Мама лекичко коремчето поглажда, ОКТОМВРИ бебенце ще ражда!

  • 11 679
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 330
Здравейте Laughing
 Добре дошли на новите мамчета Hug лека бременност Peace
  Тези дни все сме по разходки и нямам много време да седна.
 И аз съм с ниско кръвно,но сега и кафето не ми понася,и така ме боли глава понякога ooooh!
 Чувствам се като изцедена,нямам никак сили,необичайно за мен.
 Заглавията за нови темички много ми харесват Peace
  Severinka дано всичко при теб е наред Peace
  Забравих какво друго щях да пиша Embarassed,но започнах често да забравям на последък Crossing Arms
  Лека вечер Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 65
Здравейте,
от известно време следя темета, но исках да изчакам още малко преди да...
И аз съм за октомври, бях на 1ви преглед, на който видяхме плоден сак. Чувствам се леко подута като цяло, а гърдите и болезнени. Пишкам по-често и мноого рядко ми се гади. От време на време имам болки.
Пиша сега, защото съм много притеснена. От вчера всички тези симптоми някак изчезнаха! Само гърдите останаха подути и болезнени, но сега, като се събуждам (впрочем спах цялата нощ, а до момента бях с разбит сън) дори и те са спаднали. Такова нещо случвало ли се е на някой? Нямам кървене и не съм вдигала тежко или неща от този сорт.
Ужасно ме е страх. Имам 2 несполучливи бременности до сега, а това го правихме доста време докато стане. Ще чакам да стане 8-9 и ще звънна на лекар, но, ако някой сподели нещо ще съм много благодарна.
Мерси и извинете, че е дълго.

# 242
  • Мнения: 13
Хей, здравей! Надявам се това да е нещо нормално и всичко да е наред! На мен гърдите също от време на време не ме болят, а други симптоми почти нямам, така че явно при всеки е различно. Звънкай на лекаря и стискам палци. Спокойничко!

# 243
  • Мнения: 817
Здравейте, мили момичета! Днес ще казвам на шефката, че съм бременна, стискайте палци всичко да мине добре.
От предложенията на feel_u много ми допада първото - гласувам за него:
1. Точката в коремчето расте, вече тупка ОКТОМВРИЙСКО сърчице

elli78 и аз започнах много да забравям, даже се плаша вече. Напоследък все ми се случва някой да ми каже, че сме си говорили за нещо определено и аз въобще не помня. Дали е нормално чак толкова да забравям  Sad

# 244
  • Мнения: 183
pamuк, не се притеснявай, аз също нямам никакви признаци.Нито ми се повръща, нито съм подута, гърдите ми са напрегнати само от време на време.
С первата ми бременност беше по същия начин.
Желая ти прекрасна бременност и здраво бебе.

Уф, забравих да питам. Някай спомена ли за забравянето?
Та , пия фолиева киселина, но хемоглобина и хематокрита са ми ниски и лекарката ми изписа малтоферфол- това е желязо с ф.к.Питах я, дали да спра фолиевата к-на, а тя ми каза да си я продължа.Няма ли да ми дойде много?

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 09:45 от Ел

# 245
  • Мнения: 132
1. Точката в коремчето расте, вече тупка ОКТОМВРИЙСКО сърчице
Аз също съм за тази темичка.Относно шефовете аз няма да казвам поне още месец два.Незнам как ще реагира че няма изобщо да се връщам на работа.Ще изчакам малко незнам как ще е защото между двете майчинства ще имам 2 месеца в които ако не се върна на работа трябва да взема болничен или неплатена отпуска на която имам право.Не ми се мосли сега за това като му дойде времето ще видим Simple Smile
Успех на всички и слънчев ден с много усмивки

# 246
  • Мнения: 120
Pamuk, опитай се да не се шашкаш. Аз също почти нямам симптоми - някакви зачатъци на гадене, леки болчици / понякога/ в областта на матката и яйчниците и напрегнати гърди. Гърдите понякога са ми много болезнени, а понякога като се събудя през нощта, се плаша, защото не ги чувсвам напрегнати, после пак ги чувствам... Надявам се всичко да е наред. newsm17
А за забравянето  doh.... цар съм! Забравям какво съм говорила преди ден, повтарям се...
Наскоро щчх да готвя гювеч с картофки. Питам мъжа как да го направя - в глинения гювеч или в тава. Той отговаря "В тава". Аз отивам в кухнята и го правя в глинения гювеч. Чак като ме попита защо не е в тава тогава се сетих какво сме говорили newsm09.
САмо за протокола - преди не бях такава.Успешен ден!

# 247
Ехо, добро утро и от мен Laughing

Ще дам идея за новата ни темичка:
ОТ БОБОВО ЗРЪНЦЕ, ОКТОМВРИЙСКОТО КОРЕМЧЕ ЗАПОЧНА ДА РАСТЕ!

А, хора  Embarassed открих един лек против гаденето сутрин. Ако бременността ви протича досега нормално  Embarassed , секс помага повярвайте ми. Може и да си въобразявам, но тази сутрин нямах никакво гадене а и болките ниско долу в коремчето ги няма.  newsm44

# 248
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Привет и от мен бъдещи мами!
Моя термин ще е към края на октомври. Бременна съм за първи път  bowuu

# 249
  • Мнения: 120
TTsvetySS, честито! smile3501 smile3501 [smilie=smile350javascript:moreSmileys();
[още]1.gif]
Добре дошла при нас! Лека и спокойна бременност ти желаем от все сърце smile3525 Hug

# 250
  • Мнения: 817
Добре дошли на pamuk и TTsvetySS! Лека бременност желая и на двете ви!

# 251
  • Мнения: 697
Ох ще се побъркам. Доктора всеки път ме убеждава, че всичко е ок, а аз само няколко часа след прегледа започвам да намирам проблеми. Много ме тормози постоянно подутия ми корем, доктора твърди, че е колит. Освен това откакто забременях имам някакво течение на което доктора не обърна внимание, а аз много взех да му се плаша. Изобщо много яко се побърквам.

# 252
  • София
  • Мнения: 1 539
Здравейте на всички.

Позагубих се тези дни, но детенце ми е болно и съм болнични и се гледаме вкъщи, а от нея не мога да седна на компа спокойно.

Да ви се оплача - последните 2 дни ми е толкова лошо, че едвам се държа на караката си. Искам само да лежа. А детето иска да играем. Направо ми е ужасно. с първата бременност не бях така. Нямам търпение да премине този период.

Няма да се включвам по темите, защото четох само 2-3 стр. назад.
До скоро. Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 132
Ох ще се побъркам. Доктора всеки път ме убеждава, че всичко е ок, а аз само няколко часа след прегледа започвам да намирам проблеми. Много ме тормози постоянно подутия ми корем, доктора твърди, че е колит. Освен това откакто забременях имам някакво течение на което доктора не обърна внимание, а аз много взех да му се плаша. Изобщо много яко се побърквам.
Ако се притесняваш от нещо потърси лекар за второ мнение за твое успокоение.Аз така правех с първата бременност и винаги бях спокойна.Важното е да се чувстваш добре Wink

# 254
  • София
  • Мнения: 2 117
Ох ще се побъркам. Доктора всеки път ме убеждава, че всичко е ок, а аз само няколко часа след прегледа започвам да намирам проблеми. Много ме тормози постоянно подутия ми корем, доктора твърди, че е колит. Освен това откакто забременях имам някакво течение на което доктора не обърна внимание, а аз много взех да му се плаша. Изобщо много яко се побърквам.

Ами и на мен ми е подут корема в последно време - задъжаме повечко вода. Намали солта и виж дали ще има ефект. А може и да е от колита, защо се тревожиш?
И аз имах по-обилна секреция, особено първите дни от закъснението. Сега е само от врем на време. Докторът каза, че чак към 11-та седмица ще вземе влагалищен секрет, сега не било добре да се прави. Не разбрах защо. Абе не търси под вола теле!

Общи условия

Активация на акаунт