Секс пред бебето-до кога???

  • 24 075
  • 193
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 6 011
Докато почне да пита:
"Тате, а има ли място и за мойто Балканче?"


Или ''Който е отгоре сега да ми донесе водичка''  Mr. Green
Joy
Ей, на гавра го избихте!  hahaha

# 166
  • Мнения: 2 897
Не е гавра бре,това е самата действителност Mr. Green

# 167
  • Мнения: 480
Ми то в такива теми да се чудиш за кого да се притесняваш - за детето ли, за майка му ли?...

# 168
  • Мнения: 423
Докато не проговори бебето си се сексете пред него, че после ще ви разнесе из квартала та и околностите какви ги вършите Whistling Laughing Joy

# 169
  • Мнения: 867
То може и да говори вече, на година и нещо е. Whistling

# 170
  • Мнения: 480
Аа, да, може да може и да пише даже. Току-виж то пуснало темата...

Ама що се говори за възпитание на бебето още докато е в корема на майката, пък после като се роди, то нищо не разбирало до незнам си колко месеца или годинки?! Аре, стига!


офф: schr, не влизаш в скайпа!

# 171
  • на пистата
  • Мнения: 5 860
е как LaughingССФ не прави секс пред детето си Naughty тя въобще не прави секс те децата ги зачеват като дева мария
правилим секс когато спи бебето,но не защото ме е срам ами така се е случвало просто и е по спокойно иначе и да е буден не ми пречи та той е още на 8 месеца

# 172
  • Мнения: 553
Ние живеем в 1 стая не знам как да стане да го правим другаде? Естествено , че детето е заспало ,а и от кошарата няма как да ни види.   Или да ходя да го оставя на баба му , като искаме да правим секс ли?  newsm78 Crazy Crazy Crazy

Ееее де, какво ще му стане на детето ако спи, или дори да е будно да си се занимава нещо в кошарата, ако е сложена така че да няма видимост към родителите, хайде стига.
Освен това от секс до секс разликата може да е от земята до небето. Много ясно че няма да се правят някакви крайни изпълнения или да се вдига шум до бога... но...

авторката уточни че всичко се случва под юргана- за какъв ексхибиционизъм става дума!?!

доколкото разбирам я интересува на каква възраст ако не вижда може да се досети...
ами на този въпрос отговора според мен е поне до 2г няма как да върже нищо, ако се събуди в неподходящ момент и се съобразат родителите да не озвучават обстановката.
Много е важен и начина на живот като цяло....
 
Ние и без да правим секс с нашия тати играем и  с детето и се шегуваме, закачаме, гоним се из стаите, прегръщаме се и се заливаме от смях, борим се на игра и помежду си и с детето , баткото най-често е в комбина с мене срещу тати, но някой път си правим и засади, има и "предателства" .И сега като е на 7г и внимаваме, дори да се случи да дочуе нещо от спалнята никак няма да се впечатли, най-многото да реши че аз пак нещо съм се пошегувала в стил "гледай си работата" и таткото ме е погнал да си "защитава правата" .  hahaha  hahaha  hahaha да му направя кафе например.
Но ние сме си такива-въпрос на темперамент.

Вярно е на теория че гледката в някои случаи може да се оприличи от детето на насилие и трябва да се внимава...
Но докато спи, под одеалото... да не става- ами това е изказване по-пуританско от разбиранията на набожните ни баби и дядовци дори за тях  това е било в реда на нещата.... hahaha hahaha hahaha тогава не е съществувало понятието детска стая, и баня вкъщи не е имало...
 hahaha hahaha  bouquet

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 18:06 от oceanid

# 173
  • Мнения: 480
Докато спи детето не мисля, че е пред него. Скрито-покрито съм съгласна, но да гледа дреболиите на баща си, докато люби майка му ... някак си не ми звучи нормално.

# 174
  • Мнения: 15
Ние живеем в 1 стая не знам как да стане да го правим другаде? Естествено , че детето е заспало ,а и от кошарата няма как да ни види.   Или да ходя да го оставя на баба му , като искаме да правим секс ли?  newsm78 Crazy Crazy Crazy

Ееее де, какво ще му стане на детето ако спи, или дори да е будно да си се занимава нещо в кошарата, ако е сложена така че да няма видимост към родителите, хайде стига.
Освен това от секс до секс разликата може да е от земята до небето. Много ясно че няма да се правят някакви крайни изпълнения или да се вдига шум до бога... но...

авторката уточни че всичко се случва под юргана- за какъв ексхибиционизъм става дума!?!

доколкото разбирам я интересува на каква възраст ако не вижда може да се досети...
ами на този въпрос отговора според мен е поне до 2г няма как да върже нищо, ако се събуди в неподходящ момент и се съобразат родителите да не озвучават обстановката.
Много е важен и начина на живот като цяло....
 
Ние и без да правим секс с нашия тати играем и  с детето и се шегуваме, закачаме, гоним се из стаите, прегръщаме се и се заливаме от смях, борим се на игра и помежду си и с детето , баткото най-често е в комбина с мене срещу тати, но някой път си правим и засади, има и "предателства" .И сега като е на 7г и внимаваме, дори да се случи да дочуе нещо от спалнята никак няма да се впечатли, най-многото да реши че аз пак нещо съм се пошегувала в стил "гледай си работата" и таткото ме е погнал да си "защитава правата" .  hahaha  hahaha  hahaha да му направя кафе например.
Но ние сме си такива-въпрос на темперамент.

Вярно е на теория че гледката в някои случаи може да се оприличи от детето на насилие и трябва да се внимава...
Но докато спи, под одеалото... да не става- ами това е изказване по-пуританско от разбиранията на набожните ни баби и дядовци дори за тях  това е било в реда на нещата.... hahaha hahaha hahaha тогава не е съществувало понятието детска стая, и баня вкъщи не е имало...
 hahaha hahaha  bouquet


Мила благодаря ти за страхотния отговор. Най-после някой да се изкаже по-умно. Но рискуваш да те нападнат и да те обявят за извратена или нещо подобно. Темата уж им беше тъпа, а пишат като луди.

# 175
  • Мнения: 553
 Hug Hug Hug

върху никого не трябва да се нахвърляме тук
майките трябва да си помагаме- да се опитваме да вникваме в проблемите си.
Според мен и към теб отношението е малко само на думи такова..

Това е едно общество в което отначало не осъзнаваш, но искаш да те приемат и уважават, а когато писаното остава... и имаш наистина нужда от неоценимата подкрепа, която получаваш.. често пъти не смееш гласно да признаеш че се случва Embarassed "и ти така" заради опасения да не би да те отхвърлят... и започва едно наддаване как "ааа аз не така.. ". Човешко е и само показва иначе колко се раздават майките тук и колко е ценно да можеш да разчиташ на това...

не го приемай много лично. ако имаш нужда от съвет и помощ за детето,  винаги ще се отзоват много майки отново и отново  Hug Hug Hug
може би е станало недоразумение още в началото какво имаш предвид и какво влагаш под "пред детето".

Самия факт че за теб детето да е в стаята, дори да не може да ви види е "пред детето" подказва че няма "нещо нередно" в твоето отношение по темата.
 


# 176
  • София
  • Мнения: 2 442
Първо от гледна точка на родител - аз лично не можах. Опитахме веднъж отдавна, тя беше съвсем малка, но не стана. Ако някой може, нека го прави.

Второ от гледна точка на детето, мисля че зависи изцяло от детето. Моята кукла от два месеца насам се опитва да ме копира във всичко, което правя. Т. е. моментът е бил до преди два месеца. Щото нали се сещате: аз сядам на коленете на татко й, тя се присламчва веднага също; аз се гушкам в татко й, тя също; аз целувам татко й по бузата, тя допира главица в неговата /сиреч също го 'целува'/. Ха сега познайте какво ще направи, ако мама си пъхне ръката в панталоните на татко? Rolling Eyes Ето защо и всичко по-интимно от целувка по устните се прави скришно от нея. /Даже и за това се замислям, защото не искам да свиква, че е нормално да целува някакви лели или съседки, или дечица в градинката, всичките със съмнителна хигиена Twisted Evil/
Съвсем отделен е и въпросът, че когато е будна изисква 100% внимание и е абсурд тя да се занимава с нещо, а ние да се 'свободни' от нея, за да правим секс. Но това е мойто хлапе, може другите да са по-различни.

# 177
  • Мнения: 1 174
Много ми е интересно кога правят секс родители, които нямат баби, които да им гледат детето и същевременно нямат 100 стаи, в които да се ширят. Когато родим освен майки, сме и съпруги. С това не искам да кажа, че е нормално да се прави секс пред разбиращо дете, но проблем няма докато детенце е още неосъзнато.

Живеем в много малък апартамент, води се гарсониера, но ако питаш мен си е чисто една по-голяма разчупена стая, студио или както там искаш...
Майка ми живее в друг град, работата на мъжа ми налага отсъствия, а аз съм и от изключителнокърмещите мами.Свекърва ми си има "свойте занимания" и след всичко изброено се оказвам сама с бебето, което е болезнено привързано към мен (нормално е и за възрастта - 1,2г.), няма как да я оставя на баба й.
Та...да си дойда на темата, Simple Smile до миналата година сексът ни беше нормален и само докато беба спи, но в последно време е някакъв ужас - постоянно събуждане по същото време и колкото и да не искам да е така се случи на два пъти и пред нея.Макар и да е много мъничка и да не помни, ме кара да се чувсатвам неудобно, защото много съсредоточено ни разглежда, после се смее свенливо и закрива очи, нарича "срамните части" на баща си със същото име, с което нарича гърдите ми, преди кърмене, когато е много радостна и постоянно сочи с пръст и се смее!Е, каквото и да си мислите и както и да ме убеждавате, че не помнело дететоо...трети път не искам да се случва!Чувствам се страшно неудобно!Някак от морална гледна точка не ми е комфортно...

Нещата ще се оправят, чак когато се преместим в по-голямо жилище, а дотогава ще трябва да чакаме и дебнем, за съжаление.Но...мисля, че има и нещо чаровно в това. Wink

# 178
  • Мнения: 1 485
Не съм го правила,а на въпроса до кога-ваш избор #Crazy

# 179
  • Мнения: 523
Еййййй , някоисамо чакат да се пусне нова тема и веднага започват нападките и заяждането ! Абе това е форум бе , не е селският мегдан , че да се оплюваме наляво и надясно !
Жената си пита нещо и който не иска да отговаря и не мухаресва темата - хайде в друга тема и това е ..... Някои от вас наистина не мога да ви разбера .
На въпроса : Ами ние живеем в много малък апартамент и ДА , правили сме секс пред бебето, когато беше малко . Сега сме с две деца и положеноето е малко по- сложно ,но начин винаги се намира , ако има желание .

Общи условия

Активация на акаунт