НОЕМВРИЙЧЕТА 2005 - 11

  • 14 464
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 541
Добро утро! Тази сутрин не мога да си отворя очите  Tired

микки, да ти е жив и здрав големият мъж!  Heart Eyes

И ние сме в клуба на истерясващите, тръшкащите се и тн. Вчера орева света, че и купих подарък, но исках тя сама да си го отвори  Mr. Green 

Наистина какво става с Деситка?  Thinking

# 46
  • Мнения: 152
А Кити, като ме ядоса и аз се правя на сърдита започва да пее - Мила мамо, садка и бичика, как кажи, колко бича и така докат оне я гушна. А на мен вече ми е минало, бързо, бързо - явно го установила.

# 47
  • Мнения: 11 818
НаучИла се е обаче да казва едно такова умИлИтелно ''ИзвИнявай'' И аз Нямам друг Избор освен да простя И да я гушна. А също И фразата ''Няма нИщо'' я Използва вИнагИ, когато И се карам. НапрИмер_
Аз: Защо разля млякото?
Тя: Няма нИщо мамо! Crazy
Като, че лИ аз съм направИла нещо, но тя не се сърдИ

Абсолютно същите хитринки използва и Юлиана спрямо мен. Simple Smile Освен "извинявай" и "няма нищо" когато е направила Нещо и й се скарам, започва "обичам те, мамо", "не карай се мен", "няма вече". Или пък идва и казва "направих беля" и започва да обяснява възторжено каква точно - как да й се сърдя, като на смях ме напушва, а и си признава детето. Simple Smile

микки, прекрасно растящо момченце си имате вкъщи!! А относно страха на Мартина опитай се да установиш със сигурност от какво е причинен. Сигурна съм ,че го правиш, но.. Доколкото си спомням тя имаше някакви страхове и преди да се роди Ангел, така, че отхвърлям възможността да не се чувства достатъчно закриляна и защитена от теб с неговата поява.

gerygirl, а взимала ли си продукти на Адерм. Ние нямам такъв проблем с кожата, но на моя приятелка на детенцето само това им помага. За Мустела казаха, че само при първите мазания (дано все пак при вас не е така), аз самата също не съм голяма любителка на Мустела, освен може би за съвсем ранния бебешки период.

nikiki, чакаме добри новини от вас! Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 44 103
микки - много бързо расте, много е сладък Ангел  Heart Eyes

За тръшкането - тръшка се Филип не малко, ляга по земята рита, прависе че плаче....понякога като го гушна се успокаява...понякога не - тогава просто го оставям да се повъргаля (дори навън) обикновенно за 2-3-5 мин нещата преминават...
а като му се карам реве като магаре и ходи след  мен викайки мамаааа гууушшш....гууушшшш..... и си го гушкам , цунка ме подмазвачески и се успокояваме взаимно....

gerygirl
- аз мустела стелатопия купих в началото, действаше мн добре месец-два после спря....почнаха обриви, червенини ....
аз писах и на тити преди няколко теми - само линола уреа му помага като много се влошат нещата и къпане с лино фат ойл...
За сега сме го закрепили с кожата и минахме на хип.....вможе пък да го израства детето така наречения атопичен дерматит...знам ли....


nikiki - дано новините са добри от вас днес  Praynig

# 49
  • Мнения: 3 089
с деситка се чух в събота. не беше родила още. каза, че ще докладва при новини. иначе терминът й е 28ми  Peace

ангел е ангелче, както вече съм казвала. лошото е, че в един момент ще стане същинско дяволче и това е неизбежно  Rolling Eyes

а аз вече имам книжка. при това по съвсем законния и легален начин. вчера мрънках по адрес на инструкоро си,ч е не иска да ме пробута, но днес съм супер горда от себе си  bowuu

# 50
  • Мнения: 911
Майче, честито!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 51
  • Мнения: 1 253
Майче честито! Да пътуваш до интересни места и безаварийно!

# 52
  • Мнения: 1 541
ЧЕСТИТО, МАЙЧЕ!!! С голям удоволствие да си караш колата и без аварии и твърде много нерви  Hug

# 53
  • Мнения: 152
Майче, честито.
Микки, да ти е жив и здрав малкия. Много да ви радва и все така да се обичат с каката.

# 54
  • Мнения: 1 465
Куку и от мен Simple Smile

ние много не си стоим вкъщи, та затова и нямам време много да чета и пиша.
Нищо интересно около нас, освен, че Поло е вече(от 2 седмици) с ново легло за големи.
Проблемите с неспането явно са се дължели на станалото вече малко предишно легло. Всички легла, които бяхме харесали или не били на склад, или вече били спрени от производство, та пак опряхме до Икеа, но пък намерихме чудно легло. Само едно ми хареса и го взехме. Поло се влюби в него. Сам си ляга и спи по цяла нощ без да плаче или недоволства от нещо. Понякога все пак проплаква, но като се отвие. Няма бариера, не смятам и да купувам. Въпреки, че в предишното легло се въртеше като пумпал, в това спи доста неподвижно Thinking Интересното е, че сутрин като се събуди, не смее да слезе от леглото без да сме го викнали или отишли при него.
Та така, друго ново няма.
Микки, честит цял месец на малкият ви мъж! Grinning
Майче, браво!!! честито и да седнеш да караш колата тези дни, а не като мен да забравиш. Сега от страх не смея да се кача на колата, но март месец ще тръгвам тук на курс, т.е. няколко урока, че наново да вляза в час.
Вчера цял ден ден бяхме навън от 9:30ч сутринта, чак до 16:30ч. Разхождахме се в центъра с една приятелка, пихме кафе, обядвахме, малките играха в един парк. Поло не ми позволи да отида до тоалетна, не знам какво му стана, но в кафенето като видя че изчезвам, се разрева на глас #Crazy
Милейди, виждам че подготвяте сватба Grinning Това е много вълнуващ момент, особено приготовленията Party

# 55
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито, Майче! Безаварийно шофиране и много места да обиколиш с джипа. Пък и свое собствено МПС ти желая.

# 56
  • Мнения: 3 089
и да споделя за тъпите индианци в перу:
от 3-4 дни разпращам мейли до нашите хотели, до разни агенции, които ще ползвме за триповете в страната и т.н., т.е. до всички, чиито услуги ще позлваме. и го правя не защото не сме платили/капарирали, а просто за да напомня за нас - че наближава времето, че трябва да ни чака такси на еди кое си летище, че искаме тоя и тоя трип на тези дати и т.н. други такива деайли. и моля ви се, в около 60 % от случаите хората просто не са в час, че ние ВЕчЕ имаме резервация и че ВЕчЕ сме платили. та се налага сега да пращам повторни гневни мейли и банкови извлечения или такива от уестърн юниън /там това плащане се тачи повече/, за да напомням, че от наша страна всичко е изрядно. за сега получихме само 1 извинителен мейл и то от лима. по планинате, от куско и от арекипа изобщо никой не е отговорил още. започвам искрено да се съмнявам, че някой ще ни чака там, където трябва, и че може и изобщо ще стигнем до мачу ти пикчу /за която екскурзия трябва да се купят билети предварително, защото просто местата са кът,а  желаещите са много/. в перу вЕрно живеели индианци!  Confused

# 57
  • Мнения: 1 541
Майче, ако това изобщо може да те успокои- индианизацията е повсеместна  Wink Ние такива проблеми сме имали в поне 60% от самостоятелно планираните ни почивки  Tired Дано обаче ядовете ви да са само тук, а не там на място да ви изненадват! Че ние така спахме веднъж в мазето (стаите за персонал без нито един прозорец и без климатик на 40 градуса жега) в хотел в Малта, където не били разбрали за нашата резервация  Twisted Evil

Намерих малко снимки и от първият ни опит за сватба- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=221140
Роклята никъде не се вижда особено, а и аз бях такъв хипопотам, че само това не ми стягаше зверски- грозотия и евтиния- чудесни предпоставки за булка  Mr. Green Паролата е 16072005

# 58
  • Мнения: 1 253
Милейди какъв хипопотам  Shocked добре, че имаше една снимка в профил да рзабера, че си бременна  #Crazy Роклята ти дори и от малкото, което се вижда е страхотна, а си представям наистина каква е била.
Майче дано все пак всичко да е наред. да ти кажа, аз затова по такива екзотични места предпочитам организираните неща. Там си е малко..... Все пак стискам палци и се надявам всичко да е наред и да изкарате страхотно Praynig

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Микки, чудесно бебе е Ангел - много миличък, да ви е жив и здрав  bouquet
майче, честита ти книжка; леко и безаварийно; ами време е да паркираш и твоята кола до джипката Mr. Green; надявам се почивката да мине добре и без неуредици - заслужаваш го Naughty
поля, много ми липсваше Heart Eyes
милейди, аз пък изобщо не съм разбрала, че си била с булчинска рокля на подписването, а пък на мен много ми харесваш Crossing Arms Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт