Прахосмукачка робот?

  • 266 278
  • 1 692
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Sofia
  • Мнения: 559
И аз от края на миналата година имам Румба 555, купена е от Бг. За съжаление от декември не мога да я ползвам пълноценно, защото си взехме куче, така и не свикна с нея, страхува се. В този смисъл, бих я дала за 100лв по малко от продажната цена, няма забележки и е ползване макс. 2 месеца, още в гаранция естествено. Ако някой реши да ми пише на лични.

# 1 651
  • Мнения: 19 527
От днес и аз имам Румба 780 и Скуба. Дано да са изправни и да ми вършат работа. Имам въпросче към вас - Скубата я видях как се зарежда и съм сигурна, че се зарежда в момента. Обаче Румбата не съм сигурна дали правилно съм я поставила на докинг станцията - уж гледах някакви метални пластини да съвпаднат с тези на станцията, но не съм сигурна, че е така. Някакви съвети?

# 1 652
  • Мнения: 70
Честито Милитана,със здраве да си ги ползваш!Трябва копчето за включване да мига червено,когато е заредена свети непрекъснато зелено Peace

# 1 653
  • Мнения: 19 527
О, много благодапя, сега я обърнах и мига червено, значи е в правилната позиция. Ще помагате със съвети, сега се образовам от книжките.....Ама колко мръсотия съм й приготвила....

# 1 654
  • Мнения: 1 572
Търся болтче за страничната четка. Някой да знае откъде най-бързо да се сдобия?
Като разглобявах последния път за почистване даде фира и не го намерихме повече ...

# 1 655
  • Мнения: 19 527
Аз пък гледах по нета как се чисти Румба....направо свят ми се изви, то бяха едни отвертки, едни сглобки, едни болтчета и винтчета - ма така всеки път ли я чистите, или това й е основното чистене? Щото ако трябва да се чисти всеки път  newsm78 направо язък за мерака ми. Иначе довечера ще я пускаме в експлоатация, че досега се зареждаше, а съм на работа в момента.

# 1 656
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Има ли смисъл от виртуалните стени? Че има в момента един модел, намален, но е без такава опция?! newsm78

# 1 657
  • София
  • Мнения: 423
Аз преграждам само играчките с един стол, но да каже някой по-вещ.

# 1 658
  • Мнения: 70
Е,не се чисти всеки път,само четките и боклука,аз също се замислих на колко време е добре да се чисти основно,защото само от 2 месеца съм с румба и нямам голям опит newsm78
Добра,аз поне имам резервни четки и странични също,беше ми се загубило едното метално лагерче  на гумената четка и взех това на резервната четка,нямам представа дали се продават по отделно такива джаджи Rolling Eyes
Виртуална стена всеки път ползвам,но може и с преграждане.Днес румба беше съборила виртуалната стена,влязла в другата стая,омотала се в кабела на зарядното на телефона и до там,не беше успяла да се върне на базата ooooh!Може би са много слаби батериите на виртуалната стената,защото друг път не е ставало така Thinking

# 1 659
  • Мнения: 1 572
malvina82, и в моя комплект има резервни четки + странична, но няма болтче. Ще търся сега от и-бея. Ако някой има развален уред и го продава на части, моля да пише!

# 1 660
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Има ли смисъл от виртуалните стени? Че има в момента един модел, намален, но е без такава опция?! newsm78

Моите изобщо не ги ползвам.

Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 23:01 от Вселена

# 1 661
  • Мнения: 1 080
Не вярвам да са толкова уникални тия болтчета, а има магазини само за такива отиваш и търсиш.

# 1 662
  • Мнения: 19 527
Да дам първи отзиви за Румба и Скуба - Много добре. Отменят ме успешно, сега работят на пълна пара, аз съм на компа и пия кафенце. Това като начало де  Wink Иначе в нас има толкова боклук и такива огромни пространства за чистене, че има и мегдан за обикновената прахосмукачка. Не съжалявам, че си взех най-скъпия модел Румба, но това е само даради батерията. Всички други естри като дистанционно, програмиране за ден от седмицата и виртуални стени не ги ползвам, поне засега. Местя си я от стая в стая, защото имам стълби, нива във всекидневната, страх ме е да не полети от втория етаж и край с нея...Моля тези, които имат виртуални стени и на Скуба и на Румба да ми кажат какви точно батерии се изискват за тях? Това не го намерих в упътването.

# 1 663
  • Мнения: 70
Милитана,2 батерии от големите 1,5V,размер C,аз незнаех че има и по-големи 1,5V,но размер D  Blush

# 1 664
  • Мнения: 19 527
Благодаря! И аз не знаех, че има такъв размер и стандарт

Общи условия

Активация на акаунт