Диета - Японско чудо - 13 част

  • 19 475
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Шумен
  • Мнения: 403
Привет момичета, петък вечерта бях поканена на банкет-и какво стана-никоя дрешка не ми става, просто съм станала прасчо и половина  Close .Ядосах се на мене си и от понеделник съм една от Вас - Японка  Hug.
 Понеделник на кафе, обяд-две яйчица и вечерта печен кремвирш /две парчета че умирах от глад:(/ .. и преди да си легнем малко плод от дюля,от компот-прегреших
 Вторник нещо обърках-сутринта-кафе,на обяд - сварени две парчета кремвирши и вечерта салатка+не една чаша кислео мляко а една кофичка.../ама много ми е гладно/
 Сряда/ днес/ - кафе и на обяд съм на ябълка+портокал+грейфрут+морков...
та така...на инат мисля да я правя две седмици и след това да мина на житната.

стискам палци на всички ни да победим тез пусти килограми Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 159
6-ти ден съм ама изядох една кремвиршка сутринта Blush обаче от тогава нищо друго Naughty

# 47
  • Мнения: 2 159
забравих да кажа, че аз яйцата ги ям и настъргани в салатата когато са със салата, така по не се усещат
че иначе много писват Rolling Eyes

# 48
  • Шумен
  • Мнения: 403
снощи прегреших, вчера ми беше трети ден и вечерта след алатката и яицата, преди лягане хапнах половин кофичка кисело мляко Sad вие как сте момичета

# 49
  • Мнения: 110
Тази диета съм я правила миналата година. Ефекта беше много добър.
Но за съжаление след това се получи "йо-йо" ефекта,
и наддадох с повече от колкото бях.
Сега ходя само на фитнес (през ден) и съм много доволна.
Успех на всички, но внимавайте след това. Hug

# 50
  • Мнения: 2 159
ами ужким още се боря ама от утре мисля да я оставям, че все прегрешавам Blush

# 51
  • Мнения: 2 159
направих 7 дни с прегрешения Embarassed -3 кг съм
много ми е трудна за спазване, за това се отказвам за сега
успех на всички Hug

# 52
  • Мнения: 485
Момичета, здравейте! Hug
От утре и аз минавам на този режим! Peace
Преди време съм го правила и имаше ефект Mr. Green
Сама ли ще си я буткам или има още жертви
hahaha Joy

# 53
Здравейте момичета, разгледах диетите и се спрях на тази. Имам да свалям 10 кг  Blush не разбрах кога са станали толкова много.
Резултатите са ви добри и това ме стимулира. Аз нямам много воля, но ще се стегна, защото нямам избор, все пак трябва пак да си влезна в дънките.  Laughing
Започнах днес, издържах деня стриктно по диетата, дано успея до край, а и май ще се наложи да я правя 2 пъти. Трябва ли почивка между тези 2 седмици?
Ще пиша и аз резултати и успех на всички.   bouquet

# 54
  • Мнения: 485
Tawny Мила здравей Hug! За предишните момичета незнам Thinking дали още са тук, но затова пък вече сме две. Mr. Green  Дано и други да се включат в режимчето, така ще стане весело hahaha Joy. За режима е номер едно, дори и с #2gunfire леки прегрешения дава резултата Peace. Доколкото волята, стига вече Naughty измисли си нещо за мотивация и всеки път като ти се прияде започни да вършиш нещо Peace. Например: домакинска работа, книга, отиди някъде на приказка и кафенце. ...Аз така се спасявам Wink.
Иначе на мен ми е първи ден днес и сега си пия кафенцето Laughing. Айде милички, приятен и успешно издиетуван ден Hug  bouquet. МУЦКИИИИИИИИИИИ

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 054
Здравейте, аз съм на тази диета вече 6-ти ден. Резултата към тази сутрин беше -3.700 кг.  newsm44 Правила съм я няколко пъти, винаги с отлични резултати. На мен ми остават още 10 кг. за сваляне. Иска ми се този път да я направя 2 седмици, защото друг път съм я правила само по 1 седмица. Но проблемът е, че вече ми се гади от това безвкусно пилешко и от тези салати без подправки. Важното е че имам голям стимул, вчера се наврях в един панталон, който не ми ставаше. Така че съм с вас до 15.03. Надявам се да се подкрепяме взаимно.   bouquet

# 56
Диетата горе долу ми понася, малко се чуствам уморена и заспивам рано, но предполагам ще свикна. Доста съм гладна и ми липсва сладкото, но се примирявам.  Sad
Но вече има малък напредък, днес ми беше 3-ти ден и съм свалила 1 кг.  Blush
Успех момичета.   bouquet

# 57
  • Мнения: 440
И аз имам да свалям доста,но все не се решавам да почна диета.Само като си помисля че салатката ще е без ракийка ........Ще пиша ако се включа и аз,а на вас успех! newsm10

# 58
  • София
  • Мнения: 2 958
Добро утро, момичета!

Виждам ,че в тази тема активността е много малка и знам защо:  Много трудна е  диетата. Confused

Започвала съм я само веднъж и не успях да издържа. Много глад , еееххх.
Предполагам ,че и йо-йо ефект може да има, ако после човек се отпусне.
Аз много дълго мислих и най - накрая реших, че ще се опитам този път да бъда стриктна.
От 8 месеца се храня балансирано, като старта ми беше със Страхотната диета на доц.д-р Байкова.Ходя два пъти седмично на спорт ,а също и у дома спортувам.купих си Л-Карнитин.
Стартирам от точно 62 кг - цел 56-57 кг. Трябва да сваля 5 - 6 кг.   Tired

Надявам се да не съм сама  в темата. Необходима е взаимна подкрепа, особено при този строг режим. Hug
Успешен и слънчев ден на всички!

# 59
  • Мнения: 57
Здравейте.И аз ставам една от вас ,днес ми е първи ден искам да сваля 3-4 кг,надявам се да успея.Ще докладвам

Общи условия

Активация на акаунт