Искам обем!

  • 15 567
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 374
Пишете и мен в клуба.
Идеята с вафличките с преса е добра. Аз така правя понякога, но много ми изгаря косата. Друго, което използвам е един серум за обем на Ейвън. В бяло-лилава опаковка. От него съм доволна... до някъде...

Но честно казано така като гледам, ако нямам хубава коса, каквото и да я правя пак ще си е същата...

аз пък хич не съм доволна от тоя серум на ейвън  Confused пръскам в тия корени...друсам, търкам....няма ефект братче  Twisted Evil
а на бебе ефи косата и е страааааааашнаааааа, направо ми останаха очите  Shocked и аз искам така ама нещо съм много несръчна  Sad
айде дай малко разяснения за тупирането, че съм много боса.представям си тупираната коса рошава а твойта е страхотна.и после тупираното как се вчесва.много моля разяснете

# 16
  • Мнения: 3 782
Записвам се да следя темата, защото с моята тънка коса съм направо за никъде. ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Ползвах един серум на Вела и бях доволна, но напоследък сякаш ефектът се изгуби. Явно с времето така става.
Освен това първо я суша с главата надолу със сешоар с дифузер, после с пяна за обем на Тафт /зелената №4/ я бухвам и намачквам и когато я пооформя съвсем леко напръсквам отгоре с лак за коса също на Тафт зеления.
Мисля да сменя серума, но не знам с какъв и ще следя темата - ако някой е доволен от друг, да сподели.
Купих си и един шампоан на Клоран за обем, но още не съм го ползвала.

# 18
  • Мнения: 2 149
Единсвеното което правя за обем е да суша косата надолу и да разресвам с четка с естествен косъм.

# 19
  • Мнения: X
Ето затова и аз искам преса, ама няма да е скоро май Crossing Arms Защото искам да се къдря или само в корените за обем, но цялата къдревка се харесвам много.
Само това с топирането незнам как да става....имам чувството, че е страшно сложно newsm78 Къде се топира? Ясно че в корените, ама цялата коса ли? #Crazy Че мойта е дълга и......има 5 часа да се ръфам ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 926
И аз искам обем,но вече съм се примира,че няма да имам такъв.
Косата ми е дълга и тежка и почти не виждам какво може да се направи.

# 21
  • Мнения: 4 737
 Някой ще ме светне ли тези вафли в корените как точно се правят? Че предварително трябва да е идеално изправена косата ми е ясно, но после Rolling Eyes Пробвах се веднъж с пресата, тя моята верон е немощна но изобщо сс къдравата приставка не ми се получи нищо Crossing Arms

# 22
  • София
  • Мнения: 227
Kasidy на мене фризьорката ми прави косата първо на прав сешоар, като хубаво я изправя и след това няколко пласта коса в основата на корените наръсва с лак и след това по един ред много едра преса.Най-горният тънък пласт коса не се минава на пресата и отстрани като те погледнат не си личи, но дава обем точно в корените в основата.С лак и преса ми издържа много повече време обема, а ако не се направи косата ми е права от сешоара, но на другият или след 2 дена ми слепва по черепа и си губи ефекта.
От фризьорката ми знам, че трябва силна преса професионална и да е много едра.Аз също вкъщи с моята преса не мога да се направя така както в салона.И приставката ми е по за дребни вафлички и е по слаба.

# 23
  • Мнения: 4 737
Благодаря ти  bouquet! Сигурна бях че в пресата е проблема. Макар че и да е п-слаба, ако се държи повече може би пак трябва да се получи. Най-много да си смъкна косата направо от скалпа Mr. Green

# 24
  • Мнения: 957
Това не съм аз а една приятелка която и правя нон стоп прическите. С топирането е много лесно. Виждали сте как се разделя коса от фризьор нали? Трабва от ушите да теглите една черта и си дръпвате ред и топирате със ситен гребен (идеални са тези за въшките  Embarassed хахаах) или с четка която е за изправяне (става също най лесно) След това сушите и така. Довечера като се прибера ще ви покажа нагледно в няколко стъпки и дано останете доволни.
На нашия пазар има преси за по 30лв които правят невероятни вафлички

# 25
# 26
  • Мнения: 5 478
И аз ще чакам да видя номера с тупирането Peace
Мисля си, че моята коса е толкова тънка, че ао я тупирам после ще опада  Joy

А за пресата...
Косата ми не е нито права, нито чуплива, нито къдрава... Абе, никаква си е направо. Обаче след като я измия първо я суша с прост сешоар, после я смачквам на топка и я връзвам, стоя така известно време.... После на най-долните пластове коса правя вафлички с преса и така става леко чуплива и с що-годе сносен обем. Мисълта ми беше, че не е изправям предварително.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 062
На нашия пазар има преси за по 30лв които правят невероятни вафлички


Кажи откъде и каква марка е това чудо?  newsm78
Повечето са обикновени преси и не вършат никаква работа.
 Професионалните са страхотни, но са от 200лева нагоре, поне така ми казва фризьорката ми.

# 28
  • Мнения: 1 224
Бебе Ефи , наредили сме се целия форум и чакаме да ни направиш красиво - гривови Simple Smile Нетърпелива съм   bouquet

# 29
  • Мнения: 957
Току що излизам от банята..след около 30 мин ще има демонстрация
Пресата е бг професионална от пътеките на младост1а ..и нея ще снимам

Общи условия

Активация на акаунт