Имате ли си ''бебешка кутия за спомени''?

  • 7 304
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 686
Имам, да! Пазя повечето неща, които сте написали и вие - пъпчето, гривните от родилното, бибата, свещичката от кръщенето. Свекърва ми пък чинно беше купила вестници в деня на раждането му и на 1-вата година, та и те са там. Сега се сещам, че още не съм ги прочела  ooooh!  Laughing
Отделно в тази кутия пазя и някои семейни спомени, като венчетата и свещите от сватбата, свещичката на мъжа ми от неговото кръщене, покани от нашата сватба и от сватбата на кумците ни и още доста такива работи.

# 61
  • Мнения: 247
ще взема и аз да напрявя такава кутия  Grinning добре ще се върже с татковия кашон с боклуци
семейство плушкини Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 6 318
jas.min, много е хубава кутията! А от какво е, че хем има капаче, хем отворът е така по-тесен? Много добре изглежда.

# 63
  • Мнения: 1 477
Ние си нямаме такава кутия. jas.min обаче ме вдъхнови и ще си направим   bouquet

# 64
  • Мнения: 2 090
jas.min,кутията е много сладка,браво на теб smile3501

# 65
  • Мнения: 686
Радвам се, че ви харесва, а и че съм вдъхновила някого да направи такава.  Flutter Сигурна съм, че за всеки би било хубава емоция! 
Данте, ще погледна в темата, но уви рядко намирам време за "пипкавини", макар да си падам по такива занимания.
Аня, кутията е много удобна (от кенгуро е) - самата кутия имаше прозорче (с прозрачно фолио, което махнах и там сега е отвора), а отгоре беше допълнителен капак с лепка. Не знам дали се разбра, но беше странна и интересна кутията, та затова я нарочих за целта.

# 66
  • Мнения: 1 477
Вече и ние си имаме кутия за спомени. newsm30 1crib

# 67
  • София
  • Мнения: 5 756
И аз имам! За сега там има щипката от пъпната връв,гривничките,теста за бременност и бебешки албум-дневник! Heart Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 1 067
Имаме и сме сложили повечето неща които споменавате...

Не знаех че и пъпчето може да е там... нашето е в хладилника, чакахме да го хвърлим някъде,но още не сме решили къде... интересно дали и зъбчета могат да се пазят така???

# 69
  • Мнения: 47
 ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ТЕЗИ КОИТО СА ВЗЕЛИ ОТПЕЧАТЪЦИ ОТ РЪЧИЧКИТЕ И КРАЧЕТАТА НА БЕБОЦИТЕ СИ НА КАКВО СА ГИ НАПРАВИЛИ ОТ КАКЪВ МАТЕРИАЛ И НАЛИ КАТО СЛОЖИТЕ НЕЩО В РЪЧИЧКИТЕ НА БЕБЕТО ТО ИНСТИКТИВНО СИ ГИ СВИВА. ИСКАМ И АЗ ДА СВАЛЯ ОТПЕЧАТЪК ОТ МОЯТА КРАСАВИЦА СЕГА КАТО СТАНЕ НА ШЕСТ МЕСЕЦА НО НЕЗНАМ КАК.

# 70
  • София
  • Мнения: 4 590
Нямаме, но идеята наистина е добра. Simple Smile
Иначе си пазя гривничките от родилното и пъпчето в едно чекмедже. Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 3 695
Нямаме, но идеята наистина е добра. Simple Smile
Иначе си пазя гривничките от родилното и пъпчето в едно чекмедже. Heart Eyes
Peace

# 72
  • Мнения: 247
jas.min е много е красива! Flutter

# 73
  • София
  • Мнения: 1 230
Да, още преди да се роди Ани бях намислила такава кутия. Сега кутията е вече пълна и плаче за нова, по-голяма. Първото нещо, което сложих вътре, беше падналото пъпче, а последното, косичката от скъсеният бритон, в пликче с дата.

# 74
  • Мнения: 3 634
ИСКАМ И АЗ ДА СВАЛЯ ОТПЕЧАТЪК ОТ МОЯТА КРАСАВИЦА СЕГА КАТО СТАНЕ НА ШЕСТ МЕСЕЦА НО НЕЗНАМ КАК.

Намазвам дланите с темперни боички за деца и после пляскаме по различни листове. Няма да стане от първия път. Мите обича да удря с отворена длан по масата и при нас стана лесно. Често си правим и очертания на ръчичката.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт