Холандска тема 21 - Баба Марта наближава с празници в торбата

  • 19 725
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • NL
  • Мнения: 520
Цитат
Сега ми идва да сложа една снимка на голяааама халба бира и да почерпя сыфорумките по случай щастливото подновяване на нашето познанство
Браво на вас.Да живеят форумите,че благодарение на тях ето какви хубави изненади стават bowuu.
Милен@
Цитат
Аз съм по принцип студенокръвно
Ами аз жена от друга порода не познавам Laughing.Не напразно ни сравняват със змиите Joy
Иначе при нас като дойде холандската рода и "аууууууууу как дебело сте облекли детето".Наште пък започваха "абе да не ти се бъркам но това дете ще настине така леко облечено".Оправия няма та дори и в къщи сами не може да се разберем по тоя въпрос.
Как е Алекс Hug?Подготвя ли се вече за училище?
Мопси-ако ти е такъв мерак за машината за хляб защо да не си вземеш.Но според мен е хубаво човек да си направи сметка дали ще му влезне в употреба дадено нещо или колкото да си начеше крастата дет се вика.Ние преди какво ли не взимахме и ей така седят нещата.Като разчиствах наскоро и се чудех с кой акъл сме давали пари за неща които сме ползвали няколко пъти и сега събират прах или на половинката крастата да пазарува по интернет и то по негов вкус и после защо не съм си харесвала прахосмукачката или ютията hahaha.Иначе една позната има такава машина за хляб и като го приготвя ухае страхотно а и съм сигурна,че е много вкусен.
За ръката да ви кажа имам един мехлем от Бг точно за изгаряния и сега с него се мажа.Днес е по-добре но да нямам допир с топла вода,което прави трудно къпането,миенето и не мога дълъг ръкав да сложа та като излизах  бинтовах мястото.
Лека вечер на всички.

# 31
  • Мнения: 90
Скъпа Сара, още веднъж и от нас с Яки и Саша:

 party023 nbirthday newsm67  bigdance2 newsm18

# 32
  • Мнения: 1 761
Сара,Честит РОжден ден!Бъди здрава и много щастлива,както и всички покрай теб!  bouquet Hug Heart Eyes

# 33
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Сара,
честито и от мен! Всичко най-хубаво!  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 559
Сара,честит рожден ден и от нас със леко закъснение. Embarassed
Желая от сърце,много ,много здраве на теб и семейството ти. Hug Praynig  bouquet  bouquet


Звезди,за пощите знам ,че храна не се праща Peace...Наши приятели ще идват насам и пак ще ме заредят с лутеници,слънчо...,даже и милинки си поръчах Embarassed hahaha,че много ми се приядоха,а едва ли ще ги скопосам,ако реша да правя newsm78.
Илче и аз съм много благодарна на форума Hug,едно полезна информация,второ и аз мойта най добра приятелка тук си е намерих(и нови други контакти разбира се Wink)
Говорите за хлебец гледам ooooh!...,аз хич неща да имам такова чудо в  нас,щото тогаз наистина 100 кила ще стана. Mr. Green.Сега от 2 дена се ограничавам,не че сно6ти пред тв-то не опънах 4 двоини шоколадови бисквити..и през деня 3 супени лъжици течен шоколад...ама айде Sunglasses....Вчера ходих да гледам в басейна до нас,за нещо за мен..ама няма гимнастика за бременни #Cussing out..,сега ми остана да си чакам март за yoгата ..и тя е само 12 часа,ама все е нещо....След като родя живот и здраве...,незнам как ще ги съчетавам нещата newsm78 #Crazy...,ама съм решила,басейн,бягане,диети ooooh! Crossing Arms...искам да си вляза в форма...ама трудна работа ще е еййй... Sad

# 35
  • Мнения: 7 914
megan79
 аз миналия път бюрек от Иглика си поръчах.. 3 дена го ядох ама си беше супееееееееееееееер Blush Blush Blush

Мопси
 да те питам ( въпроса е многооооо спешен  Mr. Green) като не ядеш хляб през седмицата, какво закусваш и обядваш newsm78 аз закусвам с плодове....ама на обяд хляба ми е основно #Cussing out

# 36
  • Мнения: 93
Сара,много,много здраве ти желая на теб и цялата момчешка банда!

# 37
  • Мнения: 216
Сара:
макар и със закъснение честито и от мен.

Звездичка: Рожденната дата на Сара я няма в началото. Какъв е тоя бюрек, чак на мен ми се прияде:)

Илче и Стерче:
Радвам се за вас, много е хубаво когато човек си преоткрие старите приятели.

# 38
  • Мнения: 7 914
Kalina_I
 остава за другата тема.... корекции могат да се правят до 24 часа Peace
 и аз съм сигурна, че я направих.. ама пак нещо не е излязло Tired

# 39
  • Мнения: 1 132
Привет!
Милена, вярно, че имаше. Беше казала, че ще слагаш трици, но чак сега се сетих.Получи ли се? Щом може да меси тесто за питки, май съм напълно зарибена. Ще чакам, някоя по-евтинка да се появи на хоризонта.
Звезди, аз не закусвам,по-често дори и не обядвам и вечер се натъпквам като прасУе, което е супер гадно, но ми е навик и не мога да се преборя със себе си да го променя. То и затова не мога да отслабна. Вечер вия като вълк от глад и мога да опразня целия хладилник  Embarassed и след като приключа с основното ядене, обикновенно не подминавам и десерта.  Embarassed
Снощи Софи се самонахрани с дроп и после пи от чаша сама бира.  Shocked Аз тъкмо се отказах да я уча да пие от чаша, че много се задавя и снощи най-спокойно надигна моята чашка и пи. После пробвах да и давам аз с вода,  но се получи.Явно не давам правилната течност.  Thinking
Илче, Стерче, радвам се за вас!
Мегън, дано да успееш с плановете.Аз лично имах подобни, но се провалих. Е, беше и по здравословни причини, но те като минаха ме налегна блажен мързел, а крострейнъра използваме за закачалка.  Mr. Green

# 40
  • NL
  • Мнения: 520
Добър ден.
Аз ли съм най-хлебоядната от форума  Embarassed.Сутрин и на обяд задължително ям хляб а понякога и вечер,че и бял винаги взимам,че ми е по-вкусен.
По едно време започнах да закусвам Cruesli със мляко,на вкус супер но ми се струват по-калорични от тестото и спрях да купувам.За плодове пък сутрин само на сок,че с това няма да се наям.
Моите планове да спортувам също засега не се осъществяват и си мисля дори и да не съм редовна поне когато ми се отвори възможност да ходя да тичам.То пък знае ли човек,по-натам може и да се нагласят нещата.
Мопи ти колко неща си накупувала ако направиш един твой марктплаац и разпродадеш нещата ще си купите още една къща ми се струва Wink.Софи викаш биричка си пийва?

# 41
  • Мнения: 1 550
Привет, девойки!

Илче, Стерче съвсем чистосърдечно се посмях как се намерихте Hug Браво на вас Hug
Мопис, Милика, Меги и Звезди също ме развеселиха Hug

Добре, че сте вие, момичета, да ми повдигнете малко настроението Hug
Днес след поредното интервю за работа окончателно ми разбиха илюзиите, че някога ще си намеря работа Sad
Жена на 36, с дете, чужденка и без комерсиален стаж...няма начин Naughty
Мда, чудя сега, тая жена просто нагла ли беше или болезнено отровена newsm78
Оплаках се Crazy Сега като омахам и един шоколад, съвсем ще ми олекне (е, не и на кила де).
И аз не ям хляб, а след един (или повече) шоколад дори не се сещам за хляб Crossing Arms

От мен Hug

# 42
  • Мнения: 1 132
Привет пак!
Милена, имам приятелка тук в Холандия, с която се знаем още от България. Има супер работа, много добре платена,намери я  бързо, но не може да забременее от доста време,а много, много искат дете със съпруга и. Явно няма идеално щастие. Я хапни 2-3 шоколада, нагушкай и нацелувай  Алекс, защото да имаш дете е най-хубавото нещо, което някога може да ти се случи и тегли една и от мен на тъпата овца.  Явно тоя работодател не е бил подходящ за теб. Hug
Хляб и аз за това не ям, след 2 шоколада ми е тежко и няма място.  Mr. Green
Софи така гадно се  изтърси от дивана и рева доста дълго, но май повече от стрес, отколкото от болка. Не я видях като пада и сега не знам къде се е ударила. Ще я наблюдавам и ако се влоши да ходим на лекар.
Милика, аз съвсем сериозно съм решила като се преместим да сложа всичко ненужно в марктплац. Може и пари за почивка да изкарам.  Thinking Така преди 2 години решихме да събираме в една кутия всички монети от 50 цента вкл. надолу и миналото лято имаше 240 евро. Така билетите ни със Софи излезнаха все едно без пари, защото не очаквахме да сме събрали такава сума.  Grinning

# 43
  • Мнения: 1 110
Ааааа моля, моля и аз съм от хлебоедните и то бял хляб. Купих на мъжо за РД машина за хляб (щото сам си поиска), в на4алото всеки ден се пе4еше, сега по рядко (1-2 пъти на седмица).  И на мен ве4ер ми се отварят 9-те стомаха и хапвам шоколад, филиика с шоколад, бонбоните на малкия (срааам) и за сега още си влизам в старите дрехи, ама да видим до кога Simple Smile
П.П В моя ре4ник думата спорт е мръсна дума Simple Smile Раз4итам само на разходките с малкия за раздвижване на телесата Simple Smile

# 44
  • Мнения: 7 914
момичетааааааааа, за завиждане сте( и ти Миленски)
 аз слевд 2 шоколада... непременно трябва да ям нещосолено... пък след него може пак нещо сладко и такавъртя суча все устата мели  Mr. Green.. а да не говорим за края на гърба ooooh!

Мопси

 и ти си като нас... и двамата с мъжО може цяяял ден да не ядем...ама вечер познай Blush какво става... добре, че няма магазини отворени до късно Mr. Green
 и аз искам всичко ненужно или да се продава или на буклука....ама мъжО не дава..  Tired Tired можело да ни дотрябва някой ден Tired ooooh!

Milika

 ако кърмиш дори и малко, не спортувай, че токсините отиват в кърмата Hug
Милен@
 Hug Hug Hug я покрай шоколада изяж и няколко лъжици"майната им" Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт