Секса след раждане!

  • 4 115
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
-за колко време се е възстановило влагалището им? - около месец

-има ли огромна промяна в секса? - има, да - към по-добро Crazy

-колко време след раждането са правили секс? - близо три месеца след раждането

-и имали известна болка? - при мен нямаше болка Hug

# 16
  • Мнения: 2 131
За пръв път след раждането правихме секс някъде след около 40 дни, тоест когато изтече всичко, което трябваше да изтече  Laughing. В началото се чувствах малко некомфортно, имах десет шева. Чак кой знае каква болка не е било...
А пък за размера на влагалището, честно казано не мога да преценя. Към момента в това отношение не виждам разлика в сравнение със секса преди раждането.

# 17
  • Мнения: 9 814
-за колко време се е възстановило влагалището им? - около месец

-има ли огромна промяна в секса? - има, да - към по-добро Crazy

-колко време след раждането са правили секс? - близо три месеца след раждането

-и имали известна болка? - при мен нямаше болка Hug

При мен имаше малка болка първите няколко пъти!

# 18
  • Мнения: 6 274
Много ясно, че след като малкото човече е излязло от там ТИ никога повече няма да имаш същия размер на влагалището. Ще си малко по-широка, но не е фатално 
Нищо подобно . Скоро някоя мама беше обяснила някъде из Форума , че на всеки човек учил Биология би трябвало да му е ясно , че всеки един мускул както се разтяга , така се и събира . А влагалището какво е ?!
А по темата :
За колко време - вече отговорих ;
има ли промяна - не ;
колко време след раждането - след като ми спрат лохиите ;
има ли болка - не ;

# 19
  • Мнения: 1 029
за колко време се е възстановило влагалището им?- около 40 дни

-има ли огромна промяна в секса? - при мен в отрицателна насока за съжаление Cry

-колко време след раждането са правили секс?- 2 месеца

-и имали известна болка?- при мен все още има в определени моменти, поради причините изброени от Руска и Бианка

# 20
  • Мнения: 106
ами аз не правих 4 месеца...'щото съм секцио...никаква болка,или промяна....всичкото си беше същото

# 21
  • София
  • Мнения: 53
Моят гинеколог ми обясни, че при нормално раждане G-точката се смъквала и след това сексът ставал още по-хубав.  Аз не усетих кой знае каква промяна newsm78

# 22
  • Мнения: 156
Тази G-точка само мъжете ги вълнува. Те мислят, че удоволствието идва от там.  kiss

# 23
  • Мнения: 3 932

-за колко време се е вЪЗстановило влагалището им? - около месец и половина
-има ли огромна промяна в секса? - не-е-е
колко време след раждането са правили секс? - опити около 1 месец след, истински след около 2...
-и има ли известна болка? - м-да, лек-а-а-а...абе не е като да няма (по причина шев и кройката...)

# 24
  • Мнения: 5 940
възстановяване-около 40 дни
няма промяна в секса
секс правихме след 40 дни, малка болка, но след постоянство Wink изчезва

# 25
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
-за колко време се е вастановило влагалището им?- месец някъде

-има ли огромна промяна в секса? - не

-колко време след раждането са правили секс?- 2 мес.

-и имали известна болка?- не


Същото и при мен! Peace

# 26
  • Мнения: 158
Запис да следя, че ме вълнува.... Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 750
Абе, Djulichka, да ти кажа не е съвсем така. А аз биологията съм я учила много, много подробно!!!   bouquet Има известна промяна, не се свива напълно при някои.

# 28
  • Мнения: 6 274
Абе, Djulichka, да ти кажа не е съвсем така. А аз биологията съм я учила много, много подробно!!!   bouquet Има известна промяна, не се свива напълно при някои.
Може би при тези , които имат повечко вътрешни шевове newsm78 . Нали знаеш , че твърдото място , където са шевовете си остава завинаги нееластично  . Но за жени без такива "екстри" не мисля , че има разлика .Говоря от собствен опит . А и милото не намира разлика . На моменти мрънка , че съм "девственица". hahaha

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 22:55 от Djulichka

# 29
  • Мнения: 4 555

-има ли огромна промяна в секса?- да. Огромна е, повярвай Crazy

...акъла ти е в бебешкото креватче... Wink
 
И аз съм така  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт