Шизейдо в България къде?

  • 7 454
  • 151
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Момичета, ако отидете тия дни, попитайте и къде във Варна ще предлагат Шисейдо.
Във Варна ще се продават в магазините  Таис:)

# 121
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Мерси, ясно, тогава ще пропусна тази козметика, определено бих предпочела шанел или диор, цените са същите.  Peace
Ако единствено цената е ориентир...
За мен най-важното в една козметична марка е технологиите, които прилагат, научните разработки и чистотата на използваните съставки, като на първо място слагам етичността на компанията производител - да не използва продукти от животински произход и да не прави опити върху животни. Шисейди може да се похвали с това.
А Диор и Шанел нямат собствени лаборатории, ползват чужди такива и само добавят името си, което от своя страна води до увеличаване на цената на крайния продукт, но не и до качеството му.

# 122
  • София
  • Мнения: 7 838
yourDesire , да те попитам още нещо, каква е косистенцията на околоочното кремче  Bio Performance Super Eye Contour Cream, много ли е мазен ?
 

# 123
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Иля, констистенцията му е богата, но бързо попива. Няма мазен ефект.

# 124
  • София
  • Мнения: 7 838
Иля, констистенцията му е богата, но бързо попива. Няма мазен ефект.

А като нощен ли го ползваш или го нанасяш и през деня и добре ли хидратира ?

# 125
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ползвам го засега като нощен, защото имам да довършвам Eye Revitalizer за през деня, но после смятам да си го ползвам и като дневен. Хидратира доста добре. Чувствам го много комфортен. Определено е с по-наситена структура от ревиталайзера, което си е нормално, защото е от серия за по-зряла кожа.

# 126
  • София
  • Мнения: 7 838
Ползвам го засега като нощен, защото имам да довършвам Eye Revitalizer за през деня, но после смятам да си го ползвам и като дневен. Хидратира доста добре. Чувствам го много комфортен. Определено е с по-наситена структура от ревиталайзера, което си е нормално, защото е от серия за по-зряла кожа.

Да, обаче Ревитализиращия крем е изключително мазен, значи ли това, че Bio Performance Super Eye е по- мазен от него ?

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ревиталайзерът е мазен? Не знам, при мен няма усещане за мазност с него. Ако обаче на теб ти се струва такъв, тогава Bio Performance Super Eye определено ще ти бъде много по-мазен.

# 128
  • София
  • Мнения: 7 838
Ревиталайзерът е мазен? Не знам, при мен няма усещане за мазност с него. Ако обаче на теб ти се струва такъв, тогава Bio Performance Super Eye определено ще ти бъде много по-мазен.

Ооо да, Ревитализиращия крем е страшно мазен. Аз съм с много сух околоочен контур и дори на мен ми е тежък и го ползвам само вечер.  Crossing Arms
Познавам и поне още 10 човека, които го ползват само вечер поради същата причина.  Peace

Иначе мерси за инфото.  Hug

# 129
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Това, което казваш  е много странно. Аз имам по скоро нормална кожа около очния контур, но не бих казала, че ми идва мазен ревиталайзерът. Ако твоята кожа е суха, значи би се чувствала комфортно с един по-богат крем. А да не би да слагаш прекалено много и затова да ти се струва, че е тежък?

# 130
  • София
  • Мнения: 7 838
Това, което казваш  е много странно. Аз имам по скоро нормална кожа около очния контур, но не бих казала, че ми идва мазен ревиталайзерът. Ако твоята кожа е суха, значи би се чувствала комфортно с един по-богат крем. А да не би да слагаш прекалено много и затова да ти се струва, че е тежък?

Оооо чакай, ама ти говориш за Ревитализиращия от серията The Skincare, нали ?  Grinning

А аз за Ревитализиращия от серията Benefiance .  Peace

# 131
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да, от The Skincare, хубаво е, когато все пак се уточняваме:) Грешката е моя, че не написах серията още от самото начало. Така щяхме да избегнем подобно объркване:)

# 132
  • София
  • Мнения: 7 838
Да, от The Skincare, хубаво е, когато все пак се уточняваме:) Грешката е моя, че не написах серията още от самото начало. Така щяхме да избегнем подобно объркване:)

Ммм да, кремче от серията The Skincare е много леко, за мен не е подходящо, няма да ми хидратира достатъчно.  Confused

Ясно, значи все пак след като свърша Ревитализиращото от серията Benefiance, ще си взема Bio Performance Super Eye.  Flutter

# 133
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Дано да ти хареса:) Аз съм доволна.  Party

# 134
  • Мнения: 36 050
От самото начало беше ясно, че цените ще са "страхотни". И че всички ще продължат да пазаруват от Ягодка. Само не знам защо беше това тюхкане кога ще заредят магазините  Whistling
Е как, защо, може да иде да се пробва и тогава ще имаме по-успешни покупки от Ягодката и Саса  Mr. Green Особено фдт  Mr. Green

именно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт