Бюста по време и след кърмене!

  • 2 216
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 578
Аз като се мазах с какво ли не докато бях бременна, та няма що....И с Мустела и с Чико, че и като спрях да кърмя с какво ли не...Ама ефект нямаше Cry Това може би си е въпрос на тип кожа, а може би с козметика не става...

# 16
  • Мнения: 4 371
Мустела също, но както се разбра от този подфорум, са си вредна козметика отвсякъде, аз лично бих го избегнала.
 тук Wink
Дуци, и други мами, които сте в течение, можете ли да ме ориентирате къде е обсъждано, че Мустелата е вредна. Наистина се притесних, защото аз се мацотих 4-5 месеца, а я използваме и за бебка. Пуснах търсачка и ми изкарва много теми, а нямам толкова време да ровя.
Мерси предварително за всяко инфо по въпроса.
Steleto, и ти внимавай тогава с козметиките !

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265080.0;all

# 17
  • Мнения: 73
Стрии с нищо не се махат,затова не си хвърляй парите на вятъра!За увисването на бюста след кърмене какво да кажа....Ако си била с малък бюст може и да не увиснат чак толкова.Ако си стартирала с голям и след това кърмиш...става на печен патлажан Laughing Laughing LaughingСпасението е в скалпела миличка!
Аз съм кърмила 10 дена и след три месеца прибегнах до пластична хирургия-напомпах си циците с 390 кубика силикон и сега са хем вирнати,хем големи!Затова или се примирявай с увиснали цици,или слагай силикон!
Момичета,защо се подигравате на жената за правописа?Ами нормало е при някой,бе! newsm78

# 18
  • Варна
  • Мнения: 94
С нищо не съм се мазала и гърдите ми не увиснаха въобще. Може би защото през цялата си бременност носех сутиен, даже и с него спях. Не от суета а защото ако не бях с него цялата се превръщах в лепка. Стрии имам, от тях не се спасих, но не ми пука. Grinning

# 19
Дуци, много ти благодаря Peace Peace

# 20
  • Мнения: 125
мазала съм се с Mustela-и преди да родя,и след това,докато кърмих.Доколкото знам,не вреди на бебето.Трайни поражения върху бюста нямах.

# 21
Мам4ета здравейте!Много от вас са кърмели своите де4ица!моля ви дайте ми съвети те си с какво да се мажа по време на кърмене-(което да не вреди на беб4ето) и с какво след това за да си върна ако не напълно поне по4ти стария бюст!Също така и да не е покрит със стрии!Моля пишете ми!!!   bouquet

# 22
Казват, че с каквото и да се мажеш, ако кожата ти е предразположена към появата на стрии нищо няма да помогне.Аз в момента се мъча с едни продукти на Лиерак, да оправя нещата, но незнам какво ще се получи.Медицината напредва, нядявам се ... Колкото до бебето, май, че има продукти, които са безвредни за него, но най-добре е да попиташ в аптеките, вместо такива като нас. Ще ти се дадат най-налудничави отговори. Мога само безпогрешно да ти кажа, че сутиенът е много важен елемент от цялата тая работа. И още нещо: миговете прекарани с бебето насаме не могат да се измерват в стрии.Пък нали затова е доктор Иванов  luvbed  ylinfant doctor

# 23
Ок мами,аз нося сега сутиен,но 3 месеца несмеех защото акушерките и лекарите ми казаха 4е от сутиенът спира кърмата.При някоя от вас полу4авало ли се е такова нещо????

# 24
  • Мнения: 7 430
Казват, че с каквото и да се мажеш, ако кожата ти е предразположена към появата на стрии нищо няма да помогне.

Точно така е  Peace
А за сутиена....почти постоянно носех, но не ми секна кърната...а това за първи път го чувам newsm78

# 25
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
вече 8ми месец сутиена ми не е махахан от гърба,като втора кожа ми е то иначе с това течащо мляко няма начин трябва да ходя с подплънки.взех си два памучни супер удобни и сменям.за първи път чувам,че от сутиена спира кърмата,ако е етака аз що още кърмя newsm78.иначе циците са ми сета след второт до пъпа Laughing

# 26
  • Мнения: 4 292
Аз не се мазах с нищо специално, освен хидратиращият лосион за тяло след душа. Бюстът ми не се промени изобщо.  Simple Smile
И моят. Аз се мазах с бебешко олио винаги, когато усещах опъване.  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 100
Аз се мазах с какво ли не и по време на бременността не ми се появиха стрии никъде. После обаче, като дойде млякото, ooooh! - гърдите ми се нацепиха яко и сега съм като кралска зебра.  Laughing Мажа се с крем против съществуващи стрии на Виши и има ефект - няколко часа стриите не се виждат Joy Моите са все още лилави, макар да ги имам от 3 месеца, като станат бели мисля, че няма да е толкова зле. Повече ме притеснява какво ще остане от гърдите ми като спра да кърмя, все сънувам кошмари. Confused
Взех си стягащ крем за бюст на Ейвън, но докато кърмя не смея да го ползвам, че Ейвън не са много прецизни в обясненията. Иначе  този крем беше доста хвален по страниците на форума.

# 28
  • Мнения: 1 081
Според мен всичко опира до типа кожа - или е еластична или се нацепва  Rolling Eyes
Аз имам 2 прекрасни деца, кърмила съм ги и двамата по 9 месеца, и в момента бюста ми е дори по-оформен и стегнат от преди, а не съм се мазала с нищо ! Пожелавам го на ВСИЧКИ МАЙЧЕТА  Hug   bouquet

# 29
  • Мнения: 402
Ами и аз не съм се мазала с нищо, бюстът ми е малък по принцип. Понапомпа се докато бях бременна и после докато кърмех 2 месеца. Стрии нямам, но пък осезаемо се смали след като приключиха моите мъки по кърменето. А тъй като се цедях на ръка, се направих на кора, но и това си мина с времето. Наистина е въпрос на кожа и също си мисля и до това до колко бързо се е уголемил бюста по време на бременността. Но истината е че появили се вече стрии не се махат.

Общи условия

Активация на акаунт