семейни проблеми

  • 8 065
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
иди на психолог.

# 16
  • Мнения: 7 821
ето затова твърдението,че "всички мъже са един дол дренки" е мноооооооого вярно....и аз съм все виновна...ама винаги,той никога....
Не е вярно  Wink това твърдение, моя мъж не е такъв.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 268
"Какво да направя като винаги съм прав? Аз виновен ли съм!?"  Mr. Green
Това чувам вече 14 години от устата на мъжа ми.  С тази разлика, че вечно искащата съм аз, а той е този у когото няма и капка вина, перфектният! Laughing Това е характер и манталитет, мила. Комплекси и прочие насадени малоценности им избиват.
Установих, обаче, че той съзнава когато е виновен за нещо и ако аз подходя твърдо и без истерии, се поправя по негов си начин. Не очаквай признание на вина, гледай на дела дали си взима бележка. Но по- принцип.... няма оправия, за съжаление.

# 18
  • Мнения: X
Струва ми се мисия невъзможна да се опитваш да променяш мъж, надхвърлил 30  Confused  А това, че го прави постоянно пред детето е наистина ужасно. Звучиш като безкрайно разумна жена, така че решението ти би било, според мен, правилно.
Моят мъж никога не се е държал така и не зная какво да те посъветвам. Не че и той си няма трески за дялане  Mr. Green
  bouquet

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
я вместо да ходиш при психолог иди при някоя жена с опит да те научи, как да се оправиш с мъжът ти ... то си има фатки и чалъми ...

# 20
  • Мнения: 2 439
Защо приемаш незрялото поведение на мъжа си като СЕМЕЕН проблем? Това си е НЕГОВ проблем и касае него. Заяви му го в прав текст.

# 21
  • Мнения: 135
това което описваш, може да касае характера конкретно на твоя съпруг и не смятам че е валидно за всички мъже,
може да е свързано с различни причини - възпитание, преживявания в детска възраст, от часа на раждане (и съответно рожденния хороскоп, тъй като някои астрологически аспекти могат да дадат повишена критичност или намалена самокритичност)
Това може да се изследва.
Но едно от нещата, които ти може да промениш, е как самата ти реагираш на това явление, да не го приемаш много нaвътре и да си по-спокойна - за това също може да се работи и има методи.

# 22
  • Мнения: 4 753
я вместо да ходиш при психолог иди при някоя жена с опит да те научи, как да се оправиш с мъжът ти ... то си има фатки и чалъми ...

Чалъма е с точилката по главата....  Mr. Green
Майтапя се, моя мъж не е такъв, при него проблема е че не може да прави две елементарни неща по едно и също време... например да яде и да гледа телевизия  Mr. Green а като го смъмря за нещо 15 мин не може да включи как се казва майка му  Joy

# 23
  • Мнения: 234
ето затова твърдението,че "всички мъже са един дол дренки" е мноооооооого вярно....и аз съм все виновна...ама винаги,той никога....
Не е вярно  Wink това твърдение, моя мъж не е такъв.

И моя не е такъв. Peace  
Ако има някой,който да се оплаква то сигурно той трябва да изреве от мен. Whistling   Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 675
Не разбирам защо вечно търсите вината в мъжете.Поне в моя случай аз съм си виновна и го осъзнавам.Според мен един мъж не се държи така безпричинно.Сигурно нещо ги дразни в жената, иначе не си показват  Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 600
Обаче това става нетърпимо понякога. Даже когато искам да говорим, той винаги ми казва, че аз крещя без причина. Никога не чух за толкова години някаква реплика, която касае него. Става спор, никога не чух след това от него, в какво сгреших аз например?! Как да постъпвам при тези случаи, да играя ролята на вечно съгласяващата се, може би? Все пак имаме дете...

бегай, бе, жена, 'що го търпиш. ако детето е пораснало(колко всъщност е пораснало?), какво толкова му мислиш?  newsm78

# 26
  • Мнения: 115
Детето  е ученик. Досега винаги съм извеждала на преден план положителните качества - грижа за семейството, стабилност в доходите, ред в къщи, няма пиянски истории, няма изневери,поне така си мисля, и прочие. Но тези дребнавости и мрънкане, забележки и критики, по всяко време и вечно нещо, което не стига, от моя страна, разбира се, ме умориха. Честно ви казвам, това са доста години. Хаосът е този, незнам дали си струва вече....

# 27
  • Мнения: 313
И ние сме същите, ама същите... Незнам какъв съвет да ти дам, освен да му кажеш, че не ти е приятно така или, че и ти имаш своята отговорност и да не се съмнява в способностите ти... незнам нещо, такова.

# 28
  • Мнения: 2 723
Нелечимо е. И не е никаква гордост, избиване на комплекси е.  Sick

Абсолютно  Peace

# 29
  • Мнения: 4 753
Но тези дребнавости и мрънкане, забележки и критики, по всяко време и вечно нещо, което не стига, от моя страна, разбира се, ме умориха. Честно ви казвам, това са доста години. Хаосът е този, незнам дали си струва вече....

Като започне да мрънка му кажи да иде да се разходи, да излезе с приятели и да си говорят глупости, явно битовизмите го натоварват, предполагам нямате сериозни проблеми и за това се хваща за дреболийки. И понякога е добре мъжът да изневерява  Peace така поне ще се разтоварва от семейните проблеми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт