Ще дупчите ли ушички на благовец?

  • 2 493
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
Не! Ще ги продупча, когато тя пожелае.

# 16
  • Мнения: 1 155
Няма да й ги дупча, ще я оставя сама да реши кога иска да носи обеци.

# 17
  • Мнения: 6 029
Чувала съм поверие ,че на Благовещение се слагат обечки на момиченцата ,а това е на 25.03.
Смятам да пропусна.Мария ще си реши живот и здраве дали иска обеци.

А на момченцата кога?  Mr. Green

Дъщеря ми си проби ушите на почти 7, по нейно желание. Преди това за мен е ненужно.

# 18
  • София
  • Мнения: 593
Не като стане достатъчно голяма нека сама реши.

# 19
  • Мнения: 46 520
И аз няма Grinning

Пиърсинг, татуировки и други екстри, това си е нейно решение - когато и ако тя реши  Peace

# 20
  • Мнения: 7 474
Май месец дупчихме ушите, не съм чакала определен ден  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 908
Като беше на 11 месеца и сложих обеци.Не съм търсила специален ден.

# 22
  • по света
  • Мнения: 1 587
Май ще се въздържа,незнам харесват и мойте бижута но все пак да я заведа да и причиня болка...

# 23
  • Мнения: 1 103
Ние ги пробихме на Благовец миналата година беше на 11 месеца Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не,смятам и тази година да пропусна/и не само тази/.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз пък ще слагам обеци тази пролет!Харесват ми и с медицинските обички топченца няма никакъв риск от разкъсване на ухото,защото като се дръпнат по-силно те сами се разкачат.Леля ми е козметик с дълъг стаж,пробила е безброй бебешки уши,тя ми каза,че няма рискове когато се спазва добра хигиена.Вярвам й безрезервно за тези неща и тя ще ни сложи обеците!

# 26
  • София
  • Мнения: 39 771
На Дияна и сложих обици когато стана на 2г. Нямаше много коса и всички ме питаха дали е момче. Не, че като сложих обиците пак не ме питаха. Но поне престана да си дърпа ушите когато заспиваше. Не съм чакала Благовец (на 25 март е). Чувала съм, че не било боляло, но не мисля, че деня има значение.

# 27
  • Мнения: 881
И ние ще пропуснем тази година!Живот и здраве като поотрасне малко,нека сама реши кога ще си пробие ушите!

# 28
  • Мнения: 750
И аз няма Grinning

Пиърсинг, татуировки и други екстри, това си е нейно решение - когато и ако тя реши  Peace

 Peace И аз така мисля, и в друга тема бях писала по въпроса.

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 15:51 от a.velcheva

# 29
аз пък сама реших да пробия дупки на иваила беше на 6 месеца и въобще нямахме никакви проблеми мазах я с едно кремче известно време и това беше  Wink

Общи условия

Активация на акаунт