Мама лекичко коремчето поглажда, ОКТОМВРИ бебенце ще ражда!

  • 11 667
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 817
Моето дете се научи да ми гали корема и да го целува и казава"О беби беби" Laughing

Олееее, много сладурско. А твойто мъниче колко е голямо, как реагира на новината?

# 61
  • Мнения: 15
Благодаря за подкрепата момичета! Като се върна от доки ще пиша непременно.

# 62
  • София
  • Мнения: 278
здравейте мами,
аз утре след работа съм на доки за първи път,записах си час при една лекарка на частно,дано всичко е наред  Praynig
cvaki, стискам ти силно палци всичко да е наред! пиши като се прибереш от прегледа.

chrisi 82 , никакви други лекарства,освен парацетамол,за тази народна медицина.... незнам,според мен само натурални продукти - чайчета с лимон,мед и т.н.

nikozi,на коя дата ти беше последната менструация? питам защото и аз влезнах вчера в 5та седмица, а термина си го сметнах към 30-ти,пък видях че твоя е на 25-ти.

# 63
Добро утро на всички
chrisi 82 и аз тази сутрин се събудих със страшни болки в гърлото и някаква гадна суха кашлица.
На мен ми препоръчаха да пия осцилококцинум,още не съм пила от него и не знам дали въобще да го почвам.
На всички останали момичета пожелавам късмет на прегледите и дано всичко е наред ще стискам палци.

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 10:12 от galq.stilianova

# 64
  • София
  • Мнения: 1 534
Здравейте!

Cvaki, стискаме палци да не е нищо сериозно.

На дъщеря ми още не сме казали, че ще става кака. Тя е доста ревнива и много ме е страх как ще й се отрази новото бебе. Като мине още малко време ще й кажем, за да свиква с мисълта.
Иначе и аз постоянно я вдигам и гушкам и ми стъпва по корема. Знам, че трябва да се пазя, но сърце не ми дава да й откажа.

Значи точно на тези витамини сокчета съм им хвърлила око - Пре Натал. По-нататък ще си взема.

Днес след работа щях да ходя до GP-то за направление, ама няма да мога да отида, защото съм на някаква среща до 6 ч. и после ще бързам да взимам малката. Ще оставя за понеделник.

Осцилококцинум може да се пие.

# 65
  • Мнения: 217
А, бе вие чувствате ли се подтиснати или дори леко депресирани? Нещо напоследък ми е едно никакво настроението

 Привет и от мен, след като вчера не бях на работа, че трябваше да водя Ели на кардиолог и се мотахме цял ден по улиците, днес съм отново на линия  Sad. И на мен ми е доста странно настроението, честно казано, по-скоро го няма никакво, явно ще е от хормоните, и аз не знам....

- а това е една виртуална почерпка от мен по случай днешния ми рожден ден!!!

# 66
  • Мнения: 132
Честит рожден ден!!!
Леко бременеене още по леко раждане и хубаво бебче!!!
Здраве, любов и пари!
 baloni happy bd hbday bdbaloni Tada

# 67
  • София
  • Мнения: 278
Megche, bdbaloni жива,здрава,много щастлива и обичана!
благодаря за почерпката,като я гледам и пак огладнявам  newsm77
а съм качила 2 кг вече...

# 68
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!  bouquet
 Желая ти здраве,щастие и само хубави неща Tada
 Хубав ден!

# 69
  • Мнения: 217
Ох, май не трябваше да ви "черпя" с тази торта..... ooooh!.....  bouquet

Иначе и ние не сме казали още на дъщеря ни, че ще става кака, тя от много време иска да си имаме бебе, но като я знам, че ще очаква веднага да се роди.... не знам как ще изтърпи до есента, живот и здраве....  И, разбира се, иска да е момиченце и да прилича задължително на нея.....  Hug

Онзи ден ходих на зъболекар, имам кариесчета няколко, но ми каза да ида след третия месец, за да може да ми слага и упойка... сега не смеела, упойките й били и за бременни, но по-добре да изчакаме .... така каза...
Лек ден и повече усмивки ви желая в днешния "пролетен" ден!!!  Party Time

Благодаря на всички за пожеланията!!!

# 70
  • Мнения: 258
Добро утро и от мен!
Nikozi  аз съм на 36г и това ми е първа бременност.Но съм се въоръжила с много спокойствие и позитивни мисли.Всичко ще е наред със всички нас!!!!!Ще видите.
Megche ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!!ЖЕЛАЯ ТИ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО И ОКТОМВРИ ЕДНО СЛАДКО БЕБЧЕ! newsm51
chrisi] бързо оздравявай.Пий чай с мед и лимон.

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 10:53 от salem

# 71
  • София
  • Мнения: 2 090
А аз вчера бях на лекар. Притесних се много, защото не видя ембрион, а за седмицата, в която би трябвало да съм вече се вижда. Днес ми пусна ЧХГ, следобед ще ми каже какво се вижда от изследванията. От снощи не съм на себе си от тревога, а от горе на всичкото съм сама. Успокоявам се, че може овулацията да е настъпила по-късно или ехорафа на доктора да не го бива вече....стискайте ми палци, момичета  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 132
Не се притеснявай понякой път трудно се вижда.Дени се криеше до 10 седмица някъде изплуваше и се скриваше.Ще видиш че всичко ще е ок

# 73
  • Мнения: 258
Ариана всичко ще е наред ,ще видиш.И мен ме върнаха в 6 седмица  и 5 дена по-късно се видя.

# 74
Честит Рожден Ден и от мен!   bouquet Желая ти много здраве, весело настроение и прекрасно бебче! Иначе и аз чакам с нетърпение прегледа ми тази вечер. Утре ще ви споделя как е минало! Дано всичко да е наред.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт