Блестящи сенки за очи

  • 6 828
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 638
ARTDECO

Имам бежовите. Много са добри и с основата на Артдеко не мърдат цял ден.

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Чифели  Peace са уникални просто. Аз имам 8 цвята от тях.
Севънтиийн също са хубави, блестящи, но за съжаление получих алергичен обрив от тях. Въпреки това си ги слагам, когато съм сложила друг цвят като основен, тогава нямам проблеми.
Ейвън ме изненада доста приятно с прахообразните си рол-он сенки. Хубави са, имат блясък, но не можеш да изкараш цял ден с тях.

# 17
  • Мнения: 1 243
Имала съм няколко цвята на Чифели и съм била доволна! Peace
Но сенките, които с ръка на сърцето ти препоръчвам като много блестящи, трайни на окото и хубави, са на Габрини. В момента ползвам от тях светло и тъмно сиви, розови, лилави...Много съм доволна.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
О да, наистина Арт Деко  Peace
Имат много бледстящи сенки и огромен избор от цветове!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
По блестящи сенки от едни на Ланком в живота си не съм виждала...но и цената им не лъже  Peace

# 20
  • Мнения: 529
И аз бих ти препоръчала Арт Деко.

# 21
  • Мнения: 501
Имала съм няколко цвята на Чифели и съм била доволна! Peace
Но сенките, които с ръка на сърцето ти препоръчвам като много блестящи, трайни на окото и хубави, са на Габрини. В момента ползвам от тях светло и тъмно сиви, розови, лилави...Много съм доволна.



Къде в София се продават такива? Аз не съм виждала  Blush

# 22
  • Мнения: 401
има едни буркан4ета със сенки за о4и,продават се в по-евтините магзин4ета за гримове,като солни4ки са,препоръ4вам ги-с база или  крем издържат цял ден,струват около 2 лв-I love just се казват -ако искаш много силно бляскави сенки-пробваи ги Simple Smile
на импала също са много хубави Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Габрини продават по всички обикновенни магазинчета  Peace

# 24
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Чифели, но тези които са в свободна форма, не компактните. Peace

# 25
  • Мнения: X
Чифели, но тези които са в свободна форма, не компактните. Peace

Да, аз имам на прах, супер блестящи са, даже сега мисля да си купя още цветове.  Peace

# 26
  • Мнения: 2 229
Не казахте къде могат да се намерят тези Чифели?? newsm78 И на какви цени са?

Преди малко си взех на Севънтийн, прахообразни, мноооого блестящи, като брокат са. Crazy Както и някакви куча марка, пак прахообразни. И сега идва въпросът ми - с какво ги нанасяте?? Embarassed С пръст или продавачката каза нещо за гъбичка, но не обърнах внимание? Rolling Eyes И какво слагате отдолу, предложиха ми нещо течно, което се слага на клепача и отгоре се мацат сенките. newsm78

Аз така или иначе си търсих основа за сенки, само че нито в Ремедиум, нито в Бонжур имаше. Сега какво да си взема - това течното или основа, или и двете?  newsm78

# 27
  • Мнения: 739
Pupaaa  Hug
прахообразни, нанасят се лесно с пръст, блестят на светлина, не се слага основа, не се събират в гънката, цена около 25лв. 1 цвят. Продават ги в една малка парфюмерия на бул.Витоша, едно от първите след Солунска, посока ЦУМ, от ляво. Издържат 15ч. без промяна, много съм доволна.

# 28
  • Мнения: 4 292
В момента съм с база на Арт Деко, а прахообразните сенки нанасям с влажен апликатор.  Peace
Това течното да не е на Севънтиийн?

# 29
  • Мнения: 2 229
В момента съм с база на Арт Деко, а прахообразните сенки нанасям с влажен апликатор.  Peace
Това течното да не е на Севънтиийн?

Да, точно на Севънтийн, като си купувах сенките ми го предложиха. Питах дали става за всякакви сенки, но ми казаха, че е по-скоро за прахообразни. Затова се чудя на Арт Деко базата примерно дали става И за прахообразни, или ще трябва и течното да си взимам. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт