изневярата-нормално ли е?

  • 7 355
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Зависи кой какво разбира под изневяра?

# 16
  • Мнения: 6 155
явно  biby не го прави и се засегна от темата,но това е истината.всеки го прави рано или късно
Защо реши, че съм се засегнала?  Wink Не съм.
Просто мнението ми по този въпрос е крайно.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Освен това, нормално не е = "повечето го правят"!
"Повечето го правят" е = на мода.
Е, това е! Всички го правят, я дай и аз да пробвам...Видяла жабата, че подковават вола, и тя вдигнала крака Confused
Присъщо е на човешката пририда, за съжаление, но то и акането по улиците е в природата ни като животни, но сме се научили да се контролираме все пак. Всичко е въпрос на въпрос на контрол Peace
Не е нужно да се засягаш лично от една тема, за да си напишеш мнението, или греша?

# 18
точно затова сме в клюкарника за да си лафим,а не да се засягаме.това са нещата от живота

# 19
  • Мнения: 2 577
Не съм съгласна с мнението, че всеки го прави - не  е нужно да се обобщава така! Naughty
А и за изневяра можем много да спорим какво е. Да изневериш физически или душевно, или интернетски.  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 891
Без да уточнявам и обобщавам, че кажа две неща:

"Нещо, което не знам не съществува" и "повече от китайците са само мераклиите"  Mr. Green

# 21
говорим за изневярата като цяло.била физическа,духовна или каквато и да било-факт е че всеки изневерява

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Обичам мъдрите хора, обощаващи в едно-единствено /и то граматически сгрешено/ изречение, опита на милиони хора Hug

# 23
  • Мнения: 42
Ами според мен стига половинката ти да не разбере няма лошо. И най-важното да не се задълбочават нещата.

# 24
  • Мнения: 78
Всичко зависи от гледната точка.

Ако аз се загледам в задника на жена, това изневяра ли е?
Ако си представям разни неща за същия задник, това изневяра ли е?
Ако я плесна по този същия задник, това изневяра ли е?

Или пък
Ако хвана жена ми с друга жена, това изневяра ли е?
А ако и аз се включа, това изневяра ли е?

# 25
  • Мнения: 6 155
...факт е че всеки изневерява
Никакъв факт не е това, защото НЕ ВСЕКИ изневерява.
Що за обобщение е това?
Едно е да кажеш, че всеки 5-ти човек (примерно) изневерява и съвсем различно - "всеки".

# 26
  • Мнения: 620
Когато се сключва брак двамата главни герои се заклеват,че ще споделят и добро и лошо до края на дните си.Изричат клетвата с ясното съзнание,че лафа "аз няма да си умра само с неговия/нейната....." не са само празни приказки. Whistling

# 27
  • Мнения: 2 196
Абе по мое време не беше нормално.Явно освен,че остарявам,съм и изостанала от модните тенденции. Thinking

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 179
факт е че всеки изневерява

Този факт от анимал планет ли го разбра?

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Не спори, момичето знае Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт