"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 5

  • 16 387
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 422
Джиндж  Hug
я си спретни едно гювеченце   food002

# 16
  • Мнения: 1 218
Права си Крисе,
ше му се мъча аз 2 часа на пустия спанак ... никогаш вече  Crossing Arms
И часа за обяда си пропуснах, и го изхвърлих, че и гладна стоях ...бе ко да ти разправям  Whistling
Ти какво яде за обяд? Черпи някоя нова идейка  Whistling , ама да не е със спанак, че вече изхвърлих и другото пакетче замразен треволяк в коша. Лекинко взе да ми писва това еднообразие , ма ко да се праи, красУтата иска жертви ...

# 17
  • Мнения: 422
аз спанак не ям и въобще не присъства в листите.
аз си сготвих зеле с месо за обяд.
идеите са ми все стари - яйца с кашкавал, чушки с яйца и т.н.
но откакто ти ми каза за гювечетата си правя най различни - с чушки и домати; само чушки, кашкавал и яйца; друго с месо лук, гъби, тиквички - това ям общо взето.
Я да те питам и аз нещо - писна ми това мляко за закуска и следобедна закуска.
с какво да го заменя и ще се отразили на режима ако си ям по лист 1?

# 18
  • Мнения: 1 218
Крис млекото по принцип ти замества лист 1. Аз хич и не го ям млекото ... или по-скоро много рядко.
За закуска сутрин и следобед си ям лист1. Правя си едни много гоцки сандвичи от сиренце и кашкавал . Може и да си го запечеш ...
Що така се мъчиш  newsm78 с туй млеко , нещо не сте се разбрали с Оги.

А ти като слагаш чушки в гювечето, после в микровълновата стават ли хубави  newsm78

# 19
  • Мнения: 422
Оги ми каза същото - че си закусвам от лист 1 и ако искам го заменям с мляко.
но на мен млякото ми звучи по-диетично и си мисля че като го пия повече ще отслабна - но не го обичам много пък и се чувствам гладна.
А чушките си стават супер в микровълновата!

# 20
  • Мнения: 1 218
Ма не си внушавай такива неща...
Хапвай си спокойно от лист 1 - дали ще го замениш с млеко или не , няма никакво значение.
Аз какво ли не не съм пробвала.
Карах с 6 блока на ден - вместо 8 - мислейки си , че така ще отслабвам по-бързо ... Да ама нъцки, нищо подобно ...
После за 1 седмица спрях хляба - пак поради таз причина ... Е, накрая пак не свалих по-бързо и грам...
Сега на всяко хранене си ям хляб и си свалям със същата скорост, както и без хляб.
Тъй че смело си хапвай от лист 1 и не му се чуди ...ама хич  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 422
супер си  Hug
благодаря!
аз също всеки ден ям хляб но по 1 или най-много 2 филийки.
още едно въпросче - нали започнах да се правя на спортистка и говорих с Оги за това - той ми каза да включвам два пъти дневно лист 1 - най-добре било при закуските.
аз обаче не го правя а си карам по старому.
кофти ли е??? newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 161
още едно въпросче - нали започнах да се правя на спортистка и говорих с Оги за това - той ми каза да включвам два пъти дневно лист 1 - най-добре било при закуските.
аз обаче не го правя а си карам по старому.
кофти ли е??? newsm78

и аз съм така, само че на мен ми каза веднъж да го включвам, но чесно казано аз си го хапвам допълнително само ако се почуствам много гладна иначе си карам без него  Blush

# 23
  • Мнения: 1 218
Ако искаш да не го слушаш, включвай тези хапвания , само в дните когато тренираш. Мускулите имат нужда от протеини, за да се възстановят.
Можеш да получаваш схващания инак  newsm78
А през другото време си карай по стандартния начин.
А най-добре ще е да слушаш Оги - той също е спортист и най-добре знае кое, как, какво, що ...
Ма, тъй  като гледам си същата като мен  Joy непослушка  Mr. Green
Той ми вика яж си следобедната закуска и късната  - аз се инатя и викам - НЯМА ПЪК  Joy

# 24
  • Мнения: 86
Privet i ot men, da znaete mnogo se straia i ot 10 dni sa plutno po regima. Imam opredelno efekt kato az kazvam spihvam se.. Chestno si priznavam che sum gladna na momenti i mi se iade kakvo li ne ama se durga smile3515 Dano ima efekt che ve4e neznam... Samo da zapitam kak stoi vuprosa s kafeto? Az ponege go pia s priano mliako i neznam dali moge

# 25
  • Мнения: 86
Извинете ще пиша на български взимам си бележка. Embarassed

# 26
  • Мнения: 86
относон витамините вижте в нета ги има вносителите и те ги доставят   bouquet

# 27
  • Мнения: 422
Джиндж нали знаеш защо го правя - нямам търпение да се стопя.
мисля си дали може към вечерята да прибавям лист 1 в дните които спортувам /аз на обяд ям лист 2+лист 1 - по препоръка на Оги/.
Как мислите???

# 28
  • Мнения: 699
Ехо привет и от мен сега!
krisi99 аз ям на вечеря от лист 2+1 и се чувствам мн. добре. На обед съм само на лист 2, а закуските на лист 1. Мисля че ако всичко е както трябва съчетано пак ще слабееш дори и да папкаш повече. И аз искам много бързо да отслабна ама не става. Оги ми  каза 3 и 1/2 - 4 месеца поне. А честно да ви кажа опита се да ме убеди, че с толкова храна на ден нямало да ми се яде сладко - да, да, ама не е познал, защото му казах че при мен яденето на сладко е патология направо, но не ми повярва, аз за това съм се докарала до тук. Е това е и една от причините да бързам да отслабна също, защото ще ми разреши да си хапна нещо сладичко. А това че не съм близвала нищо сладко вече 3 седмици за мен е голям рекорд. Но определено полагам много усилия, за да не мушна нещо сладко. Да не говорим че всички покрай мен не говорят за сладко и се крият ако искат да си хапнат. Леле колко се оплаках.Май наистина много ми се яде нещо сладичко. #2gunfire Но ще удържа.

# 29
  • Мнения: 156
-500 гр. и още 4 см. от талията. newsm44 Нямам думи просто!

Общи условия

Активация на акаунт