За НАН-а?!

  • 3 130
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 888
Ние също пробвахме Нан, но Tea повръща понякога от него!Аз смятам че е просто от желязото /Нан 1 е обогатено с желязо/, защото тя повръщаше и когато и давах капки Малтофер за анемията!Но като цяло съм доволна- по-добро е от Фрисолаците!А аптамил не съм пробвала още Stop

Последна редакция: пт, 27 яну 2006, 01:00 от Vivi

# 31
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И ние сме на НАН, не ни е запекъл, не ни е напомпил, понася го супер.
Приготвя се бързо, без значение дали водата ще е със стайна температура или затоплена, няма бучки  Grinning

# 32
Здравейте!!!честно и съвсем искрено бих ви препоръчала Нан-чето,защото с него се храним от четири месеца и нямаме никакви проблеми.Само веднъж съм сменяла храната на малката,защото ни препоръчаха храна с по-малко съдържание на желязо заради коликите,но отново се върнахме на Нан:)))Успех!!

Последна редакция: пт, 27 яну 2006, 01:01 от Vivi

# 33
  • Мнения: 2 774
Започнахме с НАН, но резултатът беше - жестоко запичане, а и не го ядеше много! После минахме на Фризолак.
С детето на сестра ми пък беше точно обратното.

Просто ще трябва да опитате, за да разберете кое е най-подходящо за вас.

# 34
  • Мнения: 82
     Здравейте мамчета!
Моята бебка я хранех с Нутрилон,обаче я мъчат ужасни колики и ми дадоха съвет да и сменя храната,но още не знам с коя  newsm78.
   Определено след като прочетох вашите мнения ще пробвам НАН.
Ако сте имали подобен проблем като моя и сте го решили с друга храна,ще съм ви благодарна ако ми кажете коя е Rolling Eyes
   Целувки на вас и бебоците Laughing

# 35
  • Мнения: 143
Ние сме на НАН1 - никакъв запек, вкусно и никакви странички реакции. Не съм пробвала други  млека.

# 36
  • там край реката
  • Мнения: 153
Ние сме на НАН AR, но Георги не повръща / а на кутията пише,че  е против повръщане/.Да минем ли на НАН 1 след като нямаме проблеми?

# 37
  • Мнения: 680
ние сме на NAN ОТ 20-тия ден имахме в на4алото малко запек но с дупфалак  за няколко дни вси4ко се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт