Диета - Японско чудо - 13 част

  • 19 460
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 493
Днес ми е 9-ти ден , реших да сменя яйцата с Активия , че  ..............Sick

# 16
  • Мнения: 3 698
Страхотна темичка , чак не ми се напуска   bouquet  Днес ми е последния ден по режима и после внимателно към запазване и още сваляне.Отчет - малко повече от 4 кг., но не успях 5.Доволна съм от диетата.
За спортуването-аз спортувам-правя упражнения, също кардио, а се надявам и на много разходки с идването на хубавото време Party.
Желая на всички мноооооого минусчета и усмивчици, бъдете стриктни и резултатите ще ви зарадват, сигурна съм.Успех японки  Hug

# 17
  • Мнения: 3 698
[НВД звучи доста добре , тъй като аз най-пълнея от въглехидрати след почти 2 седмици може и аз да почна. Мерси , че ме светна какво означава  Hug.[/b]
Паник Мама, да ти кажа аз малко се колебая между НВД и РБД /това второто е равномерно балансирана диета с горе долу равни калорийно части от въглехидрати и мазнини.Та много се чудя какво да започна от понеделник newsm78
mama tedinka, ти после си на зелева, нали?
Има ли друг към края, който да се чуди "а сега на къде"?
Хайде, стига съм писала в красивата японска темичка за други неща  smile3538 , чао от мен bye     byeuu  , може пак да я повторя някой ден при нужда тази диетка yes, страхотна е Flowers Bouquet.Още веднъж-успех момичета   bouquet.

# 18
  • Мнения: 16
Днес ми е трети ден! Тази сутрин се теглих и съм -2 кг. Успех на всички!

# 19
  • Мнения: 2 908
Аз съм днес на лунната диета,така,че утре или вдругиден се връщам тук,понеже обмислям и утре да лунувам.За спортуването правя коремни преси,тичам,докато издъхна,като се стопли-на стадиона,а започвам след 2 дена и фитнес.Без никакви упражнения не виждам дали ще има някакъв резултат-поне при мен с моите надежди за стопяване на цели 15кг... CrazyА и асансьора ни е развален в момента и нося всеки ден чанта с около 2 кг на гръб+11.500кг дете на ръце до 5-тия етаж-така,че не ми липсва изпотяване. Mr. GreenОбаче корема в момента ми прилича все едно съм бременна във пети месец CryТакава прекрасна възглавничка си имам,че не е истина,панталон не мога отдавна да си намеря,който не е ХХЛ Cry

# 20
  • Мнения: 154
Имам още цял един минус , за 3 дни съм -2  Crazy . Днес отново съм без прегрешения , но като че ли нарочно всички носеха любимото ми зайо байо   Sad едвам се сдържах (взех си едничко )! Засега съм адски доволна от резултатите на диетата , вече съм 54  Peace . След малко отивам да вечерям. А за спорта аз също спортувам , ходя на фитнес почти всяка вечер и вкъщи на степера ако се сетя или въртя обръч  Grinning .

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 23:46 от Panic_Mama

# 21
аз след като станах японка newsm68 newsm44  уж щях да започвам НДВ НО НЕЩО мИ УбЯГВА    но продължавам да не ям след  18 ч. и на мен ми се пие хубава биричка с пържени картофи cheers но тук е ЗАбрАНЕНА такава тема но ще следя за да се успокоявам че има и други страдащи за бира като мен ще стана да пия вода  sport027 много

# 22
  • Мнения: 603
Здравейте Японки, радвам се че има много момичета в темичката. Надявам се като оформление да ви допада. Аз все почвам и спирам диетата, но сега вече съм решила да съм максимално стриктна- та дори 7 дни.
Днес за отчет : 2 кафета, 2 яйца, зелена салата и риба тон. И фитнес. На вода не съм много затова сега цяла вечер това ще правя... ще се наливам  Whistling
Panic_Mama , това е страхотен резултат. Продължавай в същия дух. Каква е целта ?
афродита , спокойно. Направи си лунната, после ела при нас. Изкачвай стълбите, продължавай с коремните преси и бягането и ще свалиш кг.  Hug
setony, 14 дни ли кара диетата? Поздравления! Наглеждай и ни давай кураж.
 Аз с моите не много кг. май няма да смъкна много, но аз искам  само 4  Embarassed
Успех момичета, утре отново за отчет. Лека вечер

# 23
  • Мнения: 154
Panic_Mama , това е страхотен резултат. Продължавай в същия дух. Каква е целта ?

Целта ми е 50 кг , може и 49 . Наистина много се зарадвах на резултата и това ме мотивира още повече. Успех и на всички останали!  Hug

# 24
  • Мнения: 2 159
peneva  аз съм от страдащите за бира особено като мъжа ми я завира под носа, днес прегреших с една чаша иначе съм ок Mr. Green

# 25
аз изкарах така геройски 14 дни без изкушения и резултата ми е много добър  но сега какво ми става  cheers smile3538 успешен ден момичета newsm44  love001

# 26
  • Мнения: 114
ЕХОООООООООООООООООООО!КЪДЕ СТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!ЩЕ НИ ИЗбУТАТ НА ВТОрА СТрАНИцА.И ДНЕС ВрЕмЕТО Е чУДЕСНО-САмО ЗА рАЗХОДКИ И ТОПЕНЕ НА мАЗНИНКИ.ДА ВИ СЕ ОТчЕТА-ДО СЕГА мОрКОВ С ЯбЪлКОВ ОцЕТ,чЕ НЯмАХ лИмОН,кафе без захар,и 1,
5л.вода!
НА ВСИчКИ лЕК И УСмИХНАТ ДЕН!

# 27
  • Мнения: 2 159
ами явно всички се спасяват навън, че да не мислят за хапване Mr. Green
аз до сега съм пила само кафе, не съм гладна, сега излизам навън с малката Sunglasses

# 28
# 29
навън да знаете има  много предизвикателсва но не се поддадох   ВЯрВАИТЕ мИ

Общи условия

Активация на акаунт