НОИ Варна...неизплатен болничен..

  • 11 202
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
Имала си късмет , че някой ти е вдигнал !Аз звъня вече 5 ден постоянно на 4 телелфона и постоянно дава заето или  , че операторите са заети! Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 152
За Варна - 66 32 47 или 66 32 79. Тези са точно за въпроси по болничните!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Вече има отделно бутонче за текущата година  Peace

# 18
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Вече има отделно бутонче за текущата година  Peace

да, и при мен вчера се появи  Laughing

# 19
  • Варна
  • Мнения: 467
Аз шест месеца си чаках болничните, при условие, че осигуровките ми бяха платени и ми бяха подадени данните по Персонален регистър. Като им спретнах един скандал по телефона, на следващата седмица ми изплатиха всичко и сега вече нямам проблеми, изплащат ми ги редовно. Така че звънете, иначе няма оправия.

# 20
  • Мнения: 668
И аз чакам вече втори месец. Звънях им, знам че документите са подадени там, и за осигуровките и за болничните. И най-любезно ми отговарят: "Ами госпожо, ами... до края на тази седмица или най-много до края на другата седмица ще ви ги преведат парите...", това беше във вторник. Е, пари още няма!  #Cussing out Да ама мен в магазина не ме питат дали НОИ са ми превели парите или не! Обикновени болнични които имах, за октомври и ноември ми ги преведоха преди 2 седмици!!! С оправданието, че НОИ били в ревизия и не били обработвали документите. Ега ти и наглостта!!! Е, след разправията ми ги преведоха на другата седмица, но защо е нужно да се стига дотам?

Общи условия

Активация на акаунт