Момичета ,специално за нас е!

  • 2 754
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Момичета, знаете ли колко сме силни и колко сме специални...? Ето, прочетете:

Защо плачат жените?
[/size][/color]

[left]Малко момче попитало майка си: "Защо плачеш?"
"Защото съм жена." - отговорила му тя.
"Не разбирам." - казало то.
Неговата майка само го прегърнала и казала:
"И никога няма да разбереш."
По-късно малкото момче попитало баща си:
"Защо мама сякаш плаче без причина?"
"Всички жени плачат без причина." -
само това могъл да каже баща му.
Малкото момче пораснало и станало мъж,
но все още се чудел защо плачат жените.
Най-накрая попитал Господ:
"Господи, защо жените плачат толкова лесно?"
Господ отговорил:"Когато създавах жената,
тя трябваше да е специална.
Направих раменете й достатъчно силни,
да поемат тежестта на целия свят,
и въпреки това достатъчно нежни,
за да даряват удобство.
Дадох й вътрешна сила, да издържи раждането на дете
и отхвърлянето, което много пъти идва от децата й.
Дадох й твърдост, която и позволява да продължава напред,
когато другите се отказват
и да се грижи за семейството си,
дори при болест и изтощение, без да се оплаква.
Дадох й чувствителност, да обича децата си,
въпреки каквото и да се случи
и въпреки всички обстоятелства,
дори когато детето й я е наранило много.
Дадох й сила, да помогне на мъжа си да преодолее грешките си
и я създадох от неговото ребро, за да защити сърцето му.
Дадох й мъдрост, за да знае, че добрият съпруг
никога не би наранил жена си,
но понякога изпитва нейната сила и нейното решение
да бъде непоколебимо до него.
И накрая, дадох й сълза, под която да се приюти.
Това е нейно уникално право,
за да го използва, когато има нужда.
Виждаш ли, сине, - казал Господ -
красотата на жената не е в дрехите, които носи,
фигурата, която има или в начина,
по който си сресва косата.
Красотата на жената трябва да бъде в нейните очи,
защото това е пътят към сърцето й -
мястото, където любовта обитава."[/left][/color]

# 16
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
 Sad стана ми много мъчно.Скоро и аз за пръв път гледах на Тони Дачева клипа и се замислих защо е изпяла точно такава песен...няма да е случайно Sad

# 17
  • Мнения: 4 306
Имаше и една много силна песен на Илия Луков "Мъжка молитва", но не успях да я намеря в нета.

# 18
  • Мнения: 2 382
Това може да го разбере само човек,който го е изпитал Cry

# 19
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Много силно ме докосна в сърцето тази песен.
Прегръщам всички и ви пожелавам успех в борбата!
ОТ цялото си сърце искам никой, никога да не изпитва тази болка. Hug

# 20
  • Мнения: 547
Мили,момичета от сърце ви пожелавам скоро да се радвате на своя първи тест с две чертички и малко след това на пулсиращото от екрана сърчице на най-прекрасното бебче-вашето.Вярвайте и не губете кураж.Успех в борбата!
Скоро сина ми ще стане на 6 месеца,а се разплаках още с първите кадри на клипа,защото познатата болка прониза сърцето ми.Знам че никога няма да забравя.Много силно ви прегръщам и вярвам че ще се сбъдне мечтата ви.Искам го за вас толкова силно колкото го искате и вие  Hug

# 21
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Много тъжна песен....... Cry

# 22
  • Мнения: 4 324
Поплаках си и аз като Вас и честно казано не искам повече да слушам и да гледам тази песен. Силно се съмнявам някой да вникне в смисъла и, освен момичета като нас.

# 23
I AZ SI POPLAKAX CHESTNO DA VI KAJA NEISKAM DA GI SLYSHAM TIQ PESNI

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Много тъжно ми стана smile3518Голяма болка изпитах като гледах клипа,нямам думи,само сълзи!

# 25
  • Мнения: 989
Разплаках се  smile3518  Защо, Боже, защо?  newsm45

# 26
  • Мнения: 3 376
Нямам сили да го гледам... Тъкмо изпълзях за малко, рано ми е да се връщам пак в чернилката.

# 27
  • Мнения: 2 259
Момичета ,не исках да ви разплаквам.
Исках да ви вдъхна кураж и вяра.
Незнам дали полудявам,но от както гледах клипа ми се вярва ,че следващия път и аз ще видя 2 чертички.
Всички ще ги видим!  bouquet

# 28
  • Мнения: 945
Хариела, и този текст е потресаващ. Действително толкова много трябва да търпим и понякога собствените ни мъже не ни разбират, нито могат да ни разберат жените с деца. Колко често те коментират, че едва ли не толкова лесно било да се забременее и не вникват в нашата болка. Добре, че ние се имаме една друга, та да си поплачем заедно, за да имаме сила да продължим напред.

# 29
  • София
  • Мнения: 82
Момичета и мен ме разплака тази песен. Искам да ви вдъхна кураж, а преди си мислех, че никога няма аз да мога да каза : ще стане бебето рано или късно.

Аз съм от тези жени, които винаги са обичали децата, и са искали да си имат, но съдбата реши, че трябва да извървя мнооооооого дълъг път до успеха. След 3г. ходене по лекари и какви ли не изследвания, включително и лапароскопия (която в последствие се оказа ненужна Sad), случайно попаднахме на точния лекар. Мъжът ми беше с нисък тестостерон, но почти никой не обърна внимание на това, понеже спермограмата беше добра, само броя сперматозоиди беше малък. Та му изписаха инжекция тестостерон. След месец ходихме на преглед при уролог и той му изписа хормони. На следващия месец спермограмата беше с такова количество сперматозоиди, че уроложката се шегуваше, че става за донор Simple Smile, и каза до два - три месеца мисля, че бебето ще се получи. Бях обнадеждена и ето, че на следващия месец имах  EFP Може би и съдбата ми подслаза, че бебето е станало още преди теста, въпреки че аз не съм от вярващите в чудеса след 3 годишно ходене по мъките, т.к. хормоните му бяха свършили и питах навсякъде по аптеките и отговора беше : вече не се внася, няма запаси, обърнете се към лекаря ви да изпише нови лекарства. Решихме да изчакаме да ми дойде цикъла, но ураааааа имаше  EFP.  Резултата е в подписа ми  Laughing
Историята я разказвам момичета, само за да ви вдъхна къраж и надежда  newsm10

Бъдете здрави и ви пожелавам най-съкровените желания да се сбъднат -  preggoylinfant , newsm30, и накрая family4

Общи условия

Активация на акаунт