай може skrech да измисли мястото. За мен няма никакъв проблем.

# 58
  • Мнения: 169
съгласна  Simple Smile аз си мислех за парка в ГБ ако искате. skrech ако не ти е одобно предложи др. място.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 348
Екстра ми  е! Обаче не знам в какво състояние е парка. Да не би да е кално. Но и кално да е, малката градинка отгоре е асфалтирана.
 Кой ден? Аз събота и неделя съм извън София.

Общи условия

Активация на акаунт