Пудра на L'oreal

  • 6 981
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 957
около 25 лева...поне така мисля  kafe за теб   bouquet
Изобщо не е плътен..впрочем само от тестера съм пробвала.Тези дни ще го взема и ще ти кажа какъв ефект има

# 16
  • Мнения: 2 631
около 25 лева...поне така мисля  kafe за теб   bouquet

 newsm51
Ефи, ти каква ползваш?

# 17
  • Мнения: 957
Ами не ползвам..Ама много ме блазни..защото след това има почти невидим ефект..За теб още утре ще го взема и ще експериментирам

# 18
  • Мнения: 222
Непременно разкажи,аз утре ще видя една приятелка,която ще бъде с него,понеже от училище ще ни снимат за випусници и всички ще сме гримирани като за световно Grinning

# 19
  • Мнения: 27 524
Имам я. Не е нещо изключително  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 957
Купих си я. Цвят №5. Сега няма да се клепам. Утре се снимам да видите ефекта.

# 21
  • Мнения: 5 539
Тия пък са се уляли... 28 лв. за пудра на Лореал
Ще почакат да си я купя Whistling Минерална била - че то и талкът е минерал. Или греша? newsm78

# 22
  • Мнения: 2 631
Купих си я. Цвят №5. Сега няма да се клепам. Утре се снимам да видите ефекта.

bebe_efi, благодаря   bouquet
Ще чакам снимки!
Ако искаш може и на лични  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 222
Купих си я. Цвят №5. Сега няма да се клепам. Утре се снимам да видите ефекта.
И тук сложи снимка Grinning

# 24
  • Мнения: 957
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=211704&photo=11
Тук съм с пудричката на дневна светлина, сложих и снимка без гримче. Приятничка е доста..Лека е , но според мен е до кожа.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=211704&photo=8

# 25
  • Мнения: 355
Май съм първата тук, която не е доволна, но за 28 лв. очаквах повече. Ползването й не е удобно точно поради това, че или пада малко, или пада много, но и в двата случая ефекта е нулев, поне при мен. Предишната, която ползвах беше на Манхатън, ползвах я с години и май ще се върна отново към нея.

# 26
  • Мнения: 222
Вчера говорих с една съученичка,която я има и каза,че не покривала толкова добре всички недостатъци,ако имаш такива разбира се,а тя беше си сложила първо фондьотен и след това тази пудра и изглеждаше добре,може би наистина е по-лека...

# 27
  • Мнения: 2 631
На мен ми се иска да си купя пак някаква със светлоотразяващи частици, каквато имах на Манхатън, но се чудя сега каква да си взема  Confused
Все пак не са по 5 лева, а и искам да покрива добре, да е равномерна, ефектна и да не се набива на очи.

# 28
  • Мнения: 957
Не е чак толкова покривна..но пък това е идеалното за мен. Особено ако съм сложила 5 мин преди това кремче си изглежда доста покривна даже. Тествай ги всички възможни. Този на Макс Фактор има някакви такива отблясъци , ама си е ФДТ

# 29
  • Мнения: 2 631
Без ФДТ  Stop
Предпочитам да си карам само на пудра.
Имам чиста кожа Whistling

Общи условия

Активация на акаунт