Дюканските теми на брой летят, а килцата бързо се топят - 80 тема

  • 26 393
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 186
Добро утро и от мен!Пия си кафенцето с вас и ми е много приятно.Желая на всички лек ден,много усмивки и леки постижения! smile3525

# 16
Добро утро и от мене.През последните дни нещо забавих темпото на топене, ту съм 500 гр. надолу, ту 500гр. нагоре.Така че мисля да включа спорт три пъти седмично за да засиля мъничко метаболизма.

# 17
  • Мнения: 62
Добро утро и от мен, момичета! Вещи, браво- отново не си спала, за да пуснеш юбилейна 80 тема! Заслабващ ден на всички!Много успехи!

# 18
  • Мнения: 16
Здравейте момичета срам ме е да се покажа пред Вас цели две седмици не съм се появявала, но си имах уважителна причина моят малък Марти беше болен и лежахме в болница, после се почнаха проблеми със зъбките и така та до днес когато малко май са по добре нещата. Да се похваля вече няма да ми казват ти си 100 кила защото кантарчето отчете 99,600 кг. не че е много но за мен си е нещо. Пожелавам на всички много свалени килца и ви прегръщам и целувам  Hug Hug Hug!

# 19
  • Мнения: 1 117
Здравейте и от мен! Днес рано-рано се нареждам, че вчера се озорих, докато прочета всичко!
 Еха, днеска имам разлика в кантара! Малко наистина, ама пък от сърце!  Joy

Вещи, снимката на дебеланата с кученцето просто няма равна на себе си  Shocked горкото пинчерче или каквото е там, че не се вижда  Mr. Green

Да ви споделя за снощния си кулинарен опит - печено пиле върху решетка - във фурната. В една тавичка закрепих решетка, която се използва за охлаждане на печива, положих пилето от горе и го хакнах във фурната. А, и малко вода налях в тавичката, че да не се изсуши съвсем хайванчето  Joy Много добър резултат, отдолу се беше събрала мазнина, а пиленцето се извисяваше над нея, без да я докосва  Laughing . Това като вариант на пилето върху сол, мисля си. Не че е някаква гениална идея, ама споделям. Peace

Sun, Tzvety roussimova, ще пробвам този Суитли как е, благодаря. Да си призная вкусът на Колата лайт не ме кефи особено... дано е различен Суитли.
Течната стевия вчера я пробвах с лимонов чай, получи се добре, вкусно е, само дето размътва малко течността, ама нейсе! Наистина е много сладка.


на всички ви пожелавам лек и успешен ден, до по-късно, целувки!


# 20
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
хоп-троп и аз съм тук
ще се меря когато свърша т П дните  Heart Eyes

Благодаряности за Вещи    bouquet
целуФФФФФФФФФФФки на Бачи - а така, не ме пропускай, аз съм се подпряла на теб като на помощно средство за придвижване (патерица  Crazy )
Мамс, елена  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
славееееееееееееееее - пак ме пропусна  Mr. Green питай лекаря да смени лекарството с такова за диабетици -  ooooh! не може да няма и те са хора и те боледуват  Hug

# 21
  • Мнения: X
Привет,
да се похваля че днес съм по-добре, ям си сега палачинката и си почвам петте дни ПЗ. Вчерашния пълен глад не ми се е отразил никак на килата. Какво да се прави, животът не е справедлив.

Хубав, слънчев, режимен и минусов ден , сладки дюканки.

# 22
  • Мнения: 3 695
 добро утро   bouquet и приятен ден

# 23
  • Мнения: 397
Добро утро, милички!  Hug

Катя 73, кеф ли ти е за кръглата цифра?  Wink И аз скоро закръглих загубените кг на 10 и имам пресни спомени колко е готино.  Hug

Бях казала на организЪма си, че се надявам до края на февруари да видя шестица на кантара. Да не ме чуе онуй рогатото, но май ще имам шестица предсрочно - тази сутрин бях 70,100.  Party И понеже в петък правя два дюкански месеца, ще дам пълен отчет в см и кг. Хем за стимул на новите тълпи (Мишле  Wink ), хем да се изфукам. Защото вече си ми личи.  Blush

Сега ви желая хубав ден в очакване на утрешния с по-високите температури.   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 180
Здравейте и от мен.
Аз отивам да се крия под стола, че вчера се улях - натъпках се с мноооого сладки забранени неща и вечерта се наказах с разхлабващ чай.  Crazy Пак съм си кило нагоре, ама то си е май постоянно така, няма да е от вчерашния пир.  Rolling Eyes
Лек ден!

# 25
  • Мнения: 203
Добро утро на всички Peace
Кантара така ме зарадва сутринта-73.6.Отдавна не съм била така доволна от кантара.
Незнам защо но мерките сякаш си стоят същите,а килата намалят Mr. Green
Много ми е гот когато ми направят комплимент.А това се случва доста често в последно време.Може би защото е вече видимо Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 013
Добро утро и от мен. След малко отивам на зъболекар, но си внушавам как нито ще боли, нито ще продължи дълго. Чета една книжка "Подсъзнанието може всичко" на Кехоу, та и почнах и да си визуализирам как съм отслабнала.
Иначе от 3-4 дни кантарът показва едни и същи кила, е може би лекичко надолу с някакви грамчета, но е евтин, механичен и не знам дали да ги броя въобще. Но, сигурна съм, че до края на седмицата ще падне и 10-ото кило сланина Laughing

Хубав ден ви желая! Стойте на топличко и яжте режимни пържолки!

# 27
  • Мнения: 210
Здравейте и от мен!
Вие момичета май наистина не спите!
Но пък иначе е много приятно - час два на ден минават само в четене, докато ви настигна .
Аз от вчера съм пак на П и смятам да се изтегля накрая, за да видя каква е разликата. Но разликата мисля , че се вижда - хора, които не са ме виждали отдавна ми правят само комплименти.
Иначе имам и една приятелка, която също се е хванала здраво за режима и напред.
Мъжът ми ми се смее, но и той взе да се замисля за новата ми визия....
Е това е за сега !

Поздрави на всички с опит и без опит, с намаление и без, и на всички днес голямо настроение.


# 28
  • Мнения: 210
отивам да си коригирам лентичката, защото от вчера съм 69

# 29
  • Мнения: 209
Добро утро и от мен!
Благодаря за кафенцата! Пийвам си от тях и закусвам кисело мляко с овесени трици в него.
Благодарим на Вещи, отново за положените усилия да поддържа страничките! Разбирам те, Вещи, че често пъти ти писва да четеш въпроси, когато си сложила отговорите в началото на страничката. Особено сега след статията на "24 часа", когато напливът от нови момичета е голям и те също не изчитат, което е написано в началото на всяка страничка. Но пак да кажа, Вещи, благодарим ти!
Предлагам на всеки въпрос, който се публикува, отговорът да бъде, прочети в първия пост, за да видим как ще продължават нещата. Защото все пак си е труд да правиш постове и никой да не уважава труда ти. Също и на другите момичета, които дават полезна информация в www.dukanskirecepti.wordpress.com.
Хора, това е време, отделено да се прочете и да се публикува, това е труд, който някой е направил за нас. Нека го уважаваме!

Общи условия

Активация на акаунт