Вода от овесени ядки.

  • 11 590
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 966
За водата е ясно-не
дай съвет на приятелката си да смени педито

# 16
  • Мнения: 2 837
Уф, от моя опит се оказа, че педиатрите масово предлагат на току-що родени бебоци тази отвара. Майките даже не знаят, че съдържа глутен, а и като научат, го неглижират, защото педито казало  така. Що лекции изчетох - без успех. Коя съм аз, та да опонирам на педиатрите. Масово кърмачките не са наясно, че е нормално да има периоди на по-рядко акане. Що се отнася за децата на АМ, някои правят АМ вместо с вода, с овесена вода. Луда работа...

# 17
  • Мнения: 308
   Тъй като и на нас ни казаха да правя млякото с такава вода, реших да се поразровя в нета преди това. Добре, че го направих. Някой може ли да сподели, какви са последиците от приемането на такава вода с глутен.

   Благодаря ви предварително.

# 18
# 19
  • Мнения: 1 089
Може да направи алергия към глутена, което си е чиста целиакия (викат му още и цьолиакия) и си е доживот. Разрови се в нета или Библиотеката да видиш, но е голяма неприятност, която може да му се случи на човек!

# 20
  • Мнения: 13 817
Поредното педи за разстрел
Защо не е предположила най естественото - кърмене на поискване за увеличаване на кърмата ако пък чак толкова я притесняват тези 500 гр. ...

# 21
  • Мнения: 158
Супер разхлабващо е,На мен ми го препоръча и то много малко да дам

# 22
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 203
И аз се излъгах веднъж и дадох овесена вода #2gunfire заради неакането.Детето се измъчи от колики EmbarassedА да седнеш да обясняваш за кърмене на поискване на такива педиатри няма смисъл.Моята ме гледа все едно съм някоя дивачка Joy

# 23
  • Мнения: 199
направо съм потресена като попаднах тука Shocked нашата лекарка ни предписа овесена вода защото бебка не ака.... и нали ми е първо детенце и никои близък няма-аз правя всичко както каже докторката.............. така ме е яд сега...

# 24
  • Мнения: 1 984
Мъни повечето от нещата който ме съветваш, аз съм и ги казвала, но и тя е една. Те я дохранват вечер с А.М. за да си спало бебето цялата нощ, а за водата пие по много и то със захар защото бебчето имаше по силно изразена жълтеница и дори сега още е жълтичка. Аз и казвах няколко пъти какво да прави и какво да яде за да има повече кърма, но явно си е решила друго. Реших вече да не и се бъркам за да не изляза аз крива накрая. Казах и за овесената вода какви могат да бъдат последствията и се надявам да ме послуша поне за това.
ъъъ и как точно ще помогне захарта за жълтеницата? а защо не направят изследвания да видят каква е тази жълтеница?  #2gunfire подкрепям... да се разстерля!

Общи условия

Активация на акаунт