Мама лекичко коремчето поглажда, ОКТОМВРИ бебенце ще ражда!

  • 11 673
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 21
Здравейте момичета!
Доста време не съм влизала във форума,но си имах причини,сега влезнах за да си махна от профила лентата която обозначаваше бременноста ми...вчера ми направиха кюртаж,диагноза "кухо яйце" Бях много щастлива до преди 5 дни,тази бременност беше доста изстрадана дълги години съм правила опити за бебе ,но нищо не се получаваше,началото на тази година отидох на лекар с оплаквания за нередовен цикъл и напрегнати гърди,оказа се висок пролактин,изписаха ми Достинекс след започване на приемането така и месечен цикъл не ми дойде,оказа се ,че съм бременна...Казах си...Стана Чудо...влязох във форума,регестрирах се,бях толкова щастлива...но уви,за кратко...Оказа се кухо яйце,взеха ми материал за биопсия,чакам резултата след няколко дни...
Преди малко във форума прочетох случая на едно  момиче който е подобен на моя...сега тя е бременна в 3 месец Simple Smile усмивка се появи на лицето ми,бях се отчаяла,но явно сега като чета при висок пролактин първата бременност в повечето случай е неуспешна защото след като дълго време си нямал овулация оплодента яйцеклетка може да се окаже стара и некачествена...така,че след няколко месеца започваме оптите за бебо... luvbed и скоро да видя  EFP
На всички вас пожелавам лека бременост !!! newsm51

# 256
  • Мнения: 65
Здрасти пак!
Сега се връщам от лекар и съм си все така притеснена, защото още е рано да се чуе сърдечна дейност, иначе като големина до момента е ок. Проблемът е, че докато не чуем сърце няма как да разберем дали продължава развитието, а това значи да почакам още една седмица.
Та имам две питанки, момичета. Случвало ли ви се да и да ви изчезнат признаците внезапно? Най-много ме тревожи, че гърдите ми спаднаха.
Другият ми въпрос е дали има мамета с термин след 22ри октомври, които да са чули сърчице вече и на какъв апарат?

# 257
  • Мнения: 21
Здрасти пак!
Сега се връщам от лекар и съм си все така притеснена, защото още е рано да се чуе сърдечна дейност, иначе като големина до момента е ок. Проблемът е, че докато не чуем сърце няма как да разберем дали продължава развитието, а това значи да почакам още една седмица.
Та имам две питанки, момичета. Случвало ли ви се да и да ви изчезнат признаците внезапно? Най-много ме тревожи, че гърдите ми спаднаха.
Другият ми въпрос е дали има мамета с термин след 22ри октомври, които да са чули сърчице вече и на какъв апарат?

Здравей!Още е раничко да се чуе сърчецето на бебо...спокойно,всичко ще е наред...Иначе при мен се случи така...както си имах признаци за бременост и преди повече от седмица симптомите изчезнаха,гърдите ми омекнаха сърдечна дейност така и не се появи...термина ми беше за 6-и октомври...и така до вчера когато ме кюртираха с диагноза куха бременност...
ама при теб е много рано да се каже,зависи и на какъв видеозон те гледат,с вагиналния се вижда много по рано сърдечната дейност 4-5 седмица,дотато с другия може да се види след 6-7 седмица...

# 258
  • Мнения: 817
Здравейте момичета!
Доста време не съм влизала във форума,но си имах причини,сега влезнах за да си махна от профила лентата която обозначаваше бременноста ми...вчера ми направиха кюртаж,диагноза "кухо яйце" Бях много щастлива до преди 5 дни,тази бременност беше доста изстрадана дълги години съм правила опити за бебе ,но нищо не се получаваше,началото на тази година отидох на лекар с оплаквания за нередовен цикъл и напрегнати гърди,оказа се висок пролактин,изписаха ми Достинекс след започване на приемането така и месечен цикъл не ми дойде,оказа се ,че съм бременна...Казах си...Стана Чудо...влязох във форума,регестрирах се,бях толкова щастлива...но уви,за кратко...Оказа се кухо яйце,взеха ми материал за биопсия,чакам резултата след няколко дни...
Преди малко във форума прочетох случая на едно  момиче който е подобен на моя...сега тя е бременна в 3 месец Simple Smile усмивка се появи на лицето ми,бях се отчаяла,но явно сега като чета при висок пролактин първата бременност в повечето случай е неуспешна защото след като дълго време си нямал овулация оплодента яйцеклетка може да се окаже стара и некачествена...така,че след няколко месеца започваме оптите за бебо... luvbed и скоро да видя  EFP
На всички вас пожелавам лека бременост !!! newsm51

Наде, много ми е тъжно да чуя такава вест. Пожелавам ти едно скорошно забременяване, лека бременност и здраво бебе.
Навестявай ни да ни казваш как вървят нещата при теб, все пак си те чувствам от нашия отбор.
Имаш много  Hug от мен и ще ти кажа само да бъдеш спокойна и да мислиш позитивно.

# 259
  • Мнения: 132
Много съжелявам наистина и се надявам скоро да видиш чертите Hug  bouquet
Аз мисля че и с вагиналния е трудно да се види сърдечна дейност в 4-5 седмица.За да си в 4 седмица значи че са минали 4 седмици от първия ден на последния цикъл аз поне така мисля.

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Здравей pamuk, дано всичко да е наред с теб. Точно това имах предвид и аз като казах че се чувствам толкова добре, че чак се притеснявам. Иначе гърдите и при мен поомекнаха малко, въпреки че запазиха огромния си размер, а не са и толкова болезнени. Надявам се всичко да е наред. При първата ми бременност гърдите спаднаха в деня, в който трябваше да ми дойде, тогава така и разбрах че съм бременна. Явно наистина при всички бременности е различно. Пожелавам късмет на всички и само добри новини. От сърце.

# 261
Момичета, като ви чета и мен ще пощурите newsm03. При мен досега гърдите ме болят от време на време. Да не кажа, че не ги усещам. От два дни и гаденето ми спря. Много много леки болки в корема ниско имам, което според мен мисля, че е нормално.
Аз лично не се шашкам толкова много, защото при всички жени писах по-предните страници е строго индивидуално. Моля ви се не си пускайте разни мухи в главите, не се самонавивайте, че ви има нещо. Дори и да има трябва да се усети това чувство, че ще ставаме мами.
На всички иначе много се радвам. Поразходих се по другите теми и трябва да ви кажа, че нашта си е най. Нали си е наша. Мамите с термин февруари-март вече някой от тях са родили и имат албум на бебетата. Гледах ги и се смеех самичка, толкова са милички. А нашите ще са най. txtloves

# 262
  • Мнения: 21
Здравейте момичета!
Доста време не съм влизала във форума,но си имах причини,сега влезнах за да си махна от профила лентата която обозначаваше бременноста ми...вчера ми направиха кюртаж,диагноза "кухо яйце" Бях много щастлива до преди 5 дни,тази бременност беше доста изстрадана дълги години съм правила опити за бебе ,но нищо не се получаваше,началото на тази година отидох на лекар с оплаквания за нередовен цикъл и напрегнати гърди,оказа се висок пролактин,изписаха ми Достинекс след започване на приемането така и месечен цикъл не ми дойде,оказа се ,че съм бременна...Казах си...Стана Чудо...влязох във форума,регестрирах се,бях толкова щастлива...но уви,за кратко...Оказа се кухо яйце,взеха ми материал за биопсия,чакам резултата след няколко дни...
Преди малко във форума прочетох случая на едно  момиче който е подобен на моя...сега тя е бременна в 3 месец Simple Smile усмивка се появи на лицето ми,бях се отчаяла,но явно сега като чета при висок пролактин първата бременност в повечето случай е неуспешна защото след като дълго време си нямал овулация оплодента яйцеклетка може да се окаже стара и некачествена...така,че след няколко месеца започваме оптите за бебо... luvbed и скоро да видя  EFP
На всички вас пожелавам лека бременост !!! newsm51

Наде, много ми е тъжно да чуя такава вест. Пожелавам ти едно скорошно забременяване, лека бременност и здраво бебе.
Навестявай ни да ни казваш как вървят нещата при теб, все пак си те чувствам от нашия отбор.
Имаш много  Hug от мен и ще ти кажа само да бъдеш спокойна и да мислиш позитивно.

Благодаря ти за пожеланията!!!Нямам търпение да минат 3-4 месеца и да се захващаме за работа ,не съм се отчаяла...каквото било било.Сега-пълен напред! Two Hearts

# 263
  • Мнения: 132
Момичета, като ви чета и мен ще пощурите newsm03. При мен досега гърдите ме болят от време на време. Да не кажа, че не ги усещам. От два дни и гаденето ми спря. Много много леки болки в корема ниско имам, което според мен мисля, че е нормално.
Аз лично не се шашкам толкова много, защото при всички жени писах по-предните страници е строго индивидуално. Моля ви се не си пускайте разни мухи в главите, не се самонавивайте, че ви има нещо. Дори и да има трябва да се усети това чувство, че ще ставаме мами.
На всички иначе много се радвам. Поразходих се по другите теми и трябва да ви кажа, че нашта си е най. Нали си е наша. Мамите с термин февруари-март вече някой от тях са родили и имат албум на бебетата. Гледах ги и се смеех самичка, толкова са милички. А нашите ще са най. txtloves
Честно да ви кажа с първата бременнос нямах компютър и не съм си купувала и книги за бременни нищо и бях много по спокойна Laughing
Пожелавам на всички позитивни мисли вместо да се притеснявате се радвайте че неразположенията са отминали и почнете да гледате дрехи за бременни например или сайтове за имена разни такива неща пък каквото дойде а след някой и друг месец няма да усетим как всички ще бутаме 1stroller а Надето ще пъчи коремче preggo

# 264
  • Мнения: 173
Nadeto_pm, много съжалявам за това, през което минаваш. Трудно е, много боли, знам от опит, но трябва да си кажеш, че е било за добро и че следващия път всичко ще е наред. От думите ти разбирам, че си силна жена, горе главата и скоро пак в Отчетни.

Прегръщам те! Hug

# 265
  • Мнения: 13
Хора, как се справяте с главоболието?! Направо ми иде да си отрежа главата, за да спре този ад. Sad


# 266
  • Мнения: 817
Хора, как се справяте с главоболието?! Направо ми иде да си отрежа главата, за да спре този ад. Sad

За главоболието мога да ти препоръчам да спиш повече и да отделяш повече време за почивка.
Нека също така в работата ти да е винаги проветрено, че и това оказва влияние.

# 267
  • Мнения: 697
Хора, как се справяте с главоболието?! Направо ми иде да си отрежа главата, за да спре този ад. Sad


Мен ме хваща невероятен главобол по следобедно време. Не си ли легна не минава.

Преди малко си направих една кана айрян и я изпих и сега така се подух че едвам дишам. Голямо съм прасе  smile3516

# 268
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Добре дошли на новите мамчета.
Наде, горе главата и смело напред, както се казва всяко зло за добро.
 Severinka, май е време за нова темичка.
Момичета, кажете вие как сте със съня?! Аз от 2-3 нощи не мога да спя добре, а преди като подушех възглавницата и заспивах и сънувам едни кошмари.
А за главоболието май помагат повече разходки, поне при мен е така.

# 269
  • Мнения: 206
Здравейте мамчета, аз тази седмичка съм си вкъщи, че нещо не съм в кондиция HugПоздравявам ви и дръжте се ще ни минат неразположенията!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт