Абитуриентски Бал 3

  • 35 522
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 226
Нееее... модела който искам е подобен ,но съм го събрала като идеи от няколко рокли. Няам го на снимка ,а е само в главата ми.И е зелено със сребриста лента цялата в камъни.Просто голия гръб е като на оранжевата рокля.Доста добре си го представям само дано да стане така  Crazy А иначе аз съм много слаба.Даже искам да кача 3-4кг и ще съм идеална. По-скоро ми е проблем с намирането на малки номера, а не дали имам бричове или пък целулит-никога не съм имала и на килограмите ми малко трудно...Бе не е хубаво да си и толкова слаб... Tired

# 16
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
А черно като за погребение,защото в един от най-щастливите мигове в живота си да си с траурен цвят,вместо с нещо диво и свежо...нищо лично,но само пълните или префърцунките ги обличат,за да им изпъкват кичовете.

 Shocked

Е няма такова крайно мнение  #Crazy

# 17
  • Мнения: 1 354
А черно като за погребение,защото в един от най-щастливите мигове в живота си да си с траурен цвят,вместо с нещо диво и свежо...нищо лично,но само пълните или префърцунките ги обличат,за да им изпъкват кичовете.

 Shocked

Е няма такова крайно мнение  #Crazy
Е,явно има,а и нали е само мнение,и си е мое.Какъв е проблема? Thinking

Betty Boop имаш ли идея как вървят косите там по вашия край като цена?

# 18
  • Мнения: 339
момичета и при мен всичко ще е с коси ( в класа) и аз се чудя ще има ли един естествен човек на бала да го запомня както си беше  Thinking а иначе прическата и грима са ми най-големите проблеми а да не забравяме и обувките които хем трябва да са удобни хем красиви хем да стват и за носене после....  Crazy

# 19
  • Мнения: 379
при мен пък няма да има много с коси,така или иначе повечето са доста дългокоси Simple Smile
а за обувките си права трябва да са удобни Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 813
Аз пък не съм решила каква да е прическата,че да се чудя за коси. Но една съученичка ще си слага. Дават ги под наем- 25лв на ден. Искат и просто 250лв в салона,за да са сигурни,че ще я върне.

# 21
  • Мнения: 379
как така под наем Simple Smile това ми звучи ужасно днес я носи един човек утре друг  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 813
как така под наем Simple Smile това ми звучи ужасно днес я носи един човек утре друг  newsm78

Ми и на мен така ми звучи.  Crazy

# 23
  • Мнения: 893
Лорън, моля те, не се святкай на Славчете.. Praynig тя е разкошна и е една от малкото, които наистина опитват да помагат тук!  Peace
Моето предложение за този модел със златистото е рокля цвят шампанско...  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 320
с риск и мен да ме анатемосат ....
за роклята черна със сребриста лента , сребристи обувки ... онези от подписа Wink , така и бижутата ще са в тон
другото което ми хрумва е кърваво червено с черна лента , аксесоарите да са черни , но пък бижутата малко ми "увисват"

# 25
  • Мнения: 222
еее бяло-да няма да се женя Rolling Eyes
Аз смятам моята рокла да е бяла,то вече булките са с всякакви други цветове на роклите си и все по-рядко бели....

# 26
А какво ще кажете за шарена, сега е хит десена да е на цветя примерно да е нещо шарено, защо да е едноцветна рокля  Thinking

# 27
какво ще кажете за тази 

# 28
  • Мнения: 4 435
А какво ще кажете за шарена, сега е хит десена да е на цветя примерно да е нещо шарено, защо да е едноцветна рокля  Thinking

Аз съм за,да е шарена и даже бях казала,че ако съм,ще бъда с шарена рокля,даже съм си я избрала  Mr. Green,в лилаво,жълто,синичко и още др цветове,вече я забравих.
На Лонгория роклята ми харесва много.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 798
На Лонгория роклята е божествена.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт