Искам обем!

  • 15 586
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 478
Е, моята преса и тя беше май около 30 лв. и прави много готини вафли  Crazy

# 31
  • Мнения: 689
Хайде, bebe_efi, България цяла сега тебе гледа. Чакаме!

# 32
  • Мнения: 957
http://elekom.bg/details_perm_04E.html Това е пресичката
Снимките ще напиша от долу инструкциите. Само не очаквайте чудеса де..А и дано го разберете а и не гледайте вида ми..все пак е 12ч. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=221218 Заповядайте. Абстрахирайте се от много неща. Така бухнала много изглежда само първоначално.Под всяка снимка има обяснение . По същия начин и с вафлите се процедира.При въпроси веднага отговарям. НЕ се престарах..да подчертая...че направо съм трупче

# 33
  • Мнения: 298
bebe_efi , благодаря за положения труд   bouquet
А колко време ти издържа прическата, в смисъл сега като си легнеш няма ли да се смачка?  Blush

# 34
  • Мнения: 3 695
издържа по дълго и моя фризьор ме научи така да я правя Peace

# 35
Ами не, то сега не е 4чак такъв ефекта..а и аз го направих ве4ерта ,защото тогава можех. По постоянен ефект има с вафлите,но нямаше как да замъкна пресата в банята
съжалявам за правописа,но съм в офиса на комп без бг

# 36
  • Мнения: 1 224
Бебе Ефи , страшна си   bouquet
Само не знам при мен дали ще се получи , защото ми е много жива косата , не знам дали ще стои мирно  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 5 478
Супер е прическата Peace А само не разбрах после можеш ли да я срешиш или трябва направо да я миеш? Laughing

# 38
  • Мнения: 1 224
Супер е прическата Peace А само не разбрах после можеш ли да я срешиш или трябва направо да я миеш? Laughing
То се слага май или пяна в корените , или лак , не вярвам да можеш да я срешиш после.. Аз лично не бих могла , ще ме хване злобата от болка  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 957
Като ви е жива косата по добре със вафли. Не се разресва. Ама то си се отпуска и после лесно се реши отгоре ( останалия нетопиран пласт). Не слагайте пяна.Лакче може някое по лекичко ,не такъв че да ви "замръзне" косата. А за ефекта УАУ правете и вафли и топирайте. (Аз май показах как се слага лак?) Вие май и клипче ще ме карате да направя!!

# 40
  • Мнения: 738
Аз като си я тупирам задължително вечерта я разресвам внимателно като започвам от върховете към корена. На другия ден като искаш пак си я тупираш Peace

# 41
  • Мнения: 1 224
Като ви е жива косата по добре със вафли. Не се разресва. Ама то си се отпуска и после лесно се реши отгоре ( останалия нетопиран пласт). Не слагайте пяна.Лакче може някое по лекичко ,не такъв че да ви "замръзне" косата. А за ефекта УАУ правете и вафли и топирайте. (Аз май показах как се слага лак?) Вие май и клипче ще ме карате да направя!!
Бебе Ефи , няма да ти се разсърдиме ако ни направиш клипче. Аз даже друго предложение имам - идваме във вас, правиш ни кафе и започваш да ни правиш показно на прически  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 957
По-добре някъде другаде (че сега ремонт има в нас) Аз и на суфорумките от темата за грима сам обещала и грим. Може една обща сбирка да направим и да ви покажа една-две хватки .

# 43
  • Мнения: 1 224
По-добре някъде другаде (че сега ремонт има в нас) Аз и на суфорумките от темата за грима сам обещала и грим. Може една обща сбирка да направим и да ви покажа една-две хватки .
Ти си истински факир ! За гримирането и аз се включвам, един виден Бони съм  Embarassed Mr. Green

# 44
  • Мнения: 957
И къде според теб да направим тази разкрасително информативно инструкционна сбирка?

Общи условия

Активация на акаунт