Отговори
# 60
 newsm44 Ураааааааааааа, успях

# 61
  • Мнения: 1 440
Хелоу!  bouquet
И мен ме хвана английската вълна! Wink
Ей,Танчеее,добре че от време на време се появяваш!Представям си го Жорката с българо-английските изречения! Laughing
Сега по въпросът ти,ако имах пари,знаеш ли къде бих си купила жилище-в Надежда,близо до Северния парк.Сега в момента строят един нов блок до свекърите ми и само си мечтая,на мен там най-много ми харесва!А пък ако имам още повече пари,бих си купила къща в околностите на София.Обаче е най-добре ти да разгледаш обяви за продажби,нови строителства и т.н.,защото всеки може да ти предложи различни квартали,но избора си е твой!
Успех! Hug
Афродитке,най-после успя с подписа! Simple SmileДругият път като се упражняваш,можеш да пишеш и тук! Peace
Кламерче,радвам се,че си по-добре,вече! Grinning Все забравям,Криси е много сладка на клипчето!
Спокойна,хайде и Наско бързо да се оправя с кашлиците!Офф,тези болести! Sad
Стига съм писала,че Ивата вече ме зове!
Целувки от нас.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 578
Танче, брат ми си взеха тук http://www.propertiesbulgaria.biz/complex.php?num=16 , макар че не е точно в Сф, а на 8 мин от Цариградско и 10 мин от Окръжна. Аз не бих си взела в Надежда. Никога не съм харесвала района около гарата и след нея, може би защото съм свикнала в източните квартали. Общо взето навсякъде се строи, само трябва да решите къде и на какъв етап може да си позволите.

# 63
  • Мнения: 1 440
Аз не бих си взела в Надежда. Никога не съм харесвала района около гарата и след нея, може би защото съм свикнала в източните квартали.
Аз пък не харесвам източните райони! smile3533
Танче,шегичка! Hug

# 64
  • Мнения: 700
Танче, болната ми тема. Аз търся нещо за майка ми и баща ми и съм се изприщила.
Аз харесвам Редута, Гео Милев, Яворов.
Ама цените са  Whistling
800 Евро на квадрат, ако строителя още няма разрешение, ако получи разрешение и паркира багер скачат на 900, ако копне дупчица са 1000,  а натам са вече от 1200 до 1600 #Crazy
Старото строителство държи към 1200 - 1300, ако е за ремонт, но трудно се намира. Като имаш предвид, че квадратурата е натоварена с около1/3 общи части. Даже онзи ден се обаждах на едни от 70 квадрата за които плащаш жилищната е 45 кв. - това си е една хотелска стая.
Иначе повечето сгради са "уникални", "луксозни", "ВИП" и всички са кандидат за сграда на годината и тогава сложи по още няколко стотин отгоре
А после като ги гледам по минимум година чакат Акт 16 #2gunfire

# 65
  • София
  • Мнения: 4 578
Уф и на мен ми е болна тема....новото строителство е ужасно, а цените му - безбожни.
Бини, ще се бием за кварталите май... Joy
Ло, моя колежка продаваха нов, под моста Чавдар, гледа към парка Заимов, 1350 на кв, нов е, с разререние за ползване.
Танче, намери ни явно на всички болната тема. И тъй като моя мъж търси парцел, аз викам всички да поровите, пък аз ще ви договоря отстъпки и ще бъдем всички октомври 05 в един вход  hahaha. Само Мими и Ер-ката да не кажат да ходим в Драгалевци, щото не сме заработили още за там  Mr. Green.

# 66
  • Мнения: 391
Танче, болната ми тема. Аз търся нещо за майка ми и баща ми и съм се изприщила.
Аз харесвам Редута, Гео Милев, Яворов.
Ло, това са и моите фаворити, само че слагам Изток на мястото на Редута.
Само, че ние сме се замислили за някое парцелче "около" София. Въпреки, че хем много ми се ще, хем все още не ми стиска, някак си съм свикнала всичко да ми е много близо, да не съм толкова зависима от колата. Виждам ги нещата сега да вземем парцел, пък като пооправят околовръстното, люлинската магистрала и метрото, тогава да строим.

Ло, беше ме питала за хотела...,абе не ми ли го беше пратила ти този сайт newsm78, в Пчелин бани е-малко над Костенец.
Със Спокойната го ударихме на голям купон в Копривщица, още не мога да се наспя Laughing, ние честичко си ходим насам-натам, ама така по цяла нощ веселби не ми се беше случвало много отдавна, а най-интересното беше, че хич и не ми се лягаше на сутринта  Wink

Кламерче, горе главата и да ги бориш бърза болестите.

# 67
  • Мнения: 268
Мерси за бързата реакция Hug.Знам си че мога да разчитам на вас за всичко Wink
Таничка,още не сме решили да се прибираме в България,но обмисляме някаде да инвестираме.Проблема че когато се приберем сме все на гости-или в нас или в свекърва ми.Не е лошо,защото се разтъжваме,но в един момент ни писва.Нямаме си нищо наше и вече сериозно се замисляме за неше си местенце.Тук е повече от ясно ,че не можем да купим.Много са високи цените,а и продължават да се качват.Ние отделно плащаме сума пари за градината на Жорко ,и както мъжа ми казва "то ние все едно си плащаме едно жилище с тези такси" Confused
Идеята ние да си купим нещо вече построено и понеже ни няма в Бг ,да го даваме под наем.Но....нали знаете че едно е да правиш планове,а какво какво ще ти поднесе живота,е друга тема на разговор Simple Smile

пп:кажете няколко думи за Борово,че много ми го хвали моята кума.Не че не и вярвам,но тя в София от 4 години.Все едно мен да ме питате за Лондон Simple SmileЩе ви ориентирам,но е да поговориш в кореняк лондончанин.

# 68
  • Мнения: 5 323
Смайли, мъника много сладко смесва български и английски  Hug! Време е баби и дядовци да започват да учат английски  Laughing.
Кламерче, бързо оздравяване  Hug! Готова за осми март  Flutter.
Афродита, дечицата ти имат много красиви имена   bouquet! Разкажи малко за тях.

Мами ,не се смейте, но имам нужда от моден съвет - срочно  Mr. Green! В неделя съм на сватба. Купих рокля, обувки имам. Не исках да е черна, но не намерих друга.

Ето това  http://images24.snimka.bg/005252000.jpg

 Въпрос - вървят ли заедно? Или да търся по-затворена обувка? До сега не ми се е случвало да нося сандали и чорапогащник, намират ли се такива без ограничител на пръстчета? Какви да бъдат - цвят карамел (матови)? Още по-тъп въпрос Embarassed - ако ще съм със сандали - какъв цвят на лак да избера, за да изглеждам прилично  Crazy?

# 69
  • София
  • Мнения: 1 320
Валерия, според мен (това не е много мой тип дрехи) си подхождат. Аз бих си направила френски маникюр и на ръцете и на краката. За чорапогащник, може би някакъв телесен цвят незнам и аз, мраза чоропогащници изкарват ме извън нерви.... Сложи някакво бижу - колие, с камък подобен на този на сандалите. Часовник или гривна. Обаче не слагай бижута от жълто злато, със сребърни или бяло злато ще е супер.

# 70
  • Мнения: 5 323
Мерсаж, Ер-ка   bouquet! Днес един час пробвах сребърни бижута  Laughing.

# 71
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Валерия , ЕР-ка добре те е посъветвала.  Peace
Относно чорапогащите без ограничител на пръстите има. От скъпите са , но има.   bouquet
Весело изкарване на сватбата и да си неотразима.   bouquet

# 72
  • Мнения: 5 323
Благодаря, babka_jabka    bouquet! Утре ще търся такива в Пазарджик.

# 73
  • Мнения: 1 187
Да ви попитам, тъй като съм касиер на яслата и на мен се пада тежката задача да избирам подаръците за 8-ми март за госпожите. При нас си я има тази традиция, изцяло инициирана от майките. Та въпросът ми е - какво да купя подходящо за госпожите. Бюджета естествено е ограничен. Тъй като те са 4 на брой се пада на всяка по около 20 лв.  newsm78 Моля ви помогнете ми в избора  Hug
Идеята е да им остане нещо за спомен, но каквооо  Thinking

 valeria1 много си елегантна много.  Heart Eyes Според мен обувките отиват на роклята  Peace

За търсещите имоти - успех момичета. Никак не ви е лесна работата, с тези ужасно високи цени. То трябва не само пари за покупката, ами и за прехвърляне, адвокат, нотариус, ремонттттт.... там колко отиват, просто свят ми се завива като си спомня  ooooh!

# 74
  • Мнения: 700

Ло, беше ме питала за хотела......,абе не ми ли го беше пратила ти този сайт

Ами аз ами, само че не знаех, че вече са го отворили - беше затворен лятото за ремонт. Ще се ходи явно!

Даже ако искате ако има някоя майка навита да ходим заедно, че аз съм без мъж за такива мероприятия. Мишленце, удобно ли е за дечковци?

Спокойна и Мишленце - парцели значи? Ами че нашите "инвестиционни намерения" съвпадат напълно. Аз гледам Лозен, Герман - в тази посока, че все към родния Пловдив ме зове Laughing

Спокойна, мерси, но моста Чавдар ми е малко далече. На мен идеята ми е нашите да са ми на пешеходно разстояние, но уви, вече 2 месеца се боря с пустия пазар на недвижимости.

Общи условия

Активация на акаунт