Лошо училище!Местене след 1 клас,Варна

  • 4 907
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 247
Мести си детето  от "Любен Каравелов" възможно най- бързо. Аз самата съм учила в това училище, но никога не бих си дала детето там. Като база е горе- долу добре, но що се отнася до учители- нямат. Учителски колектив там няма. Гледат само как да се прецакат. Да не говорим пък за преподаване. Влизат, изпяват си урока. Кой разбрал- разбрал, който не е разбрал- има си частни уроци. Влез в сайта на самото училище и виж за 10 години само колко директори са се сменили!!! Ако все пак не можеш да се вредиш в някое от централните училища, опитай в ОУ "Христо Ботев". Базата е стара, но съм чувала, че преподавателите били добри. Успех!

# 16
  • Мнения: 8
Мами, стискайте палци,утре имам среща с директорката на ОУ "Славейков".

# 17
  • Мнения: 549
Момичета,а какво Ви е мнението за училищата:"Ангел Кънчев";"Хаджи Димитър";"Стефан Караджа"?

# 18
  • Мнения: 3 622
Синът ми учи в Кирил, и е трети клас. Миналата година дойдоха две нови дечица и не мисля че са имали проблеми с преместването. Не ми приличат на никакви връзкари. Съветвам те, което и у-ще да избереш още от сега да говориш с директорката

# 19
  • Мнения: 2 282
Какво стана, премести ли хлапето?
Аз също се колебая дали да не сменя. Но търся не толкова училище, колкото добър учител - човек, който се отдава на децата, върши работата си с удоволствие, пука му за децата, и не се плаши от извънредната работа, която би му осигурила една разходка с децата например.

# 20
  • Мнения: 8
Скоро не сам писала, но да се похваля!УСПЯХ!!!Дъщеря ми ще е второкласничка в ОУ"Славейков"!Големи благодарности на директорката!Много се притеснявах,но всичко завърши добре.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Браво! Laughing

# 22
  • Мнения: 549
Браво
Момичета,кажете ми нещо повече за училищата:"Ангел Кънчев"и "Хаджи Димитър"./намират се в цветния квартал/.

# 23
  • Мнения: 844
Момичета,
предстои ми преместване от друг град във Варна /отново/ и бих искала детето ми да ходи във втори клас в "Димчо Дебелянов". Някакви отзиви за там, дали ще ни приемат. Отивам да говоря другата седмица. Thinking

# 24
  • Мнения: 5 500
Момичета,
предстои ми преместване от друг град във Варна /отново/ и бих искала детето ми да ходи във втори клас в "Димчо Дебелянов". Някакви отзиви за там, дали ще ни приемат. Отивам да говоря другата седмица. Thinking
Не е хубаво, избери си друго Peace

Общи условия

Активация на акаунт