семейни проблеми

  • 8 078
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 115
Да ви кажа мили мочитеа, сега съм малко в къщи и този форум, който ми препоръча приятелка така ми вдигна духа, че нямам думи. В началото като пуснах темата бях като смазана, сега не че съм много бодра, но взех да гледам слънцето отвън. Днес е хубав ден. Топличко. И аз това го забелязвам, представяте ли си? Взех да си мисля дали и аз не съм в грешка като съм позволила на моя "енергиен вампир" да си вее байрака така?Може би малко безразличие и малко лични удоволствия ще ми са от полза, а?Четох тук в другите теми на форума и се натъкнах на много готини съждения. Непрекъснатите упреци са си негов проблем, нали? Яд ме е, че досега съм го подкрепяла винаги, изнасяла съм самостоятелно много работа, докато той е отсъствал. Справяла съм се с детето. И какво? Не съм достатъчно мила, не го предразполагам във всякакъв план.
Тук ми бяхте написали, че май си няма сериозни проблеми и си търси емоции. Може и да е така. Малко бях станала жената мъж. За всичко. Пък откъде накъде ще се тровя, че той ме упреква? Я да си носи отговорност за думите. Ми така де, какво е това психологическо насилие което бях допуснала? И да знаете, че тези ведри мисли ми дойдоха като се рових във форума. Като съм заета по цял ден няма да има време да пиша много, но няма да си изпускам контакта с вас, да знаете! Много ми станахте ценни, пък май не съм от хората, които толкова лесно се сближават.... Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 111
Я виж каква си сладка сега Grinning Grinning Grinning.Успех и поздрави!!! thumbsup thumbsup thumbsup

# 47
# 48
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Бравос, така те искам! И Хасан са хора, бре Joy
Не си погазвай достойнството и той да си има едно наум винаги, че не си му даденост, а всеки ден ще трябва да воюва за такова съкровище, ай ша му...... се не види #2gunfire

# 49
  • Мнения: 1 488
... И понякога е добре мъжът да изневерява  Peace така поне ще се разтоварва от семейните проблеми  Peace

 newsm09  и ти ли така се разтоварваш от семейните проблеми

# 50
  • UK
  • Мнения: 1 351
Я да ви питам - като са така с вас, пред мамите си също така ли мрънкат или са по-тихи от водата и по-ниски от тревата, щото аз това съм преживяла #2gunfire

  #Cussing out #2gunfire
 Маминка лиииии  #Cussing out ааааааааамахаааа

# 51
  • Мнения: 192
... И понякога е добре мъжът да изневерява  Peace така поне ще се разтоварва от семейните проблеми  Peace

 newsm09  и ти ли така се разтоварваш от семейните проблеми

То че не е начина не е. Ама в такава ситуация човек изпада в някаква дупка, каквото и да правиш - все си виновен, все няма угодия. И ако се случи да кръшнеш в тоя момент все пак виждаш че има и други хора от срещуположния пол и помага ако щете вярвайте да се измъкнете от дупката... само едно уточнение - не става въпрос само за мъжете аи за жените.

# 52
  • Мнения: 25
Обаче това става нетърпимо понякога. Даже когато искам да говорим, той винаги ми казва, че аз крещя без причина. Никога не чух за толкова години някаква реплика, която касае него. Става спор, никога не чух след това от него, в какво сгреших аз например?! Как да постъпвам при тези случаи, да играя ролята на вечно съгласяващата се, може би? Все пак имаме дете...
С неговите камъни по неговата глава, не отстъпвай! Peace
Я да ви питам - като са така с вас, пред мамите си също така ли мрънкат или са по-тихи от водата и по-ниски от тревата, щото аз това съм преживяла #2gunfire

  #Cussing out #2gunfire
 Маминка лиииии  #Cussing out ааааааааамахаааа
Или свикваш, или си размърдваш фантазията,извърташ нещата и го изкарваш виновен.

 smile3521  newsm48 smile3521
 УСПЕХ!

# 53
i moja e sastija ne se pritesnjavai njama opravija !ili si zatvarja6 o4ite ili pirtata az ve4e si bjah tragnala vednag ama sega ve4e sme tr=ima i ne smeja !ste ti razkaga drug pata ama givei si givota i ne mu obrastai vnimanie ako sa minali poe4ko godinki njama da ti puka ve4e !!

# 54
  • Мнения: 3 929
Живея с мъжа си вече 9 години. Живеем у свекърите. В началото и той се държеше по същия начин. Но с времето осъзнах, че той се държи така, защото така са се държали неговите родители и той просто живее в такава обстановка. И напълно нормално беше и той да се отнася така с мене. Но аз не съм от покорните жени и взех да променям условията. Успях. Сега той много ме уважава, зачита мнението ми и няма нищо общо с това, което беше преди 9 години. Затова пък съм в конфликт със свекърва ми, която не може да понесе мисълта, че съм успяла да го променя така, както на мен ми харесва, а не както тя го е възпитавала. Защото през целия си съзнателен живот свекърва ми е била "тъпкана" и "умира" от мъка, че аз не позволявам да съм като нея.
Може би разковничето и при вас е у родителите му и ако ти се примириш с това негово поведение и не уважаваш себе си, не отстояваш мнинието си, така и ще бъде завинаги, докато сте заедно.

# 55
  • Мнения: 1 761
Според мен колкото повече се стараеш да угодиш на партнъора си, толкова по- ти се качва на главата.Уважавай себе си повече.И когато направиш нещо хубаво не го подминавай,а го изтъкни.
Аз всеки път,когато изгладя на мъжа ми ризите за работа му споделям,че вместо да седя с маска и да си лакирам ноктите съм му посветила два часа от времето,отредено ми за живот.и той се отнася с уважение към всичко,което върша.
Ако пък се мисли за безгрешен,остави го няколко дни да се справя сам, по възможност с детето.Такива мъже с безброй претенции все някъде се издънват.Гледай да не е за твоя сметка.

# 56
  • Мнения: 86
Моят също се опитва чат-пат да прехвърля грешки и вини върху мен,но откакто започнах да скърцам със зъби реши че и той не е безгрешен!

# 57
  • Мнения: 2 374
все едно всички мъже ги е раждала една майка

# 58
  • БГ
  • Мнения: 735
... И понякога е добре мъжът да изневерява  Peace така поне ще се разтоварва от семейните проблеми  Peace

 newsm09  и ти ли така се разтоварваш от семейните проблеми
помага и при жените Peace

# 59
  • Мнения: 66
Мъжът ти СКОРПИОН ли е.И аз имах такова чудо у дома.Радвам се че вече го промених.Дано и ти успееш.

Общи условия

Активация на акаунт