МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ - НЕКА ПЛАМЕН ПРОХОДИ!

  • 1 903
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 558
Сънчо, това е страхотна новина! Ако все пак има нужда, пиши  Peace.

# 16
  • Мнения: 146
Мисля, че всичко ще се нареди. Все пак чакат и неврохирурга да се произнесе, но не ми се вярва Бранков да е казал нещо само на предположения и да е дал напразни надежди на семейството.

Още веднъж благодаря на тези които се отзоваха.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 235
Сънчо, много се радвам за добрата новина.  Grinning  Heart Eyes Дано рехабилитацията е успешна и Пламенчо проходи.   Praynig

# 18
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Страшно се радвам!   bouquet

# 19
  • Мнения: 622
СТРАХОТНА НОВИНА!!!!!  Grinning МНОГО СЕ РАДВАМ   bouquet

# 20
  • Мнения: 4 519
Боже, чак сега виждам темата!  ooooh!
Таня, а туморът не трябва ли да се махне по принцип или както се е изместил вече не е опасен? Ако все пак се наложи помощ, казвай, ще се организираме!
Боже, помогни на Пламен!  Praynig

# 21
  • Мнения: 146
Анту, утре ще знам повече. Чухме се само набързо, звъннах им да ги видя как са и ме зарадваха. Петя спомена само, че ще се прави някакво изследване, което било скъпичко, може би от него зависи. Утре като се върна от болницата ще дам повече инфо.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Милата душица. Той ще проходи сигурна съм  Peace Praynig

# 23
  • Мнения: 4 519
Побутвам. Има ли новини?

# 24
  • Мнения: 146
Здравейте! Тъкмо се връщам от Пирогов. Да ви кажа, още нищо не се знае, сигурно е обаче, че операция сега няма да има. ЯМР-то показва, че няма тумор и тъй като е много точно изследване му се доверяват, но скенера показва, че има, върви разбери #Silly. В момента не могат да повторят ЯМР-то, защото облъчва много силно, ще изчакат за след 6 месеца. Май месец ще влезнат в рехабилитационния център за 40 дни. Иначе Пламен има усещане в крачетата вече, като го гъделичнеш и си мърда палчето. Докторите са го боцкали и в мускулчето и той казвал "Мамо, ох". Почти са сигурни, че усеща, защото има усещане и при пишората. Понеже през първата година е бил в реанимация, тя е много затворена и са му я дръпнали и той е реагирал, утре хирург ще му я цепне и си отиват след 2-3 дни вкъщи. Дано най-накрая се разбере какво е, за да спрат да го мотаят горкото дете.
Петя благодари на всички Ви от сърце, като се прибере може да ви пише повече, защото е по-запозната.
Иначе разбрах защо не са правили ЯМР-то по здравната каса, имат право само веднъж в годината, а те вече са го правили. Петя е звъняла и са и обяснили.
Аз също благодаря на всички, които се отзоваха, даже имаше и преведени парички, които дадох на Петя, още повече, че за утрешната операция им искат още 250 лева.
Дано не се налага, но живот и здраве есента пак ще пиша ако има нещо, този път може и самата Петя да се обърне към Вас.

# 25
  • Мнения: 4 519
Танче, това са много добри новини! Дано наистина няма тумор и оттук нататък да следва само подобрение!  Praynig Аз досега не можах да се включа с финансова помощ  Sad, но оттук нататък ще мога, ако се наложи. Стискам палци бързичко да оздравее и проходи малкия сладур!  Praynig

# 26
  • Мнения: 213
Супер новини,дано детенцето да се справи  PraynigЗаслужава го Hug

# 27
За всички, които се интересуват: Пламенчо е добре, малко е настинал в момента, но това е от промяната в климата. За сега ползва стабилизиращи шини за крачетата, за да им оправи стойката и в скоро време ще се започне процедура за стимулиране на рефлексите на крачетата. Процесът ще е дълъг, но има реална надежда за прохождането му.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 558
Силно стискаме палци всичко да мине бързо, леко и с отличен резултат Peace Hug.

# 29
Изпращам някои снимки на Пламен. Тук може да видите и приятелчетата му от Пирогов.
http://www.slide.com/r/xAKOYcAw1D-YYdKX0Q-E9cuJoZr3G-up?previous … amp;view=original

Общи условия

Активация на акаунт