Отговори
# 15
  • Мнения: 655
Не е желателно. Аз принципно пиех вино на обяд, но докато кърмех, а и сега го спрях. Все пек това е твоето бебе и смятам, че можеш да издържиш няколко месеца без да пиеш и пушеш.

# 16
  • Мнения: 554

Абе жена до рев ли стигна чак за 50 гр ликьор  ooooh!

И аз тъкмо това си мислех, нещо животоспасяващо ли е newsm78 Като ти се пие толкова, като заспи бебчо си пийни една бира, нищо няма да му стане.

# 17
  • Мнения: 317
И аз си пийвам по биричка някога. Не мисля, че пречи Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 1 504
Незнам колко дълго време сте кърмили/тези, който критикуват/, че така да съдите момичето..просто пита, едва ли като е решило да кърми е безотговорно, защото доста от мамите дори и нямат такова намерение...А мисля, че мнения от мами кърмили 2 3 4 месеца и после взела че им"спряла" кърмата не са най-меродавните, както и мами който смятат че, кърменето продължва няколко месеца...

# 19
  • Мнения: 9 973
аз съм пила на погачата 50 гр. пина колада,понеже не пия бира и вино Simple Smile

# 20
  • Мнения: 229
Аз си пиех биричка редовно , нищо му няма на бебчо Peace Смятам че 50гр. ликьор няма да навредят , спокойно Wink

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

Абе жена до рев ли стигна чак за 50 гр ликьор  ooooh!
hahaha Joy Joy Joy

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ако смяташ да пиеш, поне го направи след кърмене.

# 23
  • Мнения: 622
Голям зор значи Naughty Поне го прави след кърмене щом е така належащо Simple Smile

# 24
  • Мнения: 78
Споко! Кво го спичате момичето! Пий като ти се пие - с мярка разбира се. Чаша вино, бира, малко ликыор...няма проблем! По-важно е щастлива и доволна майка отколкото разни стриктни диети. Кърменето не е болест, че да е на някакъв супер специален режим човек.  beer

# 25
  • София
  • Мнения: 44 120

Абе жена до рев ли стигна чак за 50 гр ликьор  ooooh!


уххх, ще ме скъсаш.....аз пих по няколко глъдки вино по празниците, веднага след кърмене или ако бебето е спокойно като заспи, ако не се буди до сутринтта...но поне 3-4 часа след  като свърша с пиенето не бих кърмила....


ама егати драмата за един ликьор - я се стегни бе жена....


EmiR - колко сме кърмили...ми аз повече от година....ни пих ни пушех, повече от 6 месеца и кафе не пиех... щях и повече имах си здравословни проблеми - меродавно ли ми е мнението в случая Wink

# 26
  • Мнения: 4 546
и аз не виждам защо нападате момичето. ако щете - проява на слабост може да е, ама никой не е безгрешен. припило му се е на момичето, пита, не е надигнало бутилката   Wink

ние сме на смесено хранене. позволявам си да пия по една бира, а няколко пъти  вече - по 1 чаша вино. последното е от преди месец-два.

# 27
  • Мнения: 122
Здрасти,
не виждам защо да не може да си пийнеш вечер като го накърмиш детето една бира ,винце или каквото и да е леко алкохолче за да се отпуснеш.Какво се правите всички на героини..на всеки му се случва да се почувства пренатоварен психически и да иска да релаксира с едно питие вечер пред телевизора или камината...айде да не бъдете толкова строги и стриктни  Crossing Arms

а сега си отвори една биричка и наздраве  Hug beer

# 28
  • Мнения: 1 900
Аз лично не съм пила по времето когато кърмих. Мисля, че една чаша вино след кърмене, или друг слаб алкохол няма да навреди чак толкова. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 504
Споко! Кво го спичате момичето! Пий като ти се пие - с мярка разбира се. Чаша вино, бира, малко ликыор...няма проблем! По-важно е щастлива и доволна майка отколкото разни стриктни диети. Кърменето не е болест, че да е на някакъв супер специален режим човек.  beer
Много хубаво го е казала. От всичко по-малко може, това, че си кърмачка 1 2 години, не те прави по-малко човек нали? Лично съм против цигарите, по принцип и не пуша. Не харесвам бременни жени и кърмачки, които пушат, ама за по чашка ликьорче или биричка...няма лошо Всичко с мярка Peace

Angel_Dust
EmiR - колко сме кърмили...ми аз повече от година....ни пих ни пушех, повече от 6 месеца и кафе не пиех... щях и повече имах си здравословни проблеми - меродавно ли ми е мнението в случая Wink[/quote]
Ти как мислиш? WinkЗа една година си видяла и 2 и 200 с кърменето.  

Общи условия

Активация на акаунт