Каква шевна машина и откъде

  • 551 525
  • 4 016
  •   1
Отговори
# 405
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Днес минах до магазина на Хунксварна и от там ми казаха, че за резервни части за шевни машини има и на Симеон 84 магазин навътре в кооперацията, където можело да се намери за всички видове.

Vesika, Малката Ида пита за резервни части на Лучник , а резервни части скоро минах и там има.

# 406
  • София
  • Мнения: 1 271
Днес минах през магазина на Лучник, обаче продавачката се беше запиляла нанякъде и не ми се чакаше много. Вътре се виждаха части, а и машини и оверлози няколко. Аз се обадих и до Метро днес и ми казаха, че много бързо са свършили машините миналата промоция, което значи, че се купуват. Даже каза, че трябва рано да отида, ако искам да се добера Simple Smile Аз за себе си реших да я взема, добра е като цена има достатъчно функции. А за ватовете на мотора ми казаха, че всички са по 70 вата. Благодаря ви за съветите и съдействието   bouquet

# 407
  • София
  • Мнения: 1 951
Имам си шевна машина.Сутринта ходихме до Метро и си взех,Лучник на промоция.Направих  няколко тегелчета.Доволна съм.От следващата седмица съм в отпуск и ще я разучавам подробно.

# 408
  • София
  • Мнения: 1 271
Да се похваля и аз Simple Smile Тази сутрин си купих Лучник от Метро! Днес ше се разходя за плат и утре ще я пробвам  Laughing
Мама на трима честито и със здраве да си я ползваш  Hug Може и да сме се засекли в Метро тази сутрин  Wink

# 409
  • София
  • Мнения: 1 951
Мерси ,Малката Ида!И на теб със здраве и сполука.Ние бяхме в Метро в 6 часа,с децата на път за училище.Аз си имам платчета и парцалчета,та от утре ще я пробваме с  мъжа ми.Казвам с мъжа ми,защото баба му и леля му(лека им пръст)са били навремето професионални шивачки и моделиерки.
Успех на всички с избора.
Аз миналата есен държах в ръцете си шевната машина от промоцията на магазин Лидл.И едва Днес се успокоих,защо не я  взех тогава.
Вече си имам шевна машина.
Забравих нещо.Имам вкъщи много стара крачна шевна машина.Търся добър майстор,за да я погледне.Препоръки за някой?Може и на лични,ще бъда много признателна.

# 410
  • Мнения: 2 123
От любопитство влезнах в тази тема и хопааа. Момичета, моят мъж продава и ремонтира всички видове домашни и индустриални шевни машини. Ако някой се интересува от резервни части и ремонт, нека ми пиша на лични

# 411
  • Мнения: 0
Здравейте,и от мен! Simple Smile Аз вчера си купих шевна машина AEG от PENNY маркет на промоция  Wink за 189лв.Надявам се да не съм се прецакала много.Пробвах я още снощи,на няколко панталона на сина ми,и да ви кажа добре се справя,но още е много рано за хвалби.Две години и е гаранцията, и мисля да и взема душата,та ако ще става нещо, да става докато е в гаранция.От магазина казаха,че са ги разграбили мн.бързо.Като се има в предвид, че са ги пуснали сутринта, а аз отидох на обяд, и беше предпоследната,значи наистина са се купували много.

# 412
  • Мнения: 210
И аз си купих AEG от Пени маркет, но това което не ми харесва е че упътването е на немски, който ми е абсолютно чужд. Сега търся ръководството и на български, дано да го има някъде в нета.
Въпросче към pupenceto - дадоха ли ти гаранционна карта или само заверена касова бележка?

# 413
  • Мнения: 0
dolly_holly моята имаше странично джобче от найлон на кашона,и там ми беше упътването на български,поогледайдобре кутията може да си го пропуснала от вълнение.Иначе я тествах вече, и не е никак зле, за любителка шивачка като мен  Grinning имам вече няколко зашити панталона на Михаил,че се бяха изпонаразсшили всички между краката. Embarassed

# 414
  • Мнения: 0
И аз си купих AEG от Пени маркет, но това което не ми харесва е че упътването е на немски, който ми е абсолютно чужд. Сега търся ръководството и на български, дано да го има някъде в нета.
Въпросче към pupenceto - дадоха ли ти гаранционна карта или само заверена касова бележка?
   dolly_holly Да на касата получих гаранционната карта подписана, и подпечатана от служителката на касата.С 2 години гаранция е.Касовата бележка, си е обикн.касова бележка, никой не ми я е заверявал.Отиди в магазина от ,който си я купила и си поискаи гаранционната карта докато е време.УСПЕХ Hug

# 415
  • София
  • Мнения: 8 282
Kакво е мнението ви за Janome 1011/1018?
Препоръчаха ми ги пред Toyota.

# 416
  • Мнения: 1
Жаном определено е по-добре от Тойота.
искам да кажа на тези, които са си взели машини от Метро, Пени и други подобни:
"Момичета, стискайте палци да не се наложи да сменяте части, че е голяма мъка"
Леля ми наскоро си взе на промоция Лучник, разцентрова се за отрицателно време, стана и нещо с регулатора на конеца имаше и други проблеми. С една дума БОКЛУК.

# 417
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
И аз си купих AEG от Пени маркет, но това което не ми харесва е че упътването е на немски, който ми е абсолютно чужд. Сега търся ръководството и на български, дано да го има някъде в нета.
Въпросче към pupenceto - дадоха ли ти гаранционна карта или само заверена касова бележка?

Продавачът е длъжен да го осигури. МОже да му напомниш. Осигуряват - изскват от доставчи или си превеждат.

# 418
  • Мнения: 4
Жаном определено е по-добре от Тойота.

А от Жаном и Елна коя е по-здрава?

# 419
  • Мнения: 0
Жаном определено е по-добре от Тойота.
искам да кажа на тези, които са си взели машини от Метро, Пени и други подобни:
"Момичета, стискайте палци да не се наложи да сменяте части, че е голяма мъка"
Леля ми наскоро си взе на промоция Лучник, разцентрова се за отрицателно време, стана и нещо с регулатора на конеца имаше и други проблеми. С една дума БОКЛУК.
Да така е jeny0805,но то никой не ни дава гаранция,и за тези които се водят МАРКОВИ.Всичко си е до късмет,просто при по-известните марки вероятноста да ти се развали е по-малка.Да се надяваме,че сме извадили късмет с промоционалните,то друго не ни остава  Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт